Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 sty 2016, 11:11
Jakie plany? Obdzwonić księgarnie, żeby zamówiły Szynkadele.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 sty 2016, 11:21
Dzień dobry wszystkim,
Zaraz ruszam biegać, bo ładna pogoda i może zniweluję wkurzenie, które mnie trzyma od rana. Udało mi się zasnąć.
Na obiad zaplanowałam pieczone bataty.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 16 sty 2016, 11:23
wieslawpas, Powodzenia ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 16 sty 2016, 12:48
cyklopka napisał(a):detektywmonk, nigdy nie mówiłam wydrzyca afrykańska.

Ale taka nazwa była.Wikipedia podaje,że już nie wydra kanadyjska.Tylko wydrak kanadyjski.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2016, 12:53
Dzień dobry!

Za śpiocha nie udało mi się porobić, budzik w głowie zadzwonił. ;)

Oczywiście u wszystkich śnieg tylko nie u mnie... :( Chłopaki dzwonili z trasy, że też jadą bez śnieżycy i w ogóle mają piękną pogodę...
Właśnie wróciłam z 3 godzinnego spaceru, spotkałam innych psiarzy i tak to czteropsową grupką żeśmy się zapędzili. Bardzo przyjemne powietrze z lekkim mrozem, do ideału brakuje białości i słońca.
Teraz dopijam kawkę, trochę odtajam i idę do plastycznego po jeden pędzelek.

A ja korzystam z samotności i dziś na obiad robię swoją ulubioną kaszę gryczaną. :yeah:

Pies po powrocie polatał po domu z potworną prędkością ze swoim piszczącym hamburgerem :shock: , chyba musiał odreagować grzeczny spacer z innymi psami i niezrobienie żadnej afery. Teraz padł. :D

Widzę dziś wszyscy aktywnie sobotę spędzają... Miłego dnia Kochani!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2016, 15:29
No wiecie co, zdążyłam oblecieć pół miasta, a Wy nic nie napisaliście. :time: :D Nawet nieboszczyk linka nie wstawił.
Ale to dobrze, znaczy zajęci jesteście , życie wre. :great:

W plastycznym porażka, zamieniają się w zwykły papierniczy, żeby porządnych pędzli do akwareli nie było...
Polazłam do Almy, co by nabyć coś do tej gryczanej i kupiłam boczniaki. Przyznam się bez bicia - mam też Pringlesy moje ulubione, jak dzień luzu to dzień luzu... :oops:
W ramach przebieżki wpadlam też do lumpka i tam czekał na mnie sweterek Isabel Marant. :yeah: Nie chce mi się foty robić - taki krótki narzutkowy rozpinany z cienkiej prawdziwej wełny i o radości - szary.

Teraz kolejna kawka i jednak trochę ogarnę, popiorę, żeby nerwa nie mieć i spokojnie spędzić wieczór.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2016, 16:05
kosmostrada, hej Łaziku! Sobota widać aktywna u wielu. Łowy udane, całkiem niechcący i masz cieplutki sweterek. :D Taki dzień dla siebie i tylko dla siebie, to fajna sprawa. :great:

Ja też dopiero wróciłam ze spaceru, fajne słońce u mnie i ten śnieg! Piękna sobota. Przed południem zrobiłam szybko kopytka, rozłożyłam do studzenia, założyłam buty i wio z domu na słońce. Przyjemny chłód od tego śniegu i zapach zimy! Zaszłam do Rosska po szampon i mydło pod prysznic Ziaja- oliwkowe. A lumpka minęłam, bo jak pomyślałam, że znowu coś wynajdę, to szafę będę musiała zmieniać. :lol:

Teraz łapię się za obiad i małe porządki, pranie wczoraj zrobiłam -tylko je zgarnąć.

Smacznej kaszki z grzybkami życzę!

Ludziska chyba na sanki poszli. :D

Spamowa wyspa

przez MiszkaJustine 16 sty 2016, 18:12
platek rozy napisał(a):MiszkaJustine, nie rozumiem po co odstawiac leki skoro na nich czulas sie lepiej niz bez nich :? :? :? :? a te objawy wygladaja mi na schizofrenie ktora trzeba leczyc caly czas zeby normalnie funkcjonowac.

