Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 14:12
kosmostrada, ja tam dzisiaj postanowiłem zrobić po staropolsku schabowego :D Jako ten smok zeżrę tym razem wieprza, nie barana. Uczę się gotować.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez WinterTea 17 sty 2016, 14:21
Witam Was,
Czy ktoś posiada może jakiś skuteczny i ciekawy pomysł, sposób, czy cokolwiek na oparzenia? Mam niefortunnie i obrzydliwie czerwoną górną część brzucha i skóra zaczęła mi schodzić :evil:
Chce sie pozbyc śladów w tempie jak najszybszym, więc każdy pomysł się liczy
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 14:37
detektywmonk napisał(a):Witam.Dlaczego ja,nie jadłem jeszcze baraniny ?

W Polsce trudno kupić, zwykle mięso jest drogie i źle spreparowane, kolokwialnie mówiąc, jedzie capem.
Ale jak się trafi na dobrej jakości produkt, to jest super.

kosmostrada, a musisz coś robić? Nie możesz leżeć na pancerzyku i ruszać odnóżami?

Przespałam jedne zajęcia, na drugie poszłam, bo wpis. Ogólnie niewyspana, więc selerzę i nie wiem, co dalej z tak pięknie rozpoczętym popołudniem :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 17 sty 2016, 15:24
Miko, brawo, wchodzisz na wyższy stopień kulinarnego wtajemniczenia. ;)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2016, 15:56
WinterTea, Panthenol w sprayu ( taka pianka), mnie uratował, gdy kiedyś spaliło mnie słońce w górach ( nie posmarowałam karku filtrem :hide: ), dostałam od kucharza w hotelu.
Załatwiłaś się na solarium? Możesz też w aptece poprosić o maść stosowaną na oparzenia po radioterapii, czy w laboratorium substancjami żrącymi. Miałam ją, ale nie pamiętam nazwy. W pierwszej chwili pali jak cholera, ale bardzo szybko goi.

Ḍryāgan, Brawo!!! Napisz, jak Ci wyszedł ten schaboszczak. Niedzielny rytuał pichcenia... :105: :smile:

cyklopka, Kochana całą zimę ciągle kocykuję, już mnie to męczy... Nie odczuwam przyjemności, relaksu...
Masz rację, trudno dostać u nas dobrą baraninę.

Złośliwie słoneczko schowało się za chmury, jak wyszłam. Ale składniki kupione i będę pichcić. Dziś w menu zupa pietruszkowa Plateczkowej. Jako, że trudno oczekiwać, że chłopy się tym najedzą, na drugie makaron z prosciutto i boczniakami. 8)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 15:56
Carica Milica, tylko proszę się ze mnie nie naśmiewać. W sumie to nie jest tak, że zupełne zero ze mnie.
kosmostrada, normalnie wyszedł. To w sumie jestem w stanie zrobić jak kupię w sklepie mięso już przygotowane, znaczy rozbite :), omamlałem mąką, jajkiem i pogniecionymi płatkami kukurydzianymi (bo bułki nie miałem, ale tak też jest ok chyba?). Już zeżarłem, mam jeszcze dwa na jutro. Przezyłem...
Ostatnio edytowano 17 sty 2016, 15:59 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 sty 2016, 16:13
Jak mnie się nie chce... :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 16:27
acherontia-styx, to przez ten rispolept. Czemu ci go w ogóle zapisali?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 sty 2016, 17:06
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 17:08
Ḍryāgan, płatkami się trochę trudniej panieruje, ale od kiedy unikam bułki pszennej,to popieram :great:

kosmostrada, to już ci chyba nic mądrego nie wymyślę, ja mam obowiązki głównie z zewnątrz, więc korzystam z każdej wolnej chwili, żeby robić to, co lubię.
Ty chyba wiele obowiązków ustalasz sobie sama albo na podstawie potrzeb otoczenia :mhm:

Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 17:20
płatkami się trochę trudniej panieruje, ale od kiedy unikam bułki pszennej,to popieram
cyklopka, czemu trudniej? Jak ja je tak pogniotłem, że prawie jak bułka były? Chyba nie było różnicy... albo jestem mistrzem kuchni.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 17 sty 2016, 17:24
czes wam smoku gdzie morzna oglodnoc szpilke

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 17:26
Marcin2013, aktualnie to chyba w szpitalu :)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 17 sty 2016, 17:28
hahaha :mrgreen:
ale powturke walki

Sortuj wg