Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 09 sty 2016, 12:10
Dzien dobry:)

Wczoraj na snieg spadl deszcz...pozniej chywycil mroz...jest kurfa lodowisko...strach chodzic
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 sty 2016, 12:11
Sigrun, to albo nie wychodź, albo zrezygnuj ze szpilek.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sty 2016, 12:16
Ḍryāgan, na taka szklanke to chocbys trapery ubral to ciezko isc....

Witajcie :*********
U mnie tez szklaneczka a ja zaraz wybywam na miasto. Mam zamiar dzis zurek ugotowac. Taki z jajem i chuda kielbaska :) Moze uda mi sie wedzona kosc kupic .

Co macie w planach????

mirunia wdzianko fajne ale tego sklepu nie lubie bo oszukuje :******** a pozniej reklamacji nie chce uwzglednic.

kosmostrada na ebayu taniej jesli idzie o kamyczki :) w sumie to taniej jesli idzie o wszystko ale nie wszystko oplac a sie tam kupic .. :********

Bede robila deser w wersji fit --- zapiekane pod bezami jablka !

Milego dnia!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Sigrun 09 sty 2016, 12:19
Ḍryāgan, heh...nie chodze w szpilkach z psami bo na pewno bym sie zabila:)

Jak tam rosolek?

platek rozy, to moze lyzwy zaloz ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 sty 2016, 12:19
platek rozy, no to najlepiej założyć łyżwy i mieć przyjemne z pożytecznym :D
Gotuję rosół :) ciekawe czy wyjdzie rosół czy coś bliżej nieokreślonego? Jak mi się uda to będę eksperymentował dalej. Zamierzam zostac mistrzem kuchni - z konieczności :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sty 2016, 12:20
Sigrun, hej! To dzisiaj tylko gumofilce :mrgreen: a tak na serio... jak nie trzeba, to lepiej nie wychodzić, dopóki lód nie stopnieje.

Ḍryāgan, no, to chęci masz, więc połowa sukcesu. Uda się, zajrzyj do netu jak gotować krok po kroku.

U mnie pogoda fajna, zaraz wychodzę po małe zakupy... przynajmniej nie jest buro!

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 sty 2016, 12:23
mirunia, wyczytałem już z setkę przepisów, trochę się różnią niestety. Niektóre porady nawet się wzajemnie wykluczają. No ale coś przecież wyjdzie. Będzie z kury i z wołowiny. Pewnie i tak bardziej zdrowe niż to co jadłem ostatnio :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sty 2016, 12:28
Ḍryāgan, :great: trzymam kciuki! Rosół ma się wolno gotować, tak tylko pyrka ok. 2-3godz.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 09 sty 2016, 12:32
Ḍryāgan, to trzymam kciuki :)

mirunia, no psiaki tego nie zrozumieja ze trzeba zaczekac ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sty 2016, 12:36
Dzień dobry!!!

No i tyle się śniegiem nacieszyłam... Odwilż. Plus taki, że ciepło. Korzystając z chwili jak słoneczko się pokazało zza chmur, polazłam z psiurem nad morze. Jeszcze jest pas zmarźliny nad brzegiem, więc poślizgałam się na butach. :D
Ten silny mróz jednak dokuczył - sporo ptasich trupków na brzegu. :(
Jeszcze nie wiem, co dziś będę robić oprócz spraw gospodarczych, na razie się rozkręcam. Cięzko, bo kawy nie chcę pić, co by herzklekota nie pogłębiać.

mirunia, Kochana, też dziś dobudzić się nie mogłam. Pewnie ciśnienie siadło i nas przygniata.
Ależ cudny ciuszek wypatrzyłaś... Szkoda, że Platuś mówi, że sklep niegodny polecenia.
Po naszej wczorajszej rozmowie o mrożeniu zup, postanowiłam zaryzykować i sprawdzić i wstawiłam do zamrażalnika trochę grochówy. Moja siostra mówi, że jak rosół faktycznie niekoniecznie, to jak grochówkę mroziła to była ok.

Ḍryāgan, No brawo! Czekamy na efekty. :great:

Sigrun, U mnie też ślisko, a jak jeszcze to bardziej przymrozi, to tylko buty z kolcami. :D

platek rozy, Pyszności masz dziś zaplanowane. :105: Ale jak beza może być fit? Poka przepis.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 09 sty 2016, 12:52
kosmostrada, oj przeszlabym sie brzegiem morza :105:

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sty 2016, 13:43
Wróciłam, zakupy zrobione. Kupiłam sobie trochę kiełbaski salami, taką klasyczną. Na dworze bardzo przyjemnie, chodniki suche, fajne ciepło.
Zaraz biorę się za pranie chodniczków łazienkowych, piankowych ( nie zrobiłam tego na święta). :D

kosmostrada, Kochana, :D ja też spróbowałam jednak zamrozić porcję barszczu ukr. w pojemniku plast., jakoś upchałam w zamrażarce... zobaczymy. ;)
A ten sweter jest ze sklepu: http://allani.pl/wyszukaj/swetry?pid=48 ... =customers - nie Mosquito, tylko Allani. Można spróbować tam pogrzebać. ;)

To nasze samopoczucie, to na bank z powodu odwilży i spadku ciśnienia. Z biegiem dnia będzie lepiej.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 sty 2016, 14:04
zrobiłem furrore w kruszynie i mój kamień weselny po raz kolejny dobrze posłużył innym
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 sty 2016, 14:09
Dzień dobry. Pytanie z tych głupszych: czy dzieci potrafią wyczuwać zło?

Sortuj wg