Płatku, czyli jednak; schizofrenia.
Mam schizofrenię?
Wychodzi na to, że byłam źle diagnozowana przez tyle lat?
Już nie wiem do kogo mam czuć żal, czy do siebie czy do lekarzy?
Jestem potępiona za życia, przez samą siebie i to co się ze mną dzieje a na co nie mam żadnego wpływu.
To okropne.
:why:

Chcę wreszcie poczuć się jak człowiek a nie jak jakaś popierdółka.
ps; dziękuję za nakierowanie mnie Płatku.

Spamowa wyspa

przez Infinity 16 sty 2016, 18:36
Witam :mrgreen:

Mi dziś resztki rozumu wymroziło i mam zajefajny humor
Ostatnio edytowano 16 sty 2016, 18:37 przez Infinity, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 sty 2016, 18:37
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2016, 18:51
MiszkaJustine, ja bym poszla po prostu po jakas konkretna diagnoze ale moim zdaniem takie fazy ze sledzeniem czy rozdwojeniem jazni to sa przy ostrych psychozach i tu lekarstwa sa koniecznie. ja biore solian wprawdzie na nerwice lękowa i depresje ale na psychozy w duzej dawce jest dobry.Poszlabym do lekarza jeszcze raz na Twoim miejscu ale nie odstawiala sama lekow w zadnym razie.

mirunia, kosmostrada, Hey Kochane :*******
Ja dzis sobie kilka przyjemnosci sprawilam...Miedzy innymi w taniej ksiace za kilka grosikow ksiazki ze zdrowym jedzonkiem
Obrazek

Ugotowalam pyszny krem pietruszkowy z mango ... Pomieszanie smakow wspaniale :105:

Obrazek

1/2 kg dag korzenia pietruszki
1 mango
1 spora cebula
2 łyżki masła klarowanego lub 2 łyżki oliwy z oliwek
200 ml mleczka kokosowego
sól
świeżo zmielony biały pieprz

sposób przygotowania: Na rozgrzanej oliwie w garnku podsmaz wszystkie składniki pokrojone w kostkę około 5 minut. Zalej wodą tak, aby przykryła składniki i gotuj pietruszke do miękkości. Nestępnie zmiksuj zupę, dodaj mleko kokosowe i zagotuj ponownie. Podawaj ze świeżo zmielonym białym pieprzem.Emotikon kiss

Oraz zrobilam sobie mroczny wisior ;) z piekna , ceramiczna kula ;) Ma tak gdzie negdzie latki popielate ;)

Obrazek

I mialam isc na koncert ale niestey zle sie czuje , cos mnie derealka znow zlapala i boli mnie brzuch i glowa ale jutro mam dostac @ wiec to pewnie od tego.
Wiec wieczor mam pod kocykiem ...

kosmostrada
psiaka masz wariata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smialam sie jak go sobie wyobrazilam z tym hamburgerem latajacego i piszczacego :D Do kiedy sama jestes?

mirunia, u mnie sniegu duzo ale tak strasznie ponuro caly dzien bylo :bezradny: A ja mialam isc do Rosska ale pobuszowalam po taniej ksiazce i bylam na targu produktow regionalnych i jakos mi zeszlo tak ze sie zrobilo juz pozno i nie polecialam do rosska . pojde jutro .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez MiszkaJustine 16 sty 2016, 19:04
Dziękuję Płatku Róży.

Muszę zacząć działać.

Solian?

To dobre lekarstwo?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2016, 19:07
MiszkaJustine, ponoc dobre , sporo ludzi je ma na psychozy wlasnie.Nie bagetelizowalabym tego jak sie czujesz i poszla po leki a nie czekala jak to pisalas w innym watku ze to samo minie bo samo to nie minie.
Bedzie jeszcze gorzej. Powodzenia!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2016, 19:21
MiszkaJustine, faktycznie męczysz się z tymi objawami, więc wizyta u lekarza jest wskazana jak najszybciej.
Nie bagatelizuj tego, bo to samo nie przejdzie, potrzebne są leki i konkretna diagnoza. Leki neuroleptyczne mają szybkie działanie i pomogą Ci wrócić do lepszego funkcjonowania.

platek rozy, fajne książki, przydadzą się. A zupka ciekawa... :105:
Odpoczywaj więc, skoro źle się czujesz, przynajmniej wiesz dlaczego, ale to minie.
Wisiorek prosty, ale oryginalny- do czerwieni super dodatek.

A ja już po robocie, odświeżyłam chałupkę, wpuściłam świeże powietrze, a teraz przy herbatce z cytryną malnęłam sobie paznokcie nowym, jasnym lakierem. Aaa.. i najpierw umyłam głowę, więc siebie też odświeżyłam... :D

Sortuj wg