Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2016, 22:34
:great: Znowu jestem z Wami... wysiadł mi internet na jakiś czas, dzwoniłam zapytać co się dzieje - była mała awaria.

Nadrobiłam zaległości w czytaniu postów i wnioskuję co następuje: dobre rady, nigdy nie są złe. :D Warto wyciągnąć wnioski z tych życiowych porad, czy to kulinarnych, czy sercowych. ;) Samo życie i cała prawda!!! Doświadczenia innych są dobrą szkołą dla drugich. :great:

platek rozy, hej Kochana! :papa: Pięknie napisałaś o swojej walce z życiem i o życie - taka jest prawda, musimy to wszystko znosić i jednocześnie przeć do przodu. Ale kobiety zawsze były silniejsze, mimo swych słabości.
Trzymam kciuki za jutrzejszego sadystę. Poznasz i też się oswoisz. :D Jutro ma być cieplej, ale opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

kosmostrada, :great: :great: tak trzymaj!

tosia_j, :papa: :D
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 22:36 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 22:34
Nortt, Gitara nie pomaga?

Marcin2013, Ale co? Przecie normalnie jest... 8)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 sty 2016, 22:36
zartuje kosmo wiem ze jest normalnie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 22:37
mirunia, Bosz Mirunia, oni nie mogą robić takich rzeczy, psuć internetu i Ciebie nam tu zabierać... :time: :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 sty 2016, 22:37
Nie wiem co powiedxiec jak ktos sie chce pociac? Na zdrowie?
outsider

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 22:49
tosia_j napisał(a):Nie wiem co powiedxiec jak ktos sie chce pociac? Na zdrowie?

Nawet pasuje, w końcu upuszczanie krwi było wiodącym remedium na wiele problemów już od starożytności :pirate:
Generalnie, nic, przynajmniej ja bym chyba nic nie napisał, bo to /cenzura/ żałosne... Dis aliter visum est etc. generalnie, to ludzie nie mogą sobie pomóc. Najgorsze są jednak te słowa rzucone na odpierdol ''weź się w garść'' itp. walą w ryj jak dresy na nowym mieście, ''ach no powiem coś, bo wypada'' Generalnie, to ludzkość musi dojrzeć do uśmiercania takich osobników jak ja, oczywiście dobrowolnie, z zachowaniem wszelkiej etyki, ale była by to prawdziwa łaska, więcej warta niż całe pierdolenie ludzkosci o tym ''jak to ona rozumie'' i jak powinismy się wziąć w garść.
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 22:57 przez Nortt, łącznie edytowano 3 razy
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 22:49
tosia_j, na zdrowie to na pewno nie jest. Ty jak coś walniesz...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez wielbłądzica 07 sty 2016, 23:00
Nortt napisał(a):wielbłądzica, bo masz garba?

bo dowartościowuje się kosztem innych ludzi

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 23:05
wielbłądzica, ''Grabarzu, piękna to rzecz kontemplować ruiny miast, ale jeszcze piękniejsze jest kontemplowanie ruin ludzkich!''
To chyba naturalne, ludzie czerpią satysfakcje z wyższości nad przedstawicielami swojego gatunku... Nie wiem tylko jak tu się to odnosi do róznicy opartej o miarę wysokości garba :mrgreen:
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 23:09 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 23:09
tosia_j, ja tam nic nie mówię... Bo co można powiedzieć.
Pamiętam swoje najgorsze momenty, naprawdę nie miało znaczenia, co kto do mnie mówi i nie miało to żadnego wpływu na moje samopoczucie.

Nortt, To że mogłeś to powiedzieć na głos wydaje mi się największą ulgą. Ale co ja tam wiem, nie znam Cię, mogę mówić tylko po sobie.
Pisz sztukę, z bólu wychodzą czasami najlepsze kawałki.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 23:13
kosmostrada, Już nie gram, jestem ruiną i moje wiosła też reprezentują ten stan, musiał bym się ogarnąć w tym miniumum, by je ustawić, zmienić struny, no i polutować parę kabelków ew wyjebać prempy...

Tak poza tym, nie wiem, nie wykrzyczę się chyba klawiaturą, a obecnośc ludzi w takim stanie jak moj bywa... przytłaczająca, dlatego ten, spamowa wyspa jest do tego bardziej odpowiednia
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 23:14 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 sty 2016, 23:13
Byłem w mieście w sklepie i cały czas taki koleś co układał towar na półkach się na mnie patrzył. Ja sobie myślę "zboczeniec jakiś, czy co?", patrzę, a to Krzysiu z liceum.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 sty 2016, 23:18
Purpurowy napisał(a):Byłem w mieście w sklepie i cały czas taki koleś co układał towar na półkach się na mnie patrzył. Ja sobie myślę "zboczeniec jakiś, czy co?", patrzę, a to Krzysiu z liceum.

You made my day...po raz kolejny :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez wielbłądzica 07 sty 2016, 23:23
Nortt napisał(a):wielbłądzica, ''Grabarzu, piękna to rzecz kontemplować ruiny miast, ale jeszcze piękniejsze jest kontemplowanie ruin ludzkich!''
To chyba naturalne, ludzie czerpią satysfakcje z wyższości nad przedstawicielami swojego gatunku... Nie wiem tylko jak tu się to odnosi do róznicy opartej o miarę wysokości garba :mrgreen:

wyższość do czasu aż trafi się ktoś kto myśli podobnie i zglebi. ja tam nie widzę różnicy.

Sortuj wg