Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sty 2016, 03:13
misty-eyed, no ja się muszę ogarnąć biorąc za dane tylko to co jest teraz, nie wiedząc czy będę mamą czy też nie. Na razie mam 150 dzieci w szkole :great:

Vet kazał asystentce polać mnie wodą utlenioną i gorącą wodą, potem bandaż, w domu znowu przemyć mydłem i gorącą wodą. Potem maść z antybiotykiem.

Ręka jest wyraźnie cieplejsza. Spodziewam się rychłej amputacji i wstrząsu septycznego :why:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 21 sty 2016, 09:40
Noc przespałem bardzo dobrze. Teraz znowu pojawiło się napięcie i uczucie złości. Pewnie to napięcie to ta złość.
Zaraz idę na dzienny.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2016, 10:38
Dzień dobry! :papa:

Burość na dworze i burość w głowie - spadek mocy i nastroju. Może dzień się trochę rozwinie w lepszą stronę... na razie jakaś klapa. :bezradny:
Te cholerne, ciężkie poranki demotywują mnie do działania i spojrzenia w pozytywną stronę życia. Muszę przetrwać to, tak do południa.

cyklopka, zagoi się, masz zabezpieczoną ranę antybiotykiem, wydezynfekowaną... po kocie długo się goi i boli. Ja tak miałam latem na nogach, kilka małych ukąszeń, kiedy opiekowałam się 2 tyg. kotem. On domagał się frykasów i dawał znać poprzez gryzienie w łydki.
Najpierw się łasił, a później chaps! (dziwny sposób prośby...) Długo bolało i było zaczerwienione wokół.

Wracam do rzeczywistości, papiery czekają... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 21 sty 2016, 11:25
Witam.Jak ktoś się wybiera,do Port Moresby to uważajcie.Bardzo podłe miasto.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2016, 11:31
detektywmonk, no to klops, a jutro się tam wybierałam :bezradny: już nawet spakowana jestem :mhm:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sty 2016, 12:27
Dzień dobry Kochani!

Chciałam zimy, no to mam. Niesamowita śnieżyca w nocy, dziś w parku tez mnie złapała. Przez miasto trzeba się przekopywać, ale jest pięknie i niezwykle przyjemne powietrze. Ja nie narzekam, bo nigdzie dojeżdżać nie muszę.
Wczoraj wszystkie atrakcje zaliczyłam, na lekkim musie , ale się nie dałam, potem poczytałam, zaczęłam robić na drutach tą okładkę i jakoś zaburzoną chemię mózgu przeczekałam.
Dziś jest ciut lepiej, może dzięki pięknym okolicznościom przyrody. Mam przede wszystkim mniejszą derealkę.

platek rozy, mirunia, Dziękuję Kochane za wszystkie uściski! :uklon: Jak się coś zdarzy to dobrze popisać, potulać się, ale jak coś nie trybi w głowie, to muszę to w kąciku przeczekiwać.
Dostałam nieplanowany @, więc to też wiele tłumaczy.

mirunia, A może do Ciebie dotarła ta fala, która mnie wczoraj dopadła. Może jednak są to jakieś wariacje pogodowe, na które my reagujemy jak barometry? :bezradny: Trzymaj się Kochana, wiem jak ciężko pięknie dzień rozkręcić, jak rano człowiek wstaje w takim stanie.

cyklopka, Bidulko Kochana, jak dziś łapka? Koty są jadowite. :zonk: Pamiętam jak w dzieciństwie pokąsał i podrapał mnie i kuzynkę kot -furiat u babci. Strasznie długo się babrało, a moja kuzynka nawet trafiła do szpitala, bo ją podrapał koło oka i jakaś paskudna infekcja się zrobiła. Jak nadal będzie łapka źle wyglądała, pokaż ją lekarzowi.

