Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 11:30
Płatek róży :papa:

Mirunia, dziękuję, rosołek będzie wyśmienity (już taki jadłam) a smalczyk też wytapiam, a jakże :smile:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 11:31
mirunia, Kochana :********* ano pogoda nie nastraja do niczego ale chociaz nie ma tak duzego mrozu.Dzis to mi sie chce plakac .

Ja wczoraj u dentystki jeszcze poklocilam sie z pomylona kobieta w poczekalni ktora zaczela wrzeszczec ze ja nie wejde bo jestem nie zarejestrowana a ja mowie ze to nie od niej zalezy kiedy wejde tylko od dentystki... a mialam ochote ja walnac . Koniec koncow dostalam skierowanie na resekcje niedroznego kanalu zebowego. Wiec czeka mnie zabieg chirurgiczny :roll: i zas kolejne nerwy. I pewnie l4 bede musiala wziac bo bede miala szwy w buzi i mowic bedzie trudno.
Esh a dopeiro jednego paskuda wycielam :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 12:36
Płatek róży, współczuję stomatologicznych atrakcji :? Też tydzień temu miałam przykry zabieg, a w środę ciąg dalszy horroru. Poza tym powinnam iść do psychiatry, bo leki się kończą, ale jakoś nie mogę się zebrać. Nie jest dobrze, więc myślę o zmianie leków lub/i lekarza :zonk:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 13:39
Stracona100, ano takie dentystyczne zabiegi sa zawsze bardzo bolesne i nieprzyjemne ... ja nie znosze i sie boje. Jakie leki bierzesz?

Mnie dzis dereala dopadla i slbosci , bujania.

:roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 13:43
płatek różyLexapro i Brintelix.

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 13:51
Stracona100, brintelix strasznie drogi z tego co sie orientuje a zadna rewelacja niestety ... Lexapro to tez drozsza wersja escitalopramu .... Straszna drozyzne Ci poprzepisywali :shock:

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2016, 13:52
platek rozy, jak się wali, to się wali. Nie bój się resekcji!! Miałam robioną dawno temu w górnej 2. Usuwano mi z pół korzenia, bo został w połowie przekłuty podczas czyszczenia kanału (zamiast wierzchołka). Nic nie bolało podczas zabiegu, później też nie. Miałam 3 szwy na dziąśle, a jeszcze zrobiła mi się przetoka i musiałam jeździć do Kliniki Stomat. na płukanie jej rywanolem. Miałam tylko ze 3 dni zwolnienia i było ok.
Przypomnij który to ząb, chyba dolna 1 lub 2 ? Więc łatwy dostęp do niego, a szkoda usuwać przedniego zęba. Nici nie przeszkadzają w mówieniu, cięcie jest od strony ust.
Jeszcze nie masz terminu zabiegu?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:12
mirunia, Nie mam Kochana bo dostalam skierowanie wczoraj a klinika jest czynna od pon do piatku. Ciekawe co nastepne bede miala do usuwania ? :roll: juz mam jajniki w strzepach , paskuda na skorze mialam , teraz dziadowski kanal... a szkoda gadac.
Tak to dolna jedynka :(

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 sty 2016, 14:18
Płatek róży wiem, że to z tych droższych. Wcześniej brałam Promolan i Seronil, ale mi nie pasowały.

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:28
Stracona100, ale sa zamienniki z innych firm i to to samo a cena sporo nizsza , mirunia tez bierze escitalopram a duzo tanszy .. Nie dlalabym 200 zl za lekarstwa ktore moge kupic duzo duzo taniej tylko z innych firm.Chociaz brintelix chyba zamiennika nie ma ale jak pisalam zadna to rewelacja za taka cene bo w zasadzie nie jest niczym innowacyjnym .Esci ma sporo zamiennikow

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2016, 14:30
Dzień dobry Kochani!!!

U mnie właśnie słoneczko wyszło. Jest plus, więc robi się ciapa. Z rana było paskudnie i ja też wstałam w wielkiej lichości z chlip chlipem na końcu nosa. Monsz wyszedł z psem, co jednak wcale mi nie ułatwia, bo poranne zmobilizowanie się i spacer jednak bardzo pomaga.
Staram się teraz coś wymyślić, chyba wyjdę sobie samiuśka, bo ostatnio zaczyna mi się fobia pogłębiać, a nie chcę znowu być więźniem we własnym domu. Ogólnie koopa.

mirunia, platek rozy, Dziewczynki Kochane co nas tak ostatnio przydeptuje? :bezradny:

mirunia, Jak dziś paluszek?

platek rozy, Platuś resekcja brzmi groźnie i sam zabieg trochę horrorystyczny, ale jak pisze Mirunia da się przeżyć. Chwila niedogodności, ale dasz radę. Idź dzisiaj na tą wystawę, zapowiada się strasznie fajnie, a ja Ci pozazdraszczam. ;)

Stracona100, A u Ciebie słoneczko nie wyszło, żeby Cię wygonić z domku? Miłego pichcenia!

cyklopka, Czekałam na relację i na Ciebie wczoraj. No szkoda, że impreza nie okazała się fajna. Co dziś będziesz porabiała?

JERZY62, Ḍryāgan, Hej Chłopaki, co u Was?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 sty 2016, 14:35
platek rozy, no i dobrze, bo objechałabyś, d*** by ci zmarzła, a nic byś nie zobaczyła/nie posłuchała.

detektywmonk napisał(a):Witam.Ktoś pił oranżadę dziś,podobno do łask wraca ?

W sprzedaży jest dużo napojów gazowanych, nawet Fanta i Mirinda są oranżadą. Chyba że chodzi ci o taką o landrynkowym smaku, jak za naszego dzieciństwa, to taką też można kupić, tylko po co, skoro to niedobre. Niektóre energetyki mają podobny smak.

Stracona100, Lexapro dobre, mam fajne wspomnienia, byłam Szczęśliwa :105:

Powoli podgrzewam obiad, potem nie mam planów na popołudnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:36
kosmostrada, Czesc Slonce:******* Myslalamz e moze Ty lepiej .. Nie wiem co to sie dzieje ... ja od Dnia Wielkiej Migreny sie wyzbierac nie moge ... . Zaraz obiad zjem i czekam na kolezanke.
Idz na spacerek chociaz kawalek zeby te fobie kopnac w zadek!
Zas odchoruje resekcje jak ten zabieg na paskudzie .

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2016, 14:43
cyklopka, kurcze szkoda ze tak nie wypalilo to nocne spiewanie , sadzilam walsnie ze to bedzie cos fajnego i nawet wieczorem zalowalam ze nie poszlam . Bowie mi bliski byl , wychowalam sie na Jego piosenkach :-|

Sortuj wg