Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WinterTea 10 sty 2016, 15:40
JERZY62, Ja nawet zapomniałam, że jest coś takiego jak kolęda. Dopiero w spamowej sobie przypomniałam :)
Dasz rade to przeboleć. Ksiądz w domu to nie koniec świata. Zwłaszcza, że nikt nie każe Ci go słuchać.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Spamowa wyspa

przez ego 10 sty 2016, 15:45
JERZY62 napisał(a):Nortt, no bo sam nie mieszkam a inni są wierzący :bezradny:
Ale jaki to problem wyjdź do innego pokoju, albo tak jak @purpurowy z domu. :D
ego

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 sty 2016, 15:47
platek rozy, Kochana masz takiego "chorobowego" doła jak ja, czy coś Cię przygniotło?
I co kupiła te buty? Ja coprawda byłam wczoraj tylko w dwóch sklepach, ale już chyba przeceny przebrane... :bezradny:

mirunia, Dzięki za buziaki! :smile: Grzech się dołować w mojej sytuacji, a jednak jest to niezależne, po prostu nie działa coś w tym mózgu jak trzeba... No ale się nie dam, o nie...
Fajnie, że masz śnieżek. :105:

A ja dziś wyjątkowo nie gotuję. Wczoraj na tej "przecenie" o której pisałam, zakupiłam dzisiejszy obiad. Nabyłam 3 piękne kawałki pieczeni z karkówki, a obok w wegetariańskiej 3 kulki z kaszy jaglanej, podgrzeję, zrobię sos, dołożę warzywka i jest. Lubię tak czasami odpocząć od kuchni, żeby potem z tym większym zapałem w niej szaleć.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 10 sty 2016, 15:53
Jutro idę gadać z ordynatorem, żeby mnie przyjął do szpitala bo nie wyrabiam z lękami. Budzę się rano przez pięć sekund czuje się normalnie a później ładuje się depresja i napięcie.
W szpitalu tak nie miałem. Nie wiem, chyba dobija mnie samotność. Chodzę na oddział dzienny, ale oni wszyscy są ode mnie o 20 lat starsi. Czyli 60+. Czuje się tam wyalienowany.
Jak byłem w szpitalu to czułem się normalnie. Nerwica to 4% życia, czyli tak jakby jej nie było. Dziwne, że to środowisko tak na człowieka wpływa. Zaraz jadę do kolegi.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 10 sty 2016, 15:56
Co do KOD

i tej całej politycznej szopki bo jednym i drugim nie ufam jak psom mhhhhhhhhhhhhhhhhhhhiauuuuuuuu
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 6894_o.jpg

piszę się poprawnie jak już chcecie na ulicę wychodzić
Kot j............ne nieuki kot j............ buraki :lol: :lol: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 sty 2016, 15:57
Jestem prawie ślepy bez okularów.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 10 sty 2016, 16:06
Ludzie, otwieram lodówkę - polityka! Dajcie spokój. Nie tutaj chociaż.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 10 sty 2016, 16:16
wieslawpas napisał(a):Ludzie, otwieram lodówkę - polityka! Dajcie spokój. Nie tutaj chociaż.

dlatego sobie jaja robię :P
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Nortt 10 sty 2016, 16:22
wieslawpas napisał(a):Ludzie, otwieram lodówkę - polityka! Dajcie spokój. Nie tutaj chociaż.

Znaczy co, że pusto w środku ? Wina Tuska :pirate: TO jest najgłebszy polityczny tekst jaki usłyszałem w tym roku, jestem dumny że ludzie zwricili uwagę na biedę za tuska. Nie bój się teraz jak będziesz otwierał lodówkę to będzie tam jedzenie ! A nie polityka
Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 16:30 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 sty 2016, 16:26
Ferdynand k napisał(a):jaja

Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Nortt 10 sty 2016, 16:29
Obrazek
Obrazek
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 sty 2016, 17:50
kosmostrada, tak takiego chorobowego wlasnie ... Musze zobaczyc czy u mnie tez przeceny z jedzeniem sa .zzasami warto skorzystac.
Siostra kupila buty , bylo jeszcze troche przecenionych w ccc .Co porabiasz?

mirunia
ja juz dawno ksiedza nie przyjmowalam , w sumie ostatni raz gdy mialam 17 lat. Ojciec jak zwykle zachlany , mama umarla a my z siostra chcialysmy ksiedza przyjac nie majac pieniedzy. Pech chcial ze przyszedl proboszcz ktory byl lasy na kase i stweirdzil w przedpokoju gdy czekal na koperte i sie nie doczekal ze " jak sie pieniedzy nie ma na kolede , to sie ksiedza nie przyjmuje" i tak tez czynie do dzis. Ja wiem ze nie kazdy ksiadz taki ale mam uraz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 sty 2016, 18:32
platek rozy, Rzadko bywamy w galerii, ale jak już jesteśmy późno, to korzystamy. :D To z takich punktów, gdzie sam sobie nakładasz , w tym bioway. Zapłaciłam razem 10 zeta za te 3 kule jaglane i 3 kawałki pieczeni (i trochę kaszy gryczanej dla mnie, bo jako jedyna uwielbiam), wydaje mi się to po taniości.
A coś tam porobiłam w domu, pooglądałam tutoriale o malowaniu, poczytałam i tak dzionek zleciał.
Zaraz idziemy z młodym na spacer, kupić popcorn i wracamy oglądać film, może nareszcie uda mi się obejrzeć tą Zemstę Sithów, nad którą chyba ciąży jakieś fatum. ;)
A Ty jak wieczór spędzisz?
A jutro znów do pracy, ech...A może Platuś jutro będzie dla nas lepszy dzień, nigdy nie wiadomo z czym człowiek się obudzi.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 sty 2016, 18:33
Coś mi dubluje posty...
S. Beckett

Sortuj wg