Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 sty 2016, 14:22
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 sty 2016, 14:54
kosmostrada, słusznie, nie wychodź dzisiaj nigdzie, jak nie musisz. Te karuzele są koszmarne, bo nasilają lęki.

Ciut lepiej się poczułam, rozruszałam, ale nie mój dzień. :bezradny: Na żadne zakupy nie idę dzisiaj, może jutro.
Na dokładkę przed chwilą oparzyłam sobie kciuka lewego, trzymałam kubas z herbatą i chciałam dolać sobie wrzątku, no i oczywiście polałam po kciuku. :shock: Piecze jak cholera, trzymam palca w kubku z zimną wodą, jak wyjmę, to cholernie piecze!!! :why: Jak nie urok, to przemarsz wojsk... :hide:
W domu mam panthenol, to popsikam, tylko żeby taaaak nie bolało! Oj, niedorajda ze mnie. :time:

Kosmuniu, ja pijam tran jak sobie przypomnę, tam jest wit. D, a magnez też od przypadku do przypadku... posłucham się i będę regularnie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 sty 2016, 14:58
Dzień dobry,
Za tydzień pakowanie do domu! :yeah:

Ḍryāgan żyje. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 sty 2016, 15:44
kosmostrada, mirunia, Dziewczynki tulam Was goraco :******* w tych niedolach . Ja dzis wylekniona i taka z nerwem ale to po wczorajszej migrenie. :bezradny:

Zabek jeszcze nie zablombowany , slimaczy sie mi to slimaczy . dzis mialam cyfrowe zdjecie robione i udraznianie od nowa kanalu bo sie zaczal zarastac :shock: , po dentystce do domku przyjechalam , zrobilam szybkie zakupy w Biedrze i wlasnie skonczylam pichcic ogorkowa zupke :105: taka mialam ochote na kwasne ze normalnie mnie skrecalo , to mam mega kwasna ogorkowa. Na drugie watroba drobiowa z mieta i szalotka z surowka z marchewy i jablka .

Zimno na dworze jak cholera , mialam jeszcze isc do Rosska ale chyba nie pojde.
Poprzedluzalam ksiazki w bbliotece , bo teraz mniej czasu na czytanie , wywiesilam pranie i nastawilam kolejne i sobie siedze. Musze jeszcze w kuchni pozmywac ale to jak juz obiad zrobie.
Lęki mnie denerwuja :?

Carica Milica, na ile do domu przyjezdzasz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:12
Dzień dobry wyspowicze,
można wstąpić? Jestem nowa i nie wiem, czy nie przeszkadzam, bo widzę, że tu sami "weterani"? :)
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez jetodik 22 sty 2016, 16:20
Stracona100, cześć, jestem strażnikiem bramy, musisz mieć siła 23 i magia 20 ponadto zapłacić 4 mieszki złota aby przejść :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 sty 2016, 16:20
Stracona100 napisał(a):Dzień dobry wyspowicze,
można wstąpić? Jestem nowa i nie wiem, czy nie przeszkadzam, bo widzę, że tu sami "weterani"? :)

Cześć.
Pewnie że można, tutaj (prawie) każdy jest mile widziany.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:24
Dzięki Purpurowy :)
Na razie się pogapię, bo nie wiem jak zacząć :oops:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:27
jetodik napisał(a):Stracona100, cześć, jestem strażnikiem bramy, musisz mieć siła 23 i magia 20 ponadto zapłacić 4 mieszki złota aby przejść :]

Cholera, z wrażenia nie zauważyłam Twojego postu. Sorki :oops: Ale ze mnie ofiara losu. Niezłe mam wejście :hide:
Zgadzam się na warunki przystąpienia.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 sty 2016, 16:29
Mogę też za karę podpisać coś krwią własną :mrgreen:

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 sty 2016, 16:43
czesc wam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 sty 2016, 16:46
Marcin2013, cześć.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 sty 2016, 16:48
czes dobi co tam dzis porabiasz jak samopoxzucie

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 sty 2016, 16:48
Nie słuchaj Jetodika, bo on nie odróżnia oka od odbytu :mhm:

Ci ludzie z zakładu produkcyjnego nie chcieli nas trzymać cały dzień, zrobili nam dwugodzinne zwiedzanie. Niestety jak wychodziłam z domu już było mi słabo, odpoczęłam w samochodzie. Jak nas oprowadzali, to nie chciałam robić sceny, tylko myślałam, że trudno, będzie przerwa, to się pójdę wyrzygać albo coś. Ale przerwy nie było, ta druga babka zauważyła, że się źle czuję i reszty wykładu wysłuchałam na siedząco, że szklaneczką wody. Gdyby mi nie było słabo, to by mnie nie zemdliło od zapachów, a w sumie maliny, lawenda i propolis na propsie. Jak posiedziałam, to problemu nie było, powiedziałam, że mam zapalenie naczyń limfatycznych. W busie powrotnym zaś facet za mną rzygał.

Teraz zjadłam obiad, selerzę i dżemię :zzz:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg