Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sty 2016, 14:21
mirunia, Najgorsza ta karuzela, bo to strach fiknąć, ale ograniczam poruszanie i tyle. :bezradny:
A tak liczyłam na to, że dziś lepiej się będziesz czuła... :( Bierzesz wszystkie zimowe witaminki (przede wszystkim D) i magnez? Dobrze, że to piątek, to jutro coś sobie wymyślisz, byle pogoda nie była tragiczna. Tulam Cię mocno!
Pójdziesz dziś na zakupki?

A ja powolutku sprzątnęłam łazienkę, ale się zmęczyłam :shock: , więc pogadałam przez telefon z koleżanką tak na zajęcie myśli, to mnie głowa rozbolała. Śmiać się, czy płakać? ;)
Przejrzałam spiżarkę i lodówkę i zrobię dziś gulasz z soczewicy i warzywek korzeniowych i pudding ryżowy na mleczku kokosowym z dynią. ( mam zamrożone puree).
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 sty 2016, 14:22
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 sty 2016, 14:54
kosmostrada, słusznie, nie wychodź dzisiaj nigdzie, jak nie musisz. Te karuzele są koszmarne, bo nasilają lęki.

Ciut lepiej się poczułam, rozruszałam, ale nie mój dzień. :bezradny: Na żadne zakupy nie idę dzisiaj, może jutro.
Na dokładkę przed chwilą oparzyłam sobie kciuka lewego, trzymałam kubas z herbatą i chciałam dolać sobie wrzątku, no i oczywiście polałam po kciuku. :shock: Piecze jak cholera, trzymam palca w kubku z zimną wodą, jak wyjmę, to cholernie piecze!!! :why: Jak nie urok, to przemarsz wojsk... :hide:
W domu mam panthenol, to popsikam, tylko żeby taaaak nie bolało! Oj, niedorajda ze mnie. :time:

Kosmuniu, ja pijam tran jak sobie przypomnę, tam jest wit. D, a magnez też od przypadku do przypadku... posłucham się i będę regularnie. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 sty 2016, 14:58
Dzień dobry,
Za tydzień pakowanie do domu! :yeah:

Ḍryāgan żyje. ;)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 sty 2016, 15:44
kosmostrada, mirunia, Dziewczynki tulam Was goraco :******* w tych niedolach . Ja dzis wylekniona i taka z nerwem ale to po wczorajszej migrenie. :bezradny:

Zabek jeszcze nie zablombowany , slimaczy sie mi to slimaczy . dzis mialam cyfrowe zdjecie robione i udraznianie od nowa kanalu bo sie zaczal zarastac :shock: , po dentystce do domku przyjechalam , zrobilam szybkie zakupy w Biedrze i wlasnie skonczylam pichcic ogorkowa zupke :105: taka mialam ochote na kwasne ze normalnie mnie skrecalo , to mam mega kwasna ogorkowa. Na drugie watroba drobiowa z mieta i szalotka z surowka z marchewy i jablka .

Zimno na dworze jak cholera , mialam jeszcze isc do Rosska ale chyba nie pojde.
Poprzedluzalam ksiazki w bbliotece , bo teraz mniej czasu na czytanie , wywiesilam pranie i nastawilam kolejne i sobie siedze. Musze jeszcze w kuchni pozmywac ale to jak juz obiad zrobie.
Lęki mnie denerwuja :?

Carica Milica, na ile do domu przyjezdzasz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:12
Dzień dobry wyspowicze,
można wstąpić? Jestem nowa i nie wiem, czy nie przeszkadzam, bo widzę, że tu sami "weterani"? :)
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez jetodik 22 sty 2016, 16:20
Stracona100, cześć, jestem strażnikiem bramy, musisz mieć siła 23 i magia 20 ponadto zapłacić 4 mieszki złota aby przejść :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 sty 2016, 16:20
Stracona100 napisał(a):Dzień dobry wyspowicze,
można wstąpić? Jestem nowa i nie wiem, czy nie przeszkadzam, bo widzę, że tu sami "weterani"? :)

Cześć.
Pewnie że można, tutaj (prawie) każdy jest mile widziany.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:24
Dzięki Purpurowy :)
Na razie się pogapię, bo nie wiem jak zacząć :oops:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:27
jetodik napisał(a):Stracona100, cześć, jestem strażnikiem bramy, musisz mieć siła 23 i magia 20 ponadto zapłacić 4 mieszki złota aby przejść :]

Cholera, z wrażenia nie zauważyłam Twojego postu. Sorki :oops: Ale ze mnie ofiara losu. Niezłe mam wejście :hide:
Zgadzam się na warunki przystąpienia.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:29
Mogę też za karę podpisać coś krwią własną :mrgreen:

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 sty 2016, 16:43
czesc wam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 sty 2016, 16:46
Marcin2013, cześć.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 sty 2016, 16:48
czes dobi co tam dzis porabiasz jak samopoxzucie

Sortuj wg