Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sty 2016, 22:30
Marcin2013 napisał(a):czego sie bojisz

Nie lubię szpitali. Bardzo nie lubię.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 sty 2016, 22:32
to sam przestan pic

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sty 2016, 22:33
Marcin2013 napisał(a):to sam przestan pic

Próbowałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 12 sty 2016, 22:33
Purpurowy, rozumiem Cię, bo dla mnie sama myśl o szpitalu jest straszna. Jednak nie masz wyjścia jeśli poważnie myślisz o przyszłości, zdrowiu, życiu...
Będzie ciężko, ale gdy jest autentyczna motywacja, potrzeba wyjścia, a właściwie wyrwania się z nałogu, dasz radę!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 sty 2016, 22:38
i co nieda sie rzucic

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 sty 2016, 23:02
misty-eyed, :papa: chyba wywołałam Cię myślami. :D No jakieś ciężkie dni ostatnio mamy. Kumulacja różnych przyczyn zewnętrznych potrafi nieźle nam namieszać w emocjach i osłabić system nerwowy.
Rozumiem Twoje obawy co do wylotu Dzieci, ale nie zamartwiaj się... będzie dobrze!

kosmostrada, jam już w piżamce... dobrze wygrzana, zaraz mykam pod kołdrę.
Myślę, że jutro będzie lepszy dzień dla wszystkich nas... czego życzę!

Dobrej nocy i dobrego jutra dla Wszystkich! :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 sty 2016, 23:11
misty-eyed, tulam! Zrób sobie jakąś drobną przyjemność na wieczór.

Ja umyłam gufkę, musiałam fioletowym szamponem, bo inny mi się skończył, będę miała szare włosy jutro. Rozumiecie, żeby dwie kobiety miały pospołu 2 szampony, a 12 odżywek?!

Patrzę na artykuł z chemii analitycznej i mam ochotę oddalić się szybkim krokiem, ukryć, olać pracę, szkołę, przyjaciół i nie wychodzić do wiosny.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 12 sty 2016, 23:18
mirunia, cyklopka, dziękuję Kochane za ciepłe słowa :D

cyklopka, przyjemności, te które chciałabym sobie sprawić, są niemożliwe do spełnienia... ;)

Ja mam jeden szampon i 3 odżywki-wszystkie obciążają mi włosy...więc ich nie używam, ale 12 na 2 kobiety to rzeczywiście dużo :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 sty 2016, 00:05
Dwie odżywki to gratisy z farb, dwie dostałam na dzień nauczyciela (gobliny wiedzą, czego mi trzeba), jedną kupiłam mamie pod choinkę, żeby miała z tej samej serii co szampon, ale dla pozostałych 7 nie ma wytłumaczenia :lol:

Teraz muszę myć gufke co 2 dzień, bo trzeba w pracy wyglądać, więc teraz częściej używam odżywek. Ale 12...

Mam takie opory przed pisaniem, a nawet chamskim kopiowaniem artykułu, że mi się studia przypomniały, ech. :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 sty 2016, 08:01
Dzien dobry :********
Wstalam juz o 4 i dumalam czy mnie zlapia slabosci :o Nosz.
I teraz jestem zmieta , wylekniona i nijaka.

mirunia ,kosmostrada , misty-eyed, dziekuje za cieple slowa :********tulam Was goraco , musi byc lepiej dzis !
Ja sie wczoraj porycalam to juz nie zajrzalam .

Jak sie czujecie Dziewczynki????
ja zaraz wychodze ale jak bede miala chwile to napisze z pracy.

cyklopka, 12 odzywek :? :mrgreen: to masz wybor :D A ja mialam wczoraj umyc glowe ale w moim dolku tego nie zrobilam i wygladam jak wyplosz. :roll: Trzymam kciuki za dzis.!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 sty 2016, 08:10
Dzień dobry! :papa:
weszłam na chwilkę przywitać się z Wami i życzyć Wam miłego dnia ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 sty 2016, 09:39
Dobrego dnia dla wszystkich także ode mnie...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 sty 2016, 13:06
Dzień dobry!!!

No gdzie to słońce, gdzie? Jeszcze gdzieś tak półtora miesiąca i będzie można przestępować z nóżki na nóżkę w oczekiwaniu na wiosnę.
Dziś w parku byłam na granicy zawału, bo znowu jakiś pies luzem rzucił się na mojego. Starałam się jakoś je rozdzielić nie tracąc przy tym ręki i równowagi podcięta przez nie i przez smycz mojego. A klęłam...Zapewne z boku wyglądało to kuriozalnie. Jatki właścicielce nie zrobiłam, bo przepraszała strasznie i sama wyglądała jakby miała zaraz zejść.

Licha dziś jestem po tym wczorajszym rozpadzie, głowa ćmi, no ale nic. Idę wieczorem tradycyjnie na spotkanie z BFF, trochę się muszę zmusić, bo na nic chęci nie mam. Wykombinowałam sobie, że na siłę się rozpieszczę - dostałam smsa od mojej kosmetyczki, że mają jakąś zabójczą promocję i chyba się zapiszę - z rok pewnie nie byłam. Trochę też wyzwanie, bo moje fobie obejmują również tą wizytę . :roll:
No i tak się dzień toczy i tak sobie mówię - ot chandra, nie demonizuj, to normalne, górka znów przyjdzie.
A dziś w pracy znów herbata zielona. Zapomniałam kupić mleko do kawy, eh te dziury w mózgu.

platek rozy, I jak Kochana, rozkręciłaś się?

Zosia_89, Oj, za rzadko nas odwiedzasz! miłego dzionka!

Ḍryāgan, :papa: Mam nadzieję, że dobry humor Cię nie opuścił.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 sty 2016, 13:45
W nocy świrowałam pawiana, bo się stresuję referatem. Mam nadzieję dzisiaj skończyć, a najlepiej zaraz, wytnij, wklej i udawaj, że wiesz o czym to jest :hide: Spałam bardzo krótko, bo miałam na rano, za to piękny wschód słońca i byłam zadowolona z dzieciaków, bo mają ładną wymowę, przećwiczyliśmy dwie samogłoski i od razu jest jakość.

Zosia_89, Ḍryāgan, nawzajem!

Kto dzisiaj już przytulił jakiegoś Araba? :great:

Wieczorem mamy jasełka, będę robić zdjęcia, będą rodzice dzieciom, ksiądz proboszcz i inne dzikie węże :great: Mama mi się kazała ładnie ubrać. Mhm, oczywiście, postaram się i nie koniecznie ze względu na księdza proboszcza :P Makijaż lvl Emma Stone :oops: Pewnie grafitową swetrosukienkę i powieszę sobie wisior w kształcie gitary, bo przecież żałoba po Bowiem.

kosmostrada, serio wam współczuję stresów związanych z aktywnością typu fryzjer czy kosmetyczka, dla mnie to super relaks :bezradny:
I Miss Forum

Sortuj wg