Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2016, 19:10
Oj nocka już ciemna!

Po obiedzie zapuściłam korzenie w kuchni i łazience, coby trochę ogarnąć i ciemności nastały. :bezradny: Fajnie mieć urlop, bo w dzień można pozałatwiać wiele spraw na wychodnym i zobaczyć życie na mieście, a nie tylko biurko, papiery i komputer. ;)
Jutro też coś wymyślę....

kosmostrada, mielone, takie chrupiące prosto z patelni! :D :yeah:
Takie długie swetry bywają w Tesco i ceny rozsądne. Ciekawe, czy w necie można sprawdzić, żeby na darmo nie jechać, bo zapewne masz daleko, tak jak ja, na końcu miasta. Sama rok temu kupiłam tam za 80 zł. taki na "po nartach". A pojechałam kupić choinkę. :D
Kosmuniu, być może masz spadek ciśnienia w pogodzie, bo idzie zmiana pogody.

cyklopka, i jaka decyzja? Odpuszczasz tańce w tym semestrze?

Purpurowy, Davin, Marcin2013, hej chłopaki :papa:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 19:14
Witam popołudniowo! narobiliście smaku na dobre, domowe żarcie a tu człowiek jakieś badziewie jeść musi :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 sty 2016, 19:17
hej mirunia nicholas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez lucy1979 07 sty 2016, 19:22
Ḍryāgan napisał(a):Witam popołudniowo! narobiliście smaku na dobre, domowe żarcie a tu człowiek jakieś badziewie jeść musi :(

Siemka, a ja dzis chcialam zrobic paste kanapkową z wędzonej makreli a w Carrefurze na półce jedna przeterminowana makrela. Ta obsługa zakichana rusza sie zawsze jak muchy w smole, godzina 11 a Ci dopiero towar na półki rozkladają. Bałwany jedne, na pewno w magazynie mieli makrele, ale nie spytalam, bo to nieuzyte matoły, skonczyloby sie awanturą.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 sty 2016, 19:29
siema lucy

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 19:32
lucy1979, a może akurat dziś byliby mili i ci świeżą rybkę przynieśli. Nie możesz z góry zakładać zlej ich woli, bo w ten sposób ty tracisz
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez lucy1979 07 sty 2016, 19:39
Czesc, chłopaki :)
Masz racje, Nico, ale ja nie umiem inaczej.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 19:41
lucy1979, bo to trzeba się uśmiechnąć do obsługi a nie od razu z gębą. Ale na pocieszenie, też nie potrafię się uśmiechać i zwykle robię jak Ty, czyli nie zapytam i odchodzę z kwitkiem

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2016, 20:02
Ḍryāgan, hej! A ja pytam w marketach jak czegoś nie mogę znaleźć, szukam obsługi i proszę o wskazanie miejsca danego towaru lub nawet podanie mi, jak nie mogę sięgnąć. Po to są. Kiedyś nie mogłam znaleźć małych żarówek z grubym gwintem, w dodatku 40W (tylko taką mogę wkręcić do lampki nocnej) i miły pan poszukał, były. A tak, odeszłabym, bo już mnie trafiało wśród tych wielu żarówek, tylko nie "mojej". ;)
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 20:12 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 20:05
mirunia, ja jestem nieśmiały :(

Spamowa wyspa

przez Davin 07 sty 2016, 20:05
mirunia, chyba 40W. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2016, 20:11
Davin, no oczywiście Wat, pardon... ech te baby! :mrgreen:

poprawiłam tę fizykę ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 sty 2016, 20:22
Mało nie zasnęłam w autobusie. No nic, odpuszczam grupę zaawansowaną, bo nie spamiętam kroków. Spróbuję w przyszłym semestrze pozamieniać zajęcia i przenieść się na początkującą.

Carica Milica napisał(a):Na łyżwy mnie nikt nie wsadzie. Boję się lodu i oblodzone chodniki/schody są dla mnie walką o przetrwanie. Miałam niemiłe doświadczenie z zamarzniętymi schodami. Planuję kupić karnet na siłownię i więcej się ruszać, bo się trochę zasiedziałam, a swego czasu ćwiczyłam regularnie.

Upadek na lodowisku a upadek na oblodzonym chodniku to zdarzenia, których nie można nijak porównać. Nie jeżdżę na rolkach, bo boję się kontaktu z asfaltem. Dobra tafla nie jest zła.

Już wiem co zrobię. Jeśli W. się pojawi za tydzień to stawiam sprawę jasno - jesteś w ferie w mieście, idziemy na łyżwy/herbatę/wódkę/czo? :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 20:22
Ḍryāgan, Też robię tak jak Mirunia, oczywiście miło i uprzejmie.
Z natury jestem bardzo nieśmiała, ale lata przełamywania tego robią swoje... ;) Następnym razem w dużym sklepie zrób sobie takie wyzwanie, że spytasz kogoś z obsługi , gdzie możesz coś znaleźć. Tego da się nauczyć, mówi Ci to praktyk. ;)
A w ogóle przestań tu pojękiwać o domowym jedzeniu - po prostu naucz się gotować, jeśli tego Ci brakuje. Nie wspomnę o fakcie jak zapunktujesz u płci przeciwnej... ;) Może jakiś mały kurs gotowania, fajne babki tam przychodzą... :D Ale miałbyś branie...

No dobra pogadałam sobie, a teraz niech mnie ktoś kopnie, jak się za bardzo wymądrzam. 8)

Davin, Edison się znalazł... :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg