Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 18:19
kosmostrada, ja widzę po swojej mamie, że ona się nieraz zachowuje jakby ktoś jej kazał robić rzeczy :bezradny:

Jakoś muszę pogodzić spotkanie fanklubu z tym eventem. No ognie się puszcza kilka sekund. A jakby ci ludzie siedli przy mnie i byśmy razem zaśpiewali, to byłoby wzruszające w ciul :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 18:21
kosmostrada, ano slodkawa jest zupka , ale ja ja na ostro doprawilam to byla slodko ostra i mi bardzo smakowala tyle z e ja lubie takie nowosci kosztowac :mrgreen:
Ten outlet jest polaczony z intimissimi i jest w cholere majtek od nich i stanikow ( ale same male numery stanikow) oraz koszulek i pizamek. W dodatku byla promocja na majtki -- para za 11 zl jak wezmiesz 4 , piata gratis , tak samo z rajstopami --- 5 para gratis. No i moja siostra zaszalala bo rajstop nakupila wlasnie 5 par .

Takze jest w czym wybierac i kupowac , szkoda tylkoz e staniki sa male :( bo cena za pare od 20 - 35 zl.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sty 2016, 18:29
Dzień dobry.
Ciocia przyjechała i od razu na widok mojej fryzury "pop*erdoliło cię?" a po chwili namysłu "nawet ci pasuje."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2016, 18:42
platek rozy, No dokładnie trzeba ją podostrzyć, co ja też intuicyjnie zrobiłam.
Oj gatków bym nakupowała, ale ich rozmiarówka staników też mi nie pasuje.

cyklopka, Ja to po prostu nie umiem usiedzieć na doopsku, bo mam wrażenie marnowania czasu i dlatego tak łatwo się wkręcam w obsługę innych, bo przecież trudniej pomyśleć o sobie. ;)
No, może być fajne wydarzenie.

Purpurowy, Ja cały czas mam mieszane uczucia co do Twojej nowej fryzury, ale może tak być , że po prostu akurat Ty cudnie w niej wyglądasz.

Idę kończyć obiad.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 18:50
kosmostrada, ja lęki dotyczące marnowania czasu miewam przed zaśnięciem lub w momencie przebudzenia.. Natomiast w ciągu dni, zwłaszcza w tygodniu, szukam chwil, żeby oddać się płochej rozrywce :twisted:

Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2016, 18:52
Wróciłam niedawno z łazęgostwa po chałupkach. Ominął mnie obiad w domu, bo załapałam się na pieczone ziemniaki, dorsza i surówkę z kapuchy u Bratanka. W miłej rodzinnej atmosferze. Pobawiłam się z dziećmi, graliśmy w domino, układaliśmy puzzle (kilka zestawów), no i pogadałam sobie z ich rodzicami. Ponieważ było już ciemno, Bratanek piknie odwiózł mnie pod dom. :D

kosmostrada, platek rozy, a zupa-krem z marchwi jest też słodka, ale doprawiona imbirem i odrobiną chili jest zajefajna - dodałam jeszcze kleksa ze śmietany na talerzu i był to strzał w dziesiątkę. Muszę ją znowu powtórzyć.

platek rozy, to zaopatrzona już jesteś w rajtki i zima Ci nie straszna! Fajne zakupy.

cyklopka, gratuluję Ci piąteczek i szósteczek - dobra jesteś!

Widzę, że przybywa nam rywali kulinarnych, łoj dobrze, dobrze!

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 17 sty 2016, 18:53
kosmostrada, . Czasem lubię coś ciekawego zrobić do zjedzenia. Niestety ze względu na swój marny stan psychiczny robię to rzadko.

W czwartek mam drugie spotkanie z psychoterapeutką. Mam nadzieję, ze terapia mi pomoże.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 18:58
mirunia, dzięki :105: Tylko z pierwszej pomocy mam 4.

Dobra, biegnę do kościoła, a po powrocie ogłaszam ferie :yeah: I będę pisać do W., robić plany i zajmować się wszystkim, na co nie miałam ostatnio czasu :brawo:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 17 sty 2016, 19:00
Carica Milica napisał(a):Dzień dobry Spamowicze,
Już jestem po porannych czterech kilometrach. 8)
Mnie się baranek podobał...

Ja dziś też 4 :) krócej bo z psiakami biegałam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sty 2016, 19:05
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Ja cały czas mam mieszane uczucia co do Twojej nowej fryzury, ale może tak być , że po prostu akurat Ty cudnie w niej wyglądasz.

Według mnie nie jest źle, bo na łyso już mi się znudziło, z "normalną" fryzurą to kiepsko to wygląda, a tak to jest coś pomiędzy.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2016, 20:06
mirunia, No to fajna niedziela, cieszę się!!!
Marchwianka kojarzy mi się z problemami żołądkowymi i gotuję ją tylko w sytuacjach awaryjnych. Ale to jest inny smak. Ten jest no niestandardowy.

Śmiercionauta, Powodzenia więc na terapii !!! Niech Ci służy! Ucieszę się jak zaczniesz tu wpadać z ciekawostkami kuchennymi. to będzie dobry znak. :smile:

cyklopka, Ja też mam luźniej w ferie, ale jeszcze tyle muszę czekać, cały miesiąc.
Koniecznie pisz o postępach z W. :105:

Purpurowy, najważniejsze, że Tobie się fryzura podoba.

Infinity, Biegasz z nimi na smyczy, czy lecą luzakiem?
Z moim pierwszym psem biegałam i jeździłam na rowerze. Z terrierem się nie da, bo skubaniec musi dokładnie wszystkie wiadomości przeczytać i obsikać każde drzewo i słup. Cały czas z nochalem przy ziemi. :bezradny:

Jakoś strasznie zimno mi się zrobiło. Podkręciłam ogrzewanie i wskoczyłam pod koc z gorącą herbatą. Poczytam i jak się rozgrzeję idę dłubać swoje malowanki.
Rozmrażam ostatnie moje trzy bułeczki z jagodami... :why:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 20:21
kosmostrada, napiszę tylko jeśli się faktycznie spotkamy, siać spekulacji już więcej nie będę :mhm:

Obrazki logiczne mi ciągle nie wychodzą, wystarczy mały błąd w liczeniu kratek i dupa. Myślę, że moja koncentracja nie jest ok.

Będę myć gufke, dzwonić do klientki, ogarniać skierowanie do sanepidu, może jutro pójdę już coś załatwiać w tym kierunku, bo mam tylko dwa tygodnie.

A na zupę to bym wbiła do Płateczkowej :uklon:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 20:36
mirunia, ja wlasnie lubie takie pomieszane smaki :) ostro slodkie :*******
W rajstopki zaopatrzonam i bardzo mnie to cieszy bo jednak chadzam w spodniczkach i zima :) a te sa ladne i cieple , z dodatkiem kaszmiru :)
Kochana niedziela Ci minela milutko , fajnie tak wyjsc i posiedziec z bliskimi :)

kosmostrada, oj jakbym miala wiecej pienazkow to tez bym sie zaopatrzyla w majtaski z intimissimi :105: maja duzo fikusnych wzorow :)

cyklopka, jestem naczelna od fit zupek :mrgreen: :mrgreen:

Cos sie na wieczor roztelepalam , w glowie sie zrobilo jakos dziwnie i chyba ide sie uplumkam i popatrze na Sherlocka na dwojce :)
Ma byc odcinek specjalny .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 20:54
Kurczę, nie będę dzwonić trzeci raz. Jak ktoś ma do mnie interes, niech się nauczy posługiwać telefonem, a nie jakieś głuchacze mi robić.
I Miss Forum

Sortuj wg