Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 sty 2016, 11:50
Witam :papa:

cyklopka napisał(a):Normalnie ziewam, te okulary są magiczne :8):

Jak wyglądają te okulary, lepiej po niech śpisz?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Davin 19 sty 2016, 14:01
Bry dzień. Jak tu spokojnie. :P

Ja znowu w jakimś transie. Trochę przygód i nawet podołałem bez jakiejkolwiek załamki. No i najważniejsze Leoś do nas wrócił. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 sty 2016, 14:57
Dzień Dobry!

Czas na pracową owsiankę.
Wróciłam z terapii na piechtę, wymroziłam paszczę. :pirate: Wstałam licha, więc dobrze mi to zrobiło.
Po drodze w kiosku zakupiłam za 4,99 gazetkę o robieniu na drutach, z drutami i dwoma wełnami w fajnych kolorach.( pierwszy numer, więc cena na zachętę). Umyśliłam sobie zrobić okładkę na mój nowy dziennik (pierwszy już skończyłam) na drutach. Zobaczymy, czy starczy mi zapału. ;)
Siorbam w pracy moją magiczną zieloną herbatę, dobrze wycisza nie zamulając.
Troszeczkę popadało śniegu rano, mam pretekst do polatania z miotłą po dworze, na łopatę za mało. (Ale na radość psa wystarczyło. ;) )
Na obiad dziś pulpeciki z indyka.
No i tak to kombinując kolejny dzień odhaczę.

platek rozy, Trzymaj się Platuś!
No co Ty, nie głodzę się, na tyle mądra jestem. :smile: Jem regularnie. Ale masz rację, musze przesunąć ostatni posiłek na 21.00, bo jednak okrutnie zaczyna mnie ssać o 23.00, a chodzę spać o dwunastej. Zrobię sobie omlecika z groszkiem. :105:

Hej Chłopaki !!! :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 sty 2016, 14:58
Dzień dobry.
Chciałbym wyjść z kimś na kawę, ale już nie zdążę dojechać do Warszawy i z powrotem.

Spamowa wyspa

przez Davin 19 sty 2016, 15:55
Purpurowy, kosmostrada, heloł.

Purpurowy napisał(a):Chciałbym wyjść z kimś na kawę

Jestem w szoku.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 sty 2016, 15:59
JERZY62 napisał(a):detektywmonk, ju mnie na dalekim przedmieściu też jest fryzjerka i bierze 10zł a w mieście musiałby zapłacić 17zł z dojazdem.

Ja mam piechotą.Blisko,zauważyłem,że czyta.Kasię Bondę.Lubię autorkę.Ale,to nic.Ja niestety łysieje :why: i to dużo z przodu.A ja mam dopiero 39 wiosen.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 sty 2016, 15:59
Davin napisał(a):Jestem w szoku.

Tak wiem. Po prostu próbuję ratować swoją leżącą na dnie śmietnika reputację.
Bo jak tego nie zrobię to chyba sam będę musiał wygłosić mowę na swoim pogrzebie.
No chyba że "kierownicy" z pod Żabki przyjdą na mój pogrzeb. Chociaż prędzej by przyszli na stypę.
Chociaż gdybym zdechł i dzięki temu ktoś mógłby się najeść na stypie, to była by to najlepsza rzecz jaką zrobiłem.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2016, 16:23
platek rozy napisał(a):kosmostrada, na noc trzeba jesc ale duzo warzywek i mieska czy rybke gotowana :) :******* jajka mozna jesc takie na twardo , omleciki z serem feta czy warzywami , muffiny jajeczne ... cale spectrum jedzonka ... Nie wolno makaronow, chleba , kasz , ryzu , ziemniakow , owocow. I nie wolono sie glodzic bo Ci organizm zacznie magazynowac tluszczyk i nie schudniesz za cholere .A nawet jak to jak czaczneisz jesc normalnie to bedzie efekt jojo dlatego wszystkie diety sa zle ...I kolacje jemy 2- 3 godziny przed snem ,z adne tam 18 ... Ja zajadam po 21 ;)

To co piszesz jest bardzo zbliżone do diety paleo/autoimmunologicznej. Babka, której artykuły czytam jeszcze wyklucza psiankowate (ziemniaki, pomidory, papryka) i strączkowe (motylkowe). Owocki z umiarem, żeby się nie przesłodzić. Ogólnie chodzi o to, żeby nie było skoków węglowodanów (poziomu cukru we krwi) i unikać wszelkich białek, które promują reakcje zapalne w organizmie (przede wszystkim zboża i mleko).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2016, 16:34
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

cyklopka napisał(a):Normalnie ziewam, te okulary są magiczne :8):

Jak wyglądają te okulary, lepiej po niech śpisz?

Ja używam takich ochronnych laboratoryjnych w pomarańczowym kolorze. Przez to organizm nie myli światła sztucznego z dziennym. Szybciej robię się śpiąca.

Ale dzisiaj miałam lęki :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 sty 2016, 18:40
cyklopka, Z tego co wiem, to Plateczkowa pisze o menu na wieczór, a nie całej diecie. Ja osobiście nie trzymałabym się takiej, w której tak wiele produktów jest wyłączonych.
Tulam Kochana, skąd nagle lęki u Ciebie? Ot tak napadło?

No odsapka nareszcie.
Piję latte, raz że to jedyny mój grzeszek dietowy, bo z cukrem smakowym ( a dziś w sklepie pączki tak wołały do mnie... :? ), dwa przewracam się bez kawy.
Już lecę na ostatnich siłach przez tą ciemnicę. Codziennie zbieram siebie do kupy. Dziś nawet mi się śniło słońce i że była 18-ta, a było jasno. :bezradny: W sumie dobrze, że można zwalić na brak światła kiepską formę... :roll:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 sty 2016, 20:09
kosmostrada, Hey Kochana , dokladnie :******** kolacje jedz kolo 21 jesli chodzisz spac kolo polnocy ;) Nie bedziesz glodna na noc bo to zadne rozwiazanie.
Ja dzis tez inke wlasnie popijam , bardzo ja lubie :) --- te czekoladowa zwlaszcza . Powiem Ci ze tego slonka to tez mi bardzo brakuje , dzien taki krotki ze jakw racam to juz ciemnica i jakos weny brak na jakas fajna aktywnosc.

cyklopka, tak mi chodzilo bardziej o to zeby na noc nie jesc zadnych owocow czy kasz tylko cos lekkiego a pozywnego i sytego .
Co to za lęki dzis mialas?:*********

Ja wrocilam z warsztatow jakos tak po 16 , zrobilam po drodze zakupy a w domku obiad, upichcilam tez na jutro bo jutro pol dnia w pracy , w sumie to wiekszos dnia bo wroce pewnie kolo 17 od rana... No chyba ze pojde na chokolade to wroce jeszcze pozniej ;) Oby mnie tylko migrena nie zlapala.

Generalnie to jestem zmeczona.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 sty 2016, 21:42
Ojej ale dziś pustawo, wszyscy tacy zaaferowani życiem? ;)

Kumpelka wyciągnęła mnie na spacer, ciemno, brzydko i zimno, ale dobrze mi to zrobiło, bo już leżałam pod kocem z klejącymi się oczami - godzinka szybkim krokiem ( nawet pies się dopasował). Wróciłam głodna, jak wilk. Nie czekałam w związku z tym z omlecikiem aż do 21.00.
Chyba wybiorę się z nią w czwartek na ćwiczenia rozciągające. Ciekawe, jak to przeżyję. :bezradny:
Teraz popijam gorącą herbatkę i czuję, jak mi uda odmarzają. ;)

platek rozy, Generalnie to Platuś normalny dzień! :smile: Widzisz jakoś poszło.
Idź jutro na szokoladę, trzeba się dopieszczać w ten ponury czas.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 19 sty 2016, 21:43
Dobry wieczor ;)

kosmostrada, oj...mnie jeszcze czeka spacer.

Powinnam jeszcze zaluczyc dwoch lekarzy przynajmniej...ale kurfa nie ma kiedy :hide:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 sty 2016, 21:45
Furia level expert

Sortuj wg