Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 17:48
platek rozy, znowu opakowania zamiast nóżek...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 17:51
Ḍryāgan, nogi widziales na fb ;)
A wszem i wobec sie nie pokazuje :P

To pierwsze szzdjecie mi sie dolaczylo przez przypadek bo to te wczesniejsze zakupy sa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 17 sty 2016, 17:51
ale go trafil wywiadzie szpilka muwi ze nie bije mocno

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 18:03
Marcin2013, z dwie minuty nie mógł się podnieść Szpilka.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 sty 2016, 18:04
platek rozy, widziałem, ale ładnych nóżek nigdy nie dość

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 18:09
kosmostrada napisz Kochana jak ta zupka :*******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2016, 18:15
platek rozy, Fajne rajtki! Powtarzam do znudzenia, zazdraszczam tego outletu.
Wyjście miałaś, atrakcje były, to teraz regeneracja. :smile:
No więc tak - ta zupa jest hmmm innym doświadczeniem smakowym. Jest słodka. :shock: Dodałam płatków chilli i nabrała mocy rozgrzewającej. Powiedziałabym - ewidentnie dla wegetarian tudzież fitowców, którzy żadnego smaku się nie boją. Ale chłopaki mieli długie zęby... :lol:
Jako że mi jej zostało, to posypię słonecznikiem i wezmę sobie jutro do pracy na fit drugie śniadanie.

Ḍryāgan, Ja akurat w płatkach nie obtaczałam, zawsze mam jakąś ususzoną bułkę do utarcia. Ale najważniejsze, żeby Ci smakowało. Ja wychodzę z założenia nie tylko w kuchni, że trzymanie się sztywno zasad "sztuki" hamuje kreatywność.

Śmiercionauta, Kolejny pichcioman! :great: ;)

cyklopka, Masz rację co do mojego zagospodarowywania czasu, ale stare nawyki są trudne do wyplenienia, i tak jest postęp - wczoraj spędziłam dzień pod siebie, jeszcze trochę niezgrabnie i z niepokojem, ale dałam radę.
Nie dasz rady jednocześnie grać na gitarze i machać zimnymi ogniami... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 18:19
kosmostrada, ja widzę po swojej mamie, że ona się nieraz zachowuje jakby ktoś jej kazał robić rzeczy :bezradny:

Jakoś muszę pogodzić spotkanie fanklubu z tym eventem. No ognie się puszcza kilka sekund. A jakby ci ludzie siedli przy mnie i byśmy razem zaśpiewali, to byłoby wzruszające w ciul :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2016, 18:21
kosmostrada, ano slodkawa jest zupka , ale ja ja na ostro doprawilam to byla slodko ostra i mi bardzo smakowala tyle z e ja lubie takie nowosci kosztowac :mrgreen:
Ten outlet jest polaczony z intimissimi i jest w cholere majtek od nich i stanikow ( ale same male numery stanikow) oraz koszulek i pizamek. W dodatku byla promocja na majtki -- para za 11 zl jak wezmiesz 4 , piata gratis , tak samo z rajstopami --- 5 para gratis. No i moja siostra zaszalala bo rajstop nakupila wlasnie 5 par .

Takze jest w czym wybierac i kupowac , szkoda tylkoz e staniki sa male :( bo cena za pare od 20 - 35 zl.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sty 2016, 18:29
Dzień dobry.
Ciocia przyjechała i od razu na widok mojej fryzury "pop*erdoliło cię?" a po chwili namysłu "nawet ci pasuje."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2016, 18:42
platek rozy, No dokładnie trzeba ją podostrzyć, co ja też intuicyjnie zrobiłam.
Oj gatków bym nakupowała, ale ich rozmiarówka staników też mi nie pasuje.

cyklopka, Ja to po prostu nie umiem usiedzieć na doopsku, bo mam wrażenie marnowania czasu i dlatego tak łatwo się wkręcam w obsługę innych, bo przecież trudniej pomyśleć o sobie. ;)
No, może być fajne wydarzenie.

Purpurowy, Ja cały czas mam mieszane uczucia co do Twojej nowej fryzury, ale może tak być , że po prostu akurat Ty cudnie w niej wyglądasz.

Idę kończyć obiad.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2016, 18:50
kosmostrada, ja lęki dotyczące marnowania czasu miewam przed zaśnięciem lub w momencie przebudzenia.. Natomiast w ciągu dni, zwłaszcza w tygodniu, szukam chwil, żeby oddać się płochej rozrywce :twisted:

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2016, 18:52
Wróciłam niedawno z łazęgostwa po chałupkach. Ominął mnie obiad w domu, bo załapałam się na pieczone ziemniaki, dorsza i surówkę z kapuchy u Bratanka. W miłej rodzinnej atmosferze. Pobawiłam się z dziećmi, graliśmy w domino, układaliśmy puzzle (kilka zestawów), no i pogadałam sobie z ich rodzicami. Ponieważ było już ciemno, Bratanek piknie odwiózł mnie pod dom. :D

kosmostrada, platek rozy, a zupa-krem z marchwi jest też słodka, ale doprawiona imbirem i odrobiną chili jest zajefajna - dodałam jeszcze kleksa ze śmietany na talerzu i był to strzał w dziesiątkę. Muszę ją znowu powtórzyć.

platek rozy, to zaopatrzona już jesteś w rajtki i zima Ci nie straszna! Fajne zakupy.

cyklopka, gratuluję Ci piąteczek i szósteczek - dobra jesteś!

Widzę, że przybywa nam rywali kulinarnych, łoj dobrze, dobrze!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 17 sty 2016, 18:53
kosmostrada, . Czasem lubię coś ciekawego zrobić do zjedzenia. Niestety ze względu na swój marny stan psychiczny robię to rzadko.

W czwartek mam drugie spotkanie z psychoterapeutką. Mam nadzieję, ze terapia mi pomoże.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg