Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2016, 14:57
kosmostrada, :papa: hej Kochana! Tulam Cię mocno w tym zakichanym humorku... no jakoś tak nas powala ostatnio ta franca, jak nie lęki, to dół i zniechęcenie. :bezradny: ale nie dajmy się tak łatwo poddać. Nasze objawy często nasilają się przy zmianie pogody, a teraz właśnie to następuje... idzie odwilż i deszcze. Delikatne istoty tak reagują. Pomarudzimy i nam przejdzie.
Słabość to też emocja, gorzej jakby tych emocji nie było.
Kosmuniu, nie zaglądałam jeszcze pod bandaż, czuję chwilami lekkie ukłucia bliżej paznokcia i na zgięciu. Jutro se zmienię opatrunek i obaczę.

platek rozy, idąc na zabieg weźmiesz ciutkę afka, będziesz dobrze znieczulona i naprawdę nic nie boli. Po resekcji kontrolne rtg robią, czy dobrze wypełniony kanał i do domu. Weź sobie w ten dzień kogoś do towarzystwa do Kliniki, będzie Ci raźniej, bezpieczniej.

Stracona100, ja mam Eliceę 10 i kosztuje 15zł/opak. To dobra firma.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 sty 2016, 15:53
kosmostrada, to idź na spacer z niewidzialnym psem.
Ja chyba się dzisiaj barykaduję, najwyżej wieczorem do kościoła.

platek rozy, ale czemu tobie zawsze jakiś dentysta albo inny :bezradny: Jak nie urok, to przemarsz wojsk.

Cóż, mogę ci kiedyś prywatnie zagrać jakąś piosenkę, bo tam nie było warunków. Nie żebym speniała, ale całkiem możliwe, że ci ludzie nie cieszyli by się, gdyby ich przegonić do innej sali i nagle kazać im mnie słuchać. Chyba wolę Bowiego wspominać we własnym towarzystwie.

Teraz mam dylemat, w którą grę grać, czy w Star Wars, gdzie mam dużo fajnej fabuły do zrobienia, czy w Herosów, gdzie w sumie utknęłam na jednym scenariuszu :zonk:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 sty 2016, 16:31
Dzień dobry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2016, 16:35
Wyszłam sama, nawet bez psa, lub z psem niewidzialnym jak mówi Cyklopka. Chciałam pójść na wystawę, ale ta galeria zamknięta ( swoją drogą co za głupota, w niedzielę, gdy najwięcej ludzi się przewala). No to potuptałam do księgarni, 70% off na wiele książek, pogrzebałam i nabyłam za całe 20 zeta z kawałkiem 2 poradniki - "Zdrowe grzechy. O tym jak sobie odpuścić i nie mieć wyrzutów sumienia" i "Żyć w równowadze", ot tak do zaglądania niezobowiązująco w wolnej chwili. Potem do H&mu, bo już mi się łacha mój mega szal, ale te wielkie szale po drogości, chyba już odczekam do następnego sezonu.
Chciałam sama usiąść na kawce, ale wszędzie full. :shock:
Słońce złośliwie się schowało.
Jestem dziś rozdwojona, taka depersonalizacja że hej. Stoję obok i patrzę jak normalnie rozmawiam ze swoją rodziną, jakbym film oglądała. Kto to jest ta Pani? Kim ja jestem? :roll:
Chyba najlepszym pomysłem na dzisiejszy dzień jest zwinąć się w kulkę z kubasem herbaty i książką. Tylko zwlokę się na zrobienie obiadu. Dziś schabowe, bo nie mam weny.
Tulam Was też Dziewczynki, przeczekamy.

Purpurowy, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 sty 2016, 16:59
kosmostrada, jeśli możesz czytać i sprawia Ci to przyjemność to tylko książka. A kotleciki to też nie zła wyżerka z ziemniakami i jakaś dodatek.

Purpurowy, miłego dzionka druhu :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 sty 2016, 17:03
JERZY62 napisał(a): Purpurowy, miłego dzionka druhu :smile:

Dzięki i wzajemnie.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 sty 2016, 17:11
Teraz spadam później jeszcze wpadnę :papa:
®

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 sty 2016, 17:16
Witam niedzielnie Łobuzy ;)

Ja już spakowana i gotowa :roll: niedługo ruszam :roll:
mam nadzieję, że w ten czwartek już mnie wypiszą, bo stwierdziłam dzisiaj, że już mnie męczą te powroty do Kliniki :roll:
jeszcze dodatkowo od jutra koniec luzu, bo wraca ordynator po 2 tygodniowej nieobecności :roll:

Trzymajta się :papa:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2016, 17:26
Postarałam się też wyjść na spacer po obiedzie. Zrobiłam fajne kółeczko poza osiedlem, wstąpiłam spojrzeć na lodowisko jak sobie ludzie brykają na łyżwach. Obiekt jest w fajnym miejscu, niedaleko lasu, w świeżym, sosnowym powietrzu... więc się dotleniłam i zmieniłam obrazki na bardziej ruchome niż w domu.
Nie widziałam dzisiaj sikorek na balkonie, ani innych skrzydlatych w okolicy; wczoraj, w słoneczny dzień latało ich sporo.

Mam herbatkę z dzikiej róży i zerkam na skoki.
Jutro do pracy niestety... :bezradny:

acherontia-styx, bywaj! I wracaj zdrowiutka do pracy i do nas. :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 24 sty 2016, 17:29
Dzień dobry wszystkim z krainy skąpanej słońcem 8)

Źle mi się spało w nocy - koszmary, dziwne sny i ciągle wybudzanie sie; jestem niewyspana i zmęczona. Nie mam siły na bieganie. Leżę w łóżku i udaję, że nie mam żadnych obowiązków.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
lit 750 mg, rysperydon 1,5 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon/prometazyna 25 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 17:50
Płatek róży, cyklopka, mirunia ja nie znam się na tych wszystkich lekach i ich zamiennikach (podziwiam Was za to) i dlatego słucham lekarza. On mówił, że to dobre, a nie chciałam oszczędzać na zdrowiu. Niestety o ile Lexapro wydaje mi się niezłe, to Brintelix postanowiła odrzucić. Mam po nim totalną anhedonię. Postanowiłam też udać się do innego psychiatry, może wymyśli dla mnie coś lepszego, ale jakoś trudno mi uwierzyć w cuda.

kosmostrada słoneczko u mnie niestety nie pokazało się ani na chwilę, a ja wyszłam na bardzo krótki spacerek. Rosołek wyszedł super, zostało jeszcze na jutro. Fajnie, że Tobie udało się troszkę wyjść między ludzi.

Purpurowy, acherontia, Carica :papa:

A teraz czas wracać do domu.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 sty 2016, 17:53
czesc wam

Spamowa wyspa

przez Zebrec 24 sty 2016, 17:58
Hej, jak mija niedzielne popołudnie? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 sty 2016, 18:04
Stracona100, ja mam piątkę z farmakologii 8) Poza tym sama lubię zażywać różne rzeczy.

Dobra, nie chce mi się grać w grę. Ogólnie nic. :-| Wyczerpały mi się zapasy 'happy'.
Zjadłabym coś niezdrowego ale nie mam. Idę się na chwilę położyć, kawa może, krzyżówka :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg