Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2016, 19:33
mirunia, Polatałam Kochana, bo musiałam wyłazić wczorajsze napięcie.
Ale miałaś piękny spacer. Myślałam, że z tych chmurzysk i u mnie coś sypnie, ale nie...
Domowe kopytka, ło matko ale bym zżarła... :105:
Też już ogarnęłam, tylko jedna pralka mi została i fajrant. Paznokcie mam pięknie zrobione, głowa też jeszcze si po wczorajszym fryzjerze, no jak tu się upiększyć? Fryzjerka mi wczoraj sprzedała tekst ( podobnież taki mem krąży po sieci z posłanką Pawłowicz) - codziennie się budzę piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam... :mrgreen:

platek rozy, Ciekawy przepis Platuś, chyba się skuszę jutro , tylko muszę mango nabyć, jutro w biedrze chyba dostanę.
Też sobie kiedyś zrobiłam taki wisior, tylko kulę mam czerwoną na podwójnym czerwonym rzemieniu. :great: Bardzo lubię do swetrzysk, golfów.
Chłopaki powinni w nocy wrócić, no chyba że jakieś fatalne warunki będą, to przenocują. Czekam na wieści.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez MiszkaJustine 16 sty 2016, 19:49
platek rozy napisał(a):MiszkaJustine, ponoc dobre , sporo ludzi je ma na psychozy wlasnie.Nie bagetelizowalabym tego jak sie czujesz i poszla po leki a nie czekala jak to pisalas w innym watku ze to samo minie bo samo to nie minie.
Bedzie jeszcze gorzej. Powodzenia!

Płatku, ja też myślę, że to nie minie bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.
Mama z moim narzeczonym piorą mi głowę, że to są objawy odstawienne i, że muszę przeczekać ALE ja im cały czas tłumaczę, że to chyba raczej nie są objawy odstawienne bo tak samo czułam się
przed rozpoczęciem leczenia, czyli 12lat temu.
Teraz sobie wszystko przypominam.
Tyle, że wtedy byłam dzieckiem i nie potrafiłam dokładnie opisać lekarzowi swojego stanu bo myślałam, że każdy ma tak jak ja.
Teraz widzę, że chyba raczej nie każdy :(
Zrozumiałam to.
A mój narzeczony mówi mi teraz przez telefon; jakieś 30 min temu, że " Z Tobą nie można rozmawiać o normalnych sprawach" - bo chciałam odejść od tematu MNIE I MOICH ZABURZEŃ i
porozmawiać o życiu, przynajmniej spróbować, tak z grzeczności a tu taka reakcja i takie słowa od niego.
To ja już nie wiem.
Oni chcą mnie umartwić, unicestwić, zabić?
Pastwią się moim nieszczęściem?
To niesprawiedliwe.
Teraz już wiem, że muszę udać się do specjalisty w tajemnicy, tzn. po kryjomu bo mama i narzeczony zrobią ze mnie lekomankę, która pragnie zażywać leki :(
Tu nic się nie trzyma kupy.
Nic nie rozumiem.
Może oni mają po prostu nadzieję, że rzeczywiście to są efekty odstawienne i czekają aż mi się poprawi?
Boję się, że w końcu stanie się ze mną coś bardzo złego i będę zmuszona położyć się w szpitalu by wyzdrowieć.

Poza tym mam ciężko bo dobrzy specjaliści przyjmują prywatnie a ja nie mam pieniędzy nic a nic.
Nie pracuję.
Jestem na utrzymaniu rodziców, którzy też nie mają zbyt dużo pieniędzy.
Przecież nie poproszę o 100zł na nie wiadomo co bo nikt mi tyle nie da.

W najgorszym wypadku będę musiała udać się na wizytę refundowaną ale wtedy pewnie taki lekarz będzie chciał mnie umieścić w szpitalu bo już raz tak było.
Przepraszam, że zrzędzę tak i zaśmiecam Wam wyspę ale w tym momencie ten problem zaśmieca mi całą moją głowę.
Boję się.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 sty 2016, 19:54
Dobry wieczór, niech moc będzie z Wami... co ciekawego na spamowej?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 sty 2016, 20:01
kosmostrada, zazdroszczę sweterka. :105: Ze dwa lata temu upolowałam dżinsowy płaszcz od Diora. Kolekcja dziecięca i wszystkie zainteresowane nim panie nie mogły się w niego wcisnąć. Na mnie leży idealnie. 8)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 sty 2016, 20:06
To ja też się pochwalę - dzisiaj sobie spodnie zakupiłem - w Diverse, z przeceny :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2016, 20:06
wieslawpas napisał(a):cholera mam lęk wolnopłynący

Ja też na to cierpię, duży lęk wolnopłynący.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2016, 20:07
Ḍryāgan, ile dałeś za spodnie z przeceny? Teksas?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 sty 2016, 20:18
JERZY62, 69,99 złp, przeceny spore są teraz, nawet 80%, ale na mnie ciężko coś znaleźć. Więc jak już jest rozmiar to kupuję zwykle

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 sty 2016, 20:53
Bry w sobotę ;)

Kuźwa, taki mi lek włączyli w Klinice, że po 2 tabletce wczoraj nie mogłam zasnąć do 3 a dzisiaj o 15 nie mogłam zwlec się z łóżka :roll: i w ogóle do jakiejś 18 czułam się tragicznie :( w pisduu z tymi neuroleptykami, a Rispoleptem konkretnie :roll:
pierdyliard leków już na mnie próbowali w Klinice i na żadnym nie miałam uboków, dlatego też pomimo włączenia nowego leku wypuścili mnie na przepustkę, ale na tym rispolepcie jest tragedia :roll: jak w ciągu tygodnia te uboki nie osłabną to lek pójdzie out :evil:

Tak w ogóle problemy pierwszego świata. Chce mi się chipsów, a nie chce mi się iść do sklepu :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 sty 2016, 21:06
Pani Żabkowej spodobała się moja fryzura. :oops:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 sty 2016, 21:11
detektywmonk napisał(a):
cyklopka napisał(a):detektywmonk, nigdy nie mówiłam wydrzyca afrykańska.

Ale taka nazwa była.Wikipedia podaje,że już nie wydra kanadyjska.Tylko wydrak kanadyjski.

Tak się z tobą droczę, bo nigdy nie rozmawiałam o tych gatunkach. Wrzuć czasem zdjęcie egzemplarza, lubię małe ssaki, gady, ptaki.

MiszkaJustine, fajnie jak jest ktoś nowy na Spamowej. Ja to tam nie mam ambicji typu niebranie leków, fascynuje mnie ten normalny świat, który teraz poznaję. Zracjonalizuj sobie, że te energie wokół ciebie, to nie duchy, tylko twoje emocje i obawy.

platek rozy, jak będziesz gotować takie rzeczy, to serio ci zrobię wjazd na chatę :twisted:

Witam resztę ekipy, dużo was, nie dam rady wkleić.

Oddałam wczorajsze wypracowania, mam na semestr dwie piąteczki z chemii, dwie piąteczki z receptury, szósteczkę z angielskiego i piąteczkę z farmakologii :brawo: Wiwat ja! Odwołaliśmy jutrzejszy sprawdzian, zostało jedno zaliczenie, ale to już luz.

I kupiłam w końcu ten cholerny szampon.

Słuchajcie jaki wymyśliłam sposób na podryw: są nazwy roślin albo substancji czynnych, które mają w sobie ukryte imię. I powiedz komuś jest taki kwiatek, który kojarzy mi się z twoim imieniem, robią z niego leki na serce :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 16 sty 2016, 22:09
"robią z niego leki na serce" to bym myslala ze dostalas zawalu na jego widok ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2016, 22:35
Oddałam wczorajsze wypracowania, mam na semestr dwie piąteczki z chemii, dwie piąteczki z receptury, szósteczkę z angielskiego i piąteczkę z farmakologii :brawo:

Wiwat Ty ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 sty 2016, 22:49
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg