Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 sty 2016, 14:44
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sty 2016, 15:01
Witam niewitanych! :papa:

Wróciłam z zakupów w kauflandzie, przytachałam 2 siaty i byłam mokrutka na plecach. Musiałam się przebierać. Ledwo ochłonęłam i wybrałam się na SOR z tym kciukiem, żeby przyłożono mi takiej specjalnej maści na oparzenia. Wróciłam z kukiełką, mam trzymać tak ze 2 dni. :roll:
A więc roboty mokre odpadają, a głowę umyję sobie jedną ręką... nie ma wyjścia. :bezradny:

kosmostrada, no, mam takie luzowanie na pół gwizdka, coś tam jednak trzeba pchnąć do przodu. Ale nastroju też nie mam dobrego, co jakiś czas łapie mnie taki dziwny dołek, smutek, apatia... mimo słońca. A dość długo byłam na tych fotonach idąc i wracając z kauflandu.
Nockę miałaś marną? :( Ale tak, jak mówisz, w razie śpika możesz bachnąć się na drzemkę.

platek rozy, masz się Kochana z tym zębem. :shock: Też mam ciulowy nastrój... czekam na polepszenie.
Taki mróz był na południu? Teraz chyba powinno być fajnie, spacer dobrze Ci zrobi.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 sty 2016, 15:02
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 sty 2016, 16:48
Wybraliśmy się na długi spacer, piknie było, ale słońce się schowało i nagle zrobiło się tak dojmująco zimno, chłód przeżerający do kości. Do tej pory nie mogę odtajać, czuję się jak mięso wyjęte z zamrażarki. :roll: Cały czas mnie telepie.
Tak że teraz pogrzechoczę zębami pod kołdrą, potem zrobię obiad, dalej nie wiem, ale na pewno nogi dziś już nie wystawiam.

mirunia, No to paluszek teraz już pięknie się będzie goił. Troszkę masz niedogodności...
Oj Kochana teraz na Ciebie padł ten podły dół... :( Szkoda, że słoneczko nic nie pomogło, może jutro będzie lepiej? Ściskam mocno.

I jak tam Moi drodzy czujecie się na wieczór? Co porabiacie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sty 2016, 17:01
Witam Spamerki i Spamerów :D

Czytam, że nadal większość z Was ma słabszą formę. Proszę jednak, nie zaklinajcie :D i nie przeklinajcie zimy i śniegu, bo to są moje miesiące, teraz czuję się najlepiej. Pięknej, słonecznej pogody i wysokich temperatur nie brakuje ostatnio w naszym pięknym kraju, wtedy ja nie żyję, więc darujcie mi proszę odrobinę mrozu i białego puchu, OK?

Ja jestem dość aktywna, mimo kolejnej bezsennej nocy. Był spacer z zakupami /bo jakże inaczej, my kobiety nie potrafimy po prostu spacerować/, choć słońce przeszkadza mi, bo błyszczący śnieg odbija się w moich szkłach i drażni mnie to...dzisiaj wpadnie znajoma, upiekłam miodowe muffinki. Posiedzimy troszkę, powinno być fajnie, bo Ona przyjedzie prosto z Muzeum Narodowego, więc będzie dzielić się wrażeniami z czasowej wystawy - Mistrzowie pastelu.
Jutro wyjście do Syna, na urodzinową kawkę /Synowa robi pyszną kawę z ekspresu, nie znam się na tym, wiem, że jest specjalnie dla mnie słaba, z pysznymi dodatkami :)/.

Dość o mnie...
Przykro mi, że samopoczucie macie nadal nie za bardzo fajne, ale ważne, że z nadzieją spoglądacie w przyszłość... :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sty 2016, 17:05
mirunia, kosmostrada, platek rozy, dzielne z Was kobietki!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sty 2016, 17:54
ale ważne, że z nadzieją spoglądacie w przyszłość... :great:

misty-eyed, a jakże można inaczej? Trzeba zawsze w sobie pielęgnować tę nadzieję i ufać, że będzie kiedyś lepiej, że te spadki to chwilowe i należy je przyjąć ze spokojem... pozwolić sobie na małe niedomagania, jak każdy inny śmiertelnik.
Aniu, to, że czekamy na wiosnę i pragniemy jej zapachu, nie znaczy, że nie lubimy takiej śnieżno-mroźnej zimy. Dzisiaj było pięknie, mijałam takie piękne widoki jak w ruskiej bajce. :D
Też jesteś Kochana bardzo dzielna babka w tej swojej bezsenności... działasz aktywnie, smakowitości pieczesz, no czego chcieć??? :great:

kosmostrada, koniecznie coś na rozgrzanie po tym spacerze, żeby te "mrożonki" odtajać i rozgrzać. Maliny, lipa gorąca i gorący obiad. Ja lubię nogi wymoczyć w soli.
Umyłam głowę i oglądam skoki.
Obyśmy jutro miały lepszy dzień. Chyba idzie zmiana pogody, bo czuję to w kościach. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 sty 2016, 18:16
Witam wieczorową porą ;)

Wróciłam z uczelni, zjadłam obiad i zaległam pod kocykiem z książką ;)
i popieram kosmostradę, piździ jak za cara ;)

W ogóle kobieta od jednego przedmiotu kazała ustalić termin egzaminu (który notabene będzie chyba w walentynki :roll: ) i od razu 2 terminy poprawkowe :shock: czo ona zamierza 3/4 roku oblać za pierwszym razem?! :shock:
Ostatni egzamin w mej studenckiej karierze a tu niezłe jaja się szykują :?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 sty 2016, 18:19
acherontia-styx napisał(a): piździ jak za cara ;)

Mikołaja :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sty 2016, 18:52
:105: :105: :105:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 sty 2016, 19:00
Ojojoj... :oops:
Ale mnie sponiewierało.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sty 2016, 19:03
acherontia-styx, witaj moja Droga!!! Tobie życie nie oszczędza wszelkich doświadczeń...a Ty nie narzekasz, kroczysz dzielnie, pokonujesz trudności., brawo :brawo:

mirunia, czyż ta królowa nie jest lodowato piękna? Mnie zachwyca :D
Dziękuję Ci za piękne zimowe obrazki!!!
Czy oparzenie mniej boli po fachowym zaopatrzeniu?

kosmostrada, czy udało Ci się już nic nie robić :lol: :?: Odpoczywasz naprawdę?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sty 2016, 19:04
Purpurowy, witaj, co się stało?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 sty 2016, 19:06
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, witaj, co się stało?

Wstałem jakoś tak po 13:00 po ciężkiej nocy i zjadłem rosół, bo to podobno dobry na takie stany i aż mnie powykręcało.

Sortuj wg