Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2016, 11:14
cyklopka tak mam wanne , mala bo mala ale jest i w okresie zimowym bardzo lubie sie w niej pluskac :105: latem wole jednak prysznic.:********

Carica Milica, Zosia_89, kryty_k, czesc Dziewczyny :papa: :papa:

Carica Milica, u mnie dzis tez noc nieprzespana ale mialam jakies sensacje zoladkowe i w zwiazku z tym na warsztaty sie nie wybieram bo czuje sie srednio .Za ile dni wracasz?Moze w domu poczujesz sie lepiej?

Co do lekow to fakt nie dzialaja dobrze na koncentracje , zamulaja strasznie i sa klopoty z pamiecia.
W sumie tak naprawde to nie wiem czy one w ogole lecza bo juz troche takich opinii pojawia sie w swiecie medycznym .

Milego dnia!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kryty_k 26 sty 2016, 11:24
Cześć :papa:
(wcześniej się nie przywitałam nawet, więc nadrabiam....)
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 26 sty 2016, 11:34
Dzięki za pominięcie. Miłego dnia płatku róży :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2016, 11:40
Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez piękna 26 sty 2016, 11:44
Witam dziewczyny ciepło :papa: (panów też jak dołączą) Carica,"samo dobro" posyłam...
piękna

Spamowa wyspa

przez Stracona100 26 sty 2016, 11:54
platek rozy napisał(a):Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!

Oczywiście, że nie musisz. Ale ja Ci nic nie zrobiłam i chcę żebyś wiedziała, że Twoje zachowanie jest dla mnie przykre.
Ale skoro Tobie poprawia to nastrój, to OK.

Witam kolejnych gości :papa:

Spamowa wyspa

przez Emilio 26 sty 2016, 11:59
Witajcie kociaki ;) noc w połowie nie przespana,teraz ogarniam się trochę kawą ;)
Wenlafaksyna 150mg
Pramolan 50mg
Nerwica Lękowa

Spamowa wyspa

przez Emilio 26 sty 2016, 12:02
Stracona100 napisał(a):
platek rozy napisał(a):Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!

Oczywiście, że nie musisz. Ale ja Ci nic nie zrobiłam i chcę żebyś wiedziała, że Twoje zachowanie jest dla mnie przykre.

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

Spamowa wyspa

przez Emilio 26 sty 2016, 12:03
Emilio napisał(a):
Stracona100 napisał(a):

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

Pamiętajcie że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i powinniśmy się wspierać,nikomu niechęć do drugiej osoby nie pomoże w zaburzeniach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2016, 12:11
Emilio, a ja na sile sie nie zmuszam do znajomosci z ludzmi z ktorymi niewiele mnie laczy czy za soba nie przepadamy i wlasnie dlatego jestem zdrowsza. Nie ma tak zeby kazdy kazdego lubil bo to by bylo nienormalne.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 26 sty 2016, 12:13
Emilio napisał(a):

Pamiętajcie że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i powinniśmy się wspierać,nikomu niechęć do drugiej osoby nie pomoże w zaburzeniach.[/quote]

Tak właśnie myślę.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 sty 2016, 12:13
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 26 sty 2016, 12:15
platek rozy napisał(a):Emilio, a ja na sile sie nie zmuszam do znajomosci z ludzmi z ktorymi niewiele mnie laczy czy za soba nie przepadamy i wlasnie dlatego jestem zdrowsza. Nie ma tak zeby kazdy kazdego lubil bo to by bylo nienormalne.

Nie musisz ze mną rozmawiać, ale przywitanie się to zwykła kultura osobista.

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 sty 2016, 12:16
Pozwólcie, że zmienię temat - dzień dobry wszystkim, jak wam samopoczucie dopisuje? I jakie plany na dzisiaj macie?
takie tam

Sortuj wg