Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 19 sty 2016, 23:05
Cały dzień minął nawet całkiem dobrze. Najpierw zajęcia, później spacer 8 km, później odwiedziłem znajomych i teraz powrót. Tylko, że znowu mam tę obręcz wokół głowy.

Spamowa wyspa

przez Davin 19 sty 2016, 23:06
kosmostrada napisał(a):Sigrun, Bardzo się cieszę, że udało się to spa załatwić!!! Bądź dla siebie dobra w ten samotny czas. Bo Ci naślę kontrolę, czy się rozpieszczasz...

No tak bo skoro ja się będę w rozpieszczał to zołza też musi. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2016, 23:08
kosmostrada, nie chce mi się pisać drugi raz tego samego.

Ogólnie:

Dieta wykluczająca obowiązkowa dla osób z chorobami autoimmunologicznymi, ale też dobra dla pozostałych.

Lęki mam czasem jak zasypiam albo się budzę. Nie zawsze, ale jednak.

Trochę peniam przed występem w sobotę, ale przecież nie muszę tego robić.

U psychiatry byłam, leki zostają, śmieszkowanie jak zwykle.

Bardzo się boję sygnałów wiadomości :silence:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 sty 2016, 23:14
kosmostrada, Sigrun, cyklopka, Davin, witam serdecznie!!!
Tak bałam się, bo miało być groźnie...naprawdę.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 sty 2016, 23:16
wieslawpas, obręcz to typowe napięcie...myśl+-ałam, że w czasie pobytu w szpitalu pomogą Ci pozbyć się tego, a przynajmniej radzić sobie z tym... :mhm:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2016, 23:19
misty-eyed, hello :smile:

Będę musiała jeszcze dzisiaj poćwiczyć na gitarze, a czuję jeszcze opuszek po zeszłym tygodniu :papa:

Siedzę już w okularach :8): potem poczytam książkę, niestety już nie mogę obrabiać zdjęć na komórce :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 sty 2016, 23:21
Davin, No ba! Wiesz, jaki kamień spadł mi z serca, że jedziesz się rozpieszczać... ;)

cyklopka, No telegraficznie, ale przynajmniej wiadomo co u Ciebie. :D
Nowe sytuacje, trochę nowe życie, to i lęki mogą być... :bezradny:

Wykąpana jestem, nakremowana i teraz bym sobie poczytała. Ale czy jest to możliwe, gdy monsz puszcza muzę, a dziecko ćwiczy na gitarze ( ćwiczy, co oznacza sryliard razy tą samą frazę...) :silence: Zagłuszyć ich telewizorem, czy co...
Gdzie by ich tu we dwójkę znów wysłać... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 19 sty 2016, 23:29
kosmostrada, od czegoś trzeba zacząć te poprawy. W szoku jestem że od kilku dni potrafię super funkcjonować. Może z wrażenia. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2016, 23:37
kosmostrada, ja zupełnie odwrotnie, zagłuszam TV gitarą :twisted:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 sty 2016, 23:39
Cześć wszystkim,
Pół dnia czatowałam na listonosza, bo według zapewnień pani z polskiej poczty dzisiaj powinna dotrzeć moja paczka z lekami. Oczywiście listonosz przemknął, zostawiając awizo w skrzynce. I tutaj pojawił się problem, bo moja współlokatorka "zapomniała" (nasze relacje są chłodne z wymuszoną grzecznością) zostawić mi klucz do skrzynki. Przesyłkę chciałam odebrać dzisiaj, aby już jutro rano wprowadzić nowy lek. Niewiele myśląc, chwyciłam drewnianą łyżkę kuchenną, wyleciałam na klatkę i przez szparę grzebałam łychą w skrzynce pocztowej, aby wyciągnąć cholerny żółty papierek. W duchu odmawiałam zdrowaśki, żeby tylko żaden sąsiad nie pojawił się w pobliżu; chyba nie wszyscy wiedzą, że tutaj pomieszkuję przez parę miesięcy. Tłumaczenie, że nie mam klucza, ale mam łyżkę, bo w skrzynce jest awizo do mnie i muszę je pilnie wyciągnąć...yyyy. Pomocowałam się z upartym metalowym ustrojstwem, które. na jego szczęście. wypluło awizo, i czym prędzej pofrunęłam na pocztę. Bach, główny oddział poczty czynny do 17, a na zegarku po 18. Jutro punkt 8 jestem pod drzwiami.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 19 sty 2016, 23:44
dobry wieczur

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sty 2016, 00:39
Carica Milica, ja zawsze wyjmuję pocztę ulotkami, ołówkami i/lub długopisami, gdyż zwykle nie noszę kluczy, poza tym dla sportu.

kosmostrada, niby psychiatra mi mówi, że jestem chyba w fajnym miejscu w życiu, ale lęki mają wątpliwości i pytają gdzie jestem, po co to wszystko i czy ja cokolwiek robię co ma sens?

Kupiłam chrześniakowi lego na urodziny, a dla jego siostry książkę ze Star Wars, którą sama przeczytam. Jadę do nich w czwartek. Nie wiem czy będzie impreza urodzinowa, czy jakiś sajgon, bo znowu mają problemy w domu...

Psychiatra mówiła, że spotkanie z fanami Davida Bowiego, przebieranki i śpiewanie jego piosenek to super sprawa :mrgreen:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 sty 2016, 07:46
Dzien dobry Kochani:*********
Esh a ja zas z bolem glowy i mdlosciami :( W nocy juz wstawalam ratowac sie tableta i guzik , niewiele to dalo bo wstalam w takim samym stanie. A tu caly dluuugi dzien przede mna i bedzie jak to we srody duzo do pracy oraz multum ludzi.

Milego dnia WAM zycze!

Obym jakos ten dzien przetrwala. :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 20 sty 2016, 08:20
pobudka !!!!

Sortuj wg