Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 21:11
:blabla:
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 21:13
Nortt, A to tak w związku z czym? :comone:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 21:14
kosmostrada, no szkoda, szkoda. Ale jakoś to przeżyję może... W końcu jestem już dużym chłopcem a mamusia nigdy mnie za bardzo nie rozpieszczała, więc nie jestem przyzwyczajony w sumie. A sam mieszkam od 15 lat (z roczną przerwą) i jak na razie szlak mnie nie trafil jeszcze i z głodu nie umarłem.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 sty 2016, 21:18
kosmostrada, no przecież się go nie zapytam, czy ma kogoś. Lepiej chyba zapytać, czy pójdzie ze mną na herbatę :hide:

Co ja teraz robię źle?

Żeby być pewnym, trzeba się lepiej poznać.
Żeby się lepiej poznać, trzeba się widywać.
Żeby się widywać, trzeba się umawiać.
Żeby się umawiać, trzeba być pewnym.

Obrazek

Jakby się nie chciał ze mną zobaczyć, albo miał kogoś, to by mi przecież powiedział.

Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, to był czarny humor. Przecież wiem, że nie dlatego. Mam dużo większe wady :twisted:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2016, 21:18
kosmostrada, Hey Slonce :********
ja wlasnie z pod prysznica wyjszlam , pomaziam pazurasy i pogapie sie na "Diabel ubiera sie u prady" ;)
Nie wiem co jutro ubrac :mhm: :mhm:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 21:25
cyklopka napisał(a):kosmostrada, no przecież się go nie zapytam, czy ma kogoś. Lepiej chyba zapytać, czy pójdzie ze mną na herbatę :hide:

Co ja teraz robię źle?

Żeby być pewnym, trzeba się lepiej poznać.
Żeby się lepiej poznać, trzeba się widywać.
Żeby się widywać, trzeba się umawiać.
Żeby się umawiać, trzeba być pewnym.

Obrazek

Jakby się nie chciał ze mną zobaczyć, albo miał kogoś, to by mi przecież powiedział.

Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, to był czarny humor. Przecież wiem, że nie dlatego. Mam dużo większe wady :twisted:

Albo weźć na Tindera i wreszcie coś zaruchać, kończąc rzewne pierdolenie
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 21:26
Ḍryāgan, Nie fochaj. Przecież ja Cię nie atakuję. Już jesteś trochę w tym wątku, to chyba mnie znasz. Po prostu mi się serce kraje, jak widzę, jak ktoś systematycznie sam sobie kopie większy dół. A nie Ty jeden tutaj z tą łopatą szalejesz... ;)

cyklopka, Wszystko robisz dobrze Słońce. Po prostu nie masz chyba skąd zasięgnąć wiarygodnej informacji. ( minus poznawania kogoś kto nie jest znajomym naszych znajomych ;) )

platek rozy, A na co Kochana chcesz się przyszykować? Chyba jutro masz wolne w pracy, czy idziesz gdzieś?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2016, 21:28
kosmostrada, ide za wczoraj , zeby miec zgodnosc godzin ... Hmmm ale rano jeszcze mam dentystke i w sumie to jade na 5 godzin do pracy .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 21:33
kosmostrada, nie focham się. napisałem gwoli wyjaśnienia. Dziś lekki wkurw. Mam znowu jakąś mieszankę depresji z podwyższonym nastrojem (co się objawia lekką postawą agresywną - wiec się nie gniewaj, bo to wynik choroby zapewne, że mnie tak odbierasz.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 21:34
platek rozy, A no tak, zapomniałam, że pisałaś o tym ( ach te dziury w mózgu). Po co idziesz do dentysty?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 21:37
Ḍryāgan, Co Ty, ja bardzo rzadko się gniewam. I coraz lepiej mi wychodzi nie branie wszystkiego do siebie. ;) A dziś wiele osób jest nabuzowanych. Widocznie coś w powietrzu. Przebieżka żeby to wyładować? :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wielbłądzica 07 sty 2016, 21:38
Nortt napisał(a):Albo weźć na Tindera i wreszcie coś zaruchać, kończąc rzewne pierdolenie

jaj, ale hardkor

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2016, 21:41
kosmostrada, mam zabka do dokonczenia bo moja dentystka odesszla z pracy i ide jutro do jakiejs innej poloecaonej przez znajoma .. Hmm i sie bojam , wiesz moja juz byla "oswojona"

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 sty 2016, 21:44
wielbłądzica napisał(a):
Nortt napisał(a):Albo weźć na Tindera i wreszcie coś zaruchać, kończąc rzewne pierdolenie

jaj, ale hardkor

ta wiem, wymyśliłem pod wpływem Joe Obrazek

Sortuj wg