wieslawpas, Wiesiu a Ty nas w ogóle czytasz, bo zadajesz pytanie, czy ktoś tu ma nerwicę, jakbyś właśnie na forum wszedł. :shock: ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2016, 13:26
Witajcie :*********
Ja powedrowalam do domu bo mam taka migrene ze ledwo dotarlam do pracy i zaliczylam od razu pierwszy rzyg , nastepnie za jakas chwile niestety rzyg drugi i do trzeciego juz nie doczekalam bo kierowniczka kazala mi isc do domu. :bezradny: Kreci mi sie w glowie , proszki na bol nie dzialaja , nie moge nic jesc i cale pol glowy lacznie z okiem mi pulsuje :(

Umieram wiec sobie domowo.
kosmostrada, Kochana ciesze sie ze dzis lepiej :******** U mnie tez sniegu dopadalo w nocy dosc sporo i mroz trzyma .

mirunia, Slonce:******** to zamulenie to i mnie denerwuje strasznie . No ale to ewidentnie po lekach.
Trzymam kciukaski zeby nastroj nijaki odszedl precz! Usciski!

cyklopka, glaskam lapke chora :******** oby szybko wydobrzala. !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sty 2016, 14:05
Nie pojechałam do hospicjum, bo raz, że budzik źle nastawiony, a dwa, że łapa bolała. Osuszyłam z ropy, dałam zwykły plaster, zaraz jadę do kuzynki I chrześniaka na urodziny. :papa:

Trzymajcie się ciepło!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2016, 14:19
Dziewczynki Kochane, a co my się tak sypiemy bliżej wiosny? Jedna ma @, druga migrenę z rzygiem, trzecia dół, a czwarta pożarta przez kota wampira? :shock:
Łoj, niedobrze na tę chwilę, ale to przejściowe dolegliwości i miejmy nadzieję, że niebawem ustąpią. Główki do góry... :D

Ja już ciut lepiej, trochę się rozkręciłam i papiery ogarnęłam. Za oknem czasami zamruga słońce spoza chmur i od razu lepiej.
Popijam kawusię z mlekiem, pykam se dymka i oby do 15ej!
Zrobię dzisiaj duszony karczek z warzywami, rosół czeka też, tylko makaron ugotować. ;)

Mam zamiar jutro rozebrać choinkę, więc jest zajęcie na popołudnie. No i odkurzyć po tym bałaganie.

Miłego i lepszego popołudnia. :papa:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 sty 2016, 14:36
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sty 2016, 14:37
platek rozy, No hej Kochana! Oj to strasznie Cię załapało... :( Ty wiesz dlaczego masz aż takie migreny? Taka uroda?
Mam nadzieję, że na wieczór Ci odpuści... Ściskam mocno!

mirunia, Cieszę się Kochana, że już ten najgorszy nastrój ustąpił. Rozsypane i pogryzione, ale do wiosny dotrwamy! :D

A u mnie sypie i sypie... Albo w ogóle, albo na zakopanie w zaspach.... :bezradny: Czeka mnie ponowne latanie z łopatą (rano już działałam) i odśnieżenie choinek w ogródku.
Uradowałam się dziś w pracy, bo podlewałam adoptowanego kwiata Zbyszka ( sporo młodych liści jednak przemarzło i musiałam poobcinać) i co ja paczę - wypuścił nowego listka. :yeah:
No, jeszcze 1,5 godzinki i wio w Syberię! :D Muszę pójść po jedzenie dla psa i zakupy na obiad, odśnieżanie i potem już tylko podziwianie zimy przez okno z kubasem gorącej herbaty w łapce. A może "ulepimy dziś bałwana"? :smile:
Niestety na ćwiczenia nie idę, bo @ i raczej nie będę sobie dokładała dyskomfortu do nowej sytuacji. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. ;)

Purpurowy, Co u Ciebie, jak dziś nastrój?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 sty 2016, 14:39
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Co u Ciebie, jak dziś nastrój?

Nastrój niezbyt, a do tego paskudnie się czuję po dzisiejszej nocy.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sty 2016, 14:47
Purpurowy, A co się działo w nocy?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 sty 2016, 14:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg