Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 18:58
mirunia, dzięki :105: Tylko z pierwszej pomocy mam 4.

Dobra, biegnę do kościoła, a po powrocie ogłaszam ferie :yeah: I będę pisać do W., robić plany i zajmować się wszystkim, na co nie miałam ostatnio czasu :brawo:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 17 sty 2016, 19:00
Carica Milica napisał(a):Dzień dobry Spamowicze,
Już jestem po porannych czterech kilometrach. 8)
Mnie się baranek podobał...

Ja dziś też 4 :) krócej bo z psiakami biegałam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sty 2016, 19:05
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Ja cały czas mam mieszane uczucia co do Twojej nowej fryzury, ale może tak być , że po prostu akurat Ty cudnie w niej wyglądasz.

Według mnie nie jest źle, bo na łyso już mi się znudziło, z "normalną" fryzurą to kiepsko to wygląda, a tak to jest coś pomiędzy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2016, 20:06
mirunia, No to fajna niedziela, cieszę się!!!
Marchwianka kojarzy mi się z problemami żołądkowymi i gotuję ją tylko w sytuacjach awaryjnych. Ale to jest inny smak. Ten jest no niestandardowy.

Śmiercionauta, Powodzenia więc na terapii !!! Niech Ci służy! Ucieszę się jak zaczniesz tu wpadać z ciekawostkami kuchennymi. to będzie dobry znak. :smile:

cyklopka, Ja też mam luźniej w ferie, ale jeszcze tyle muszę czekać, cały miesiąc.
Koniecznie pisz o postępach z W. :105:

Purpurowy, najważniejsze, że Tobie się fryzura podoba.

Infinity, Biegasz z nimi na smyczy, czy lecą luzakiem?
Z moim pierwszym psem biegałam i jeździłam na rowerze. Z terrierem się nie da, bo skubaniec musi dokładnie wszystkie wiadomości przeczytać i obsikać każde drzewo i słup. Cały czas z nochalem przy ziemi. :bezradny:

Jakoś strasznie zimno mi się zrobiło. Podkręciłam ogrzewanie i wskoczyłam pod koc z gorącą herbatą. Poczytam i jak się rozgrzeję idę dłubać swoje malowanki.
Rozmrażam ostatnie moje trzy bułeczki z jagodami... :why:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 20:21
kosmostrada, napiszę tylko jeśli się faktycznie spotkamy, siać spekulacji już więcej nie będę :mhm:

Obrazki logiczne mi ciągle nie wychodzą, wystarczy mały błąd w liczeniu kratek i dupa. Myślę, że moja koncentracja nie jest ok.

Będę myć gufke, dzwonić do klientki, ogarniać skierowanie do sanepidu, może jutro pójdę już coś załatwiać w tym kierunku, bo mam tylko dwa tygodnie.

A na zupę to bym wbiła do Płateczkowej :uklon:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 20:36
mirunia, ja wlasnie lubie takie pomieszane smaki :) ostro slodkie :*******
W rajstopki zaopatrzonam i bardzo mnie to cieszy bo jednak chadzam w spodniczkach i zima :) a te sa ladne i cieple , z dodatkiem kaszmiru :)
Kochana niedziela Ci minela milutko , fajnie tak wyjsc i posiedziec z bliskimi :)

kosmostrada, oj jakbym miala wiecej pienazkow to tez bym sie zaopatrzyla w majtaski z intimissimi :105: maja duzo fikusnych wzorow :)

cyklopka, jestem naczelna od fit zupek :mrgreen: :mrgreen:

Cos sie na wieczor roztelepalam , w glowie sie zrobilo jakos dziwnie i chyba ide sie uplumkam i popatrze na Sherlocka na dwojce :)
Ma byc odcinek specjalny .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 20:54
Kurczę, nie będę dzwonić trzeci raz. Jak ktoś ma do mnie interes, niech się nauczy posługiwać telefonem, a nie jakieś głuchacze mi robić.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 21:02
cyklopka, Kochana napisz mi czy ta kieca z wielkim golfem ta z Vubu co kupowalas jest dobrej jakosci? i jak z rozmiarowka , nie chinska >? bo jest to przecenione na 50 zl i mnie kusi :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 21:16
platek rozy napisał(a):cyklopka, Kochana napisz mi czy ta kieca z wielkim golfem ta z Vubu co kupowalas jest dobrej jakosci? i jak z rozmiarowka , nie chinska >? bo jest to przecenione na 50 zl i mnie kusi :)

Dobra jest, gruby, miękki materiał, b. ciepła.

Ja weszłam w S, bo mam drobną klatę. Rozmiary różnią się tylko szerokością, długość tuniki i rękawa jest praktycznie taka sama.

A ja chyba potrzebuję zimowych bucików bez obcasa :oops:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 17 sty 2016, 21:25
Bry wieczór. ;)

Śmiercionauta, czego tu?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 21:27
Davin, a co ty wyganiasz ludzi ze spamowej? cześć tak w ogóle. Co słychać?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 21:28
cyklopka, to musze pomyslec nad nia bo mnie kusi i mialabym cieplutka na zime i jesien .. tylko nie wiem jaki rozmiar ... ktora dlugosc bo jest w d woch na 165 i na 175 ...

Spamowa wyspa

przez Davin 17 sty 2016, 21:42
Ḍryāgan, bo ten pan zielony ma u mnie przegrane za swoje zachowanie. Było spoko ale znowu "przyszedł" wkurw. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 21:43
Davin, ale Samowa nie nalezy do Ciebie :) Co Ty taki podkurwiony ostatnio?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Sortuj wg