Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sty 2016, 00:52
kosmostrada, tak, chyba w poniedziałek od rana będę pić piwo i grać w grę :great:

Wiesz, prawie całe ferie mam już zaplanowane. W sensie w każdy dzień jakieś wyjście - lekcja, terapia, praktyki, warsztaty. Ostatecznie, jak już pisałam, nie widziałam się z panem W. czyli jedyna opcja zadzwonić kiedyś tam, czy ma czas, ale - heloł - ja nie będę miała wiele czasu. Myślę, odpuścić, zająć się przez te 2 tygodnie sobą a nie nim?

Oglądaliśmy w szkole "Labirynt", pewna liczba chłopczyków leżących u mych stóp i David Bowie na ścianie. Za coraz ciekawsze rzeczy mi płacą. Mało, bo mało, ale przynajmniej mam oryginalne obowiązki służbowe :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 sty 2016, 01:12
cyklopka, U nas ferie najpóźniej, w połowie lutego.
Ja myślę, że nie planuj zawczasu, tak trochę weź na spontan. Będziesz miała chwilę i ochotę się skontaktować, po prostu zrobisz to. Zobaczysz, czy "zadbać o siebie w ferie" będzie obejmować również ten temat. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sty 2016, 01:16
kosmostrada, ładnie to ujęłaś, sądzę, że tak właśnie jest i/lub mogło by być. :smile:
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 sty 2016, 01:43
Dobry wieczór i... To chyba tyle ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 sty 2016, 03:54
Kweta się skończyła i skończył się sen.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, doraźnie klonazepam 2 mg, Klorazepan 5-30 mg, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sty 2016, 08:59
Carica Milica napisał(a):Kweta się skończyła i skończył się sen.

K***a, zapomniałam zażyć i siedziałam jak debil, a potem się przewracałam z boku na bok. Nie mówię, że jak wezmę, to jest jakiś wyraźny efekt nasenny, ale jak nie wezmę, to wtedy mam.

Ostatni dzień w pracy, tak mi się nie chce, że ojojoj.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 15 sty 2016, 09:05
Cześć

U mnie nastrój fatalny. Mam duże pokłady żalu, złości, frustracji. Jadę do Mamy. Nie wiem jak dam radę nie puścić pary z ust i udawać że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 sty 2016, 10:44
Witam ;)
a ja miałam dzisiaj wyjść do domu z Kliniki...no i wyjdę...ale tylko na przepustkę :cry:
wczoraj wezwał mnie profesor do siebie, popytał itp. po czym po 15 minutach podchodzi do mnie jedna z lekarek i mówi mi, że jeszcze chcieliby mnie przetrzymać 2 tygodnie żeby wypróbować jeden lek :roll:
Później rozmawiałam jeszcze z zcą ordynatora i powiedziała mi, że to wszystko dlatego, że ona ma poczucie, że nic nie udało się za bardzo osiągnąć i przez to wszystko cały mój pobyt tutaj jest bez sensu i chciałaby jeszcze spróbować z jednym lekiem. No cóż... czyli czekają mnie jeszcze ok 2 tyg wczasy, tylko słaby ten turnus bo bez widoku na góry :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 sty 2016, 11:39
Dzień dobry! :papa:

Czy u Was też taka burość i ciemność za oknem? W nocy trochę posypało, rano mrozik.
Siedzę w tej pracy i ni przede mną, ni za mną. :bezradny: No niby coś robię, ale to takie bezpłciowe... robię, bo muszę. :?
Może później się coś rozkręci.

acherontia-styx, dobra i przepustka, żeby zmienić otoczenie i nacieszyć się domem. Widzę, że ciężko jest dobrać odpowiednie leki i żebyś ruszyła ku tym wymarzonym górom... no i przedłużone wczasy. Ale nie trać nadziei, może coś wymyślą. A jak się czujesz?

Dobrego piąteczku, za chwilę weekend!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 sty 2016, 12:15
cyklopka napisał(a):
Carica Milica napisał(a):Kweta się skończyła i skończył się sen.

K***a, zapomniałam zażyć i siedziałam jak debil, a potem się przewracałam z boku na bok. Nie mówię, że jak wezmę, to jest jakiś wyraźny efekt nasenny, ale jak nie wezmę, to wtedy mam.

Spałam dzisiaj dwie godziny i jestem półprzytomna. Odstawiłam kwetę na początku grudnia, bo zasypiałam bez wspomagania. Cholera, ale się skończyła i muszę wytrwać do wtorku/środy, aż dostanę "dragi" z Polski.

Cześć dziewczyny. :)
Ostatnio edytowano 15 sty 2016, 12:20 przez Carica Milica, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 sty 2016, 12:18
Dzień dobry, czy ktoś dzisiaj popracuje za mnie? Wystarczy rozdać kartki, posiedzieć i potem je zebrać.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 sty 2016, 12:22
takie tam napisał(a):Dzień dobry, czy ktoś dzisiaj popracuje za mnie? Wystarczy rozdać kartki, posiedzieć i potem je zebrać.

8)

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 sty 2016, 12:33
No co? Nie mam ochoty na wychodzenie z domu, spotykanie ludzi... Posiedziałbym sobie w ciszy.
takie tam

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 sty 2016, 13:00
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg