Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 23:26
Nortt, A może jednak jak zaczniesz pucować te wiosła, to coś kliknie w głowie. Żal bidulków... ;)

Purpurowy, :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 23:28
wielbłądzica, ta, generalnie wszystko potem jest całkiem proste, aż żałosne, co nie, więc po co komplikować sprawy na siłe ? Bo przecież, generalnie, to jesteśmy nieciekawymi ludźmi.
kosmostrada, Na razie odpada, jestem w złym stanie, gitara tu nie pomoże, muszę przyjąc tego klocka realności na klate, jak rasowa dziunia,a nie męczyć się z wyduamnymi problemami natury egzystencjalnej.
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 23:41
Nortt, No to czas na siłkę iść, bo klatę będziesz musiał mieć szeroką... ;)

Miło było spędzić ten wieczór z Wami, ale teraz książka wzywa.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 23:46
kosmostrada napisał(a):Nortt, No to czas na siłkę iść, bo klatę będziesz musiał mieć szeroką... ;)

Miło było spędzić ten wieczór z Wami, ale teraz książka wzywa.

Chodziłem z rok czasu, nawet daje, można dużo przyjąć, jednak, wiesz to wszystko wymaga pracy, dobrych zarobków, na diete, karnety, suplementacje...
generalnie, gdybym był lekarzem, zaganiał bym fobików masowo na siłkę, choć może to jednak takie subiektywne było... Jedna takie prymitywne metody zwiększają poczucie własnej wartości, dalej jesteśmy małpami, więc jak zacząłem koksić, to nagle za wesela z 2 stów wlazłem na 5,6 lol A i jeszcze fajna sytuacja, jak moja starsza wyjechała z podporządkowanej i trykła się z pewnym bardzo niemiłem panem który był agresywny, oczywiście po mojej interwencji pan bardzo szybko zmienił zdanie co do sprawcy kolizji i zawinął ogon :> Oczywiscie samice też lepiej patrzą, tyle że w tym aspekcie nie można przeginać.... Generalnie jest łatwiej w życiu, bo instynnktownie jesteś szanowany.
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 23:53 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 sty 2016, 23:53
kosmostrada, jaka ksiazka?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Nortt 08 sty 2016, 00:02
haha, poza tym nakokszone fobiki wyglądałby przezabawnie :D HA, humor mi się poprawił, lepiej szybko jebnę mirtę i może nie będę krzyczał w nocy

Spamowa wyspa

przez Sigrun 08 sty 2016, 00:09
Nortt, czesc tak w ogole;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2016, 00:18
Sigrun, "Siła czy moc - ukryte determinanty ludzkiego zachowania". Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby z odmóżdżeniem i przepaleniem styków zabierać się za taką książkę. Ale się nie poddaję... ;)

Nortt, To może jednak nie na wyrost - dobrej nocy... ;)

No umyta, herbatka zaparzona, siupam do wyrka poćwiczyć mózg.
Dobranoc Wszystkim!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nortt 08 sty 2016, 00:21
Sigrun, Czołem, :) Lece spać, nie ma co zaburzać do tego wszystkiego cyklu nocy i dnia.... choć ta rześkość końca nocy o 4 rano, po nieprzespanej nocy i ten las nieopodal i zimowe latarnie pod oszronionymi brzozami... Taka odrobina magi...

Spamowa wyspa

przez Nortt 08 sty 2016, 00:22
kosmostrada, Dzięki

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 sty 2016, 00:23
Oglądam "Arizona Dream" i chyba się zdołowałem tym filmem jakoś. Ale może to wina mojego nastroju.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 sty 2016, 00:43
Mikołaj, trzeba było komedię włączyć. Mogę Ci ppodesłać kilka ciekawych tytułów. ;)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2016, 09:38
mirunia Kochana bardzo mi milo ze to co napisalam znalazlo uznanie :******* ale taka prawda , kazdy dzien to walka i od nas zalezy co mimo choroby ze swoim zyciem zrobimy.czy spedzimy je czynnie na tyle na ile sie da czy nie robiac nic .

Wlasnie czynnie musze isc do dentystki za chwil pare i juz majtami trzese :roll: ;) No ale nic to , dentystke miec przeciez musze i nie omine jej szarokim lukiem .

Pozniej do pracy . Pogoda szara , bura no nijaka.

Milego dnia dla Was!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 sty 2016, 10:27
Witam wszystkich...
Carica Milica, film obejrzałem w TV, pamiętałem go z dawnych czasów, ale tak nie bardzo. Kiedyś mi się podobał. Teraz mnie jakoś roztelepało, wszyscy bohaterowie jak dla mnie mają tam poważne problemy psychiczne i jeszcze samobój na koniec.
platek rozy, trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Znaczy nie bój się. Dentysta nie gryzie :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg