Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sty 2016, 15:15
No dlaczego, dlaczego u mnie nie ma śniegu!!! :time:

platek rozy, Myślę, Kochana, że tak mała dawka po prostu tych lęków nie zabija. Tudzież nie jest to otępiacz. Przecież ja też ciągle coś mam. Są mniejsze, mniej upierdliwe i da się funkcjonować. No i tyle.
Obcy mniej dziś aktywny... :D
No to pięknie przywitałaś prawdziwą zimę - już jesteś poobijana... :bezradny:

cyklopka, Ech gdybym ja pamiętała, żeby siebie z ćwiczeniami pilnować, to co by mi szkodziło i Tobie przypominać...
Dokładnie tak ja mówisz - trzeba w realu ćwiczyć to, co człowiek przegadał na terapii. Inaczej się nie da.
Ja bym chętnie ulepiła bałwana, czy odśnieżyła przed domem. :roll:

Jestem zdołowana, bo od końca Świąt, za wyjątkiem Sylwestra, nie żrem na noc, ograniczyłam słodkie ( do np. jednej kawy z cukrem do kaw i jednego pierniczka), nie jem białego pieczywa, no w ogóle mniej jem i waga nie drgnęła nawet o deko. To naprawdę nie motywuje. :evil: Ja chcę tylko 3 kg zrzucić. :why: Czas chyba jakąś fit dietę zrobić, no sama nie wiem.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sty 2016, 15:17
misty-eyed, Kochana, tak mi przykro, a już wydawało się, że jest lepiej z pieskiem... :(
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sty 2016, 15:23
Dzień dobry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sty 2016, 15:29
kosmostrada, też tak myśleliśmy...czekamy, może jeszcze to wszystko, co było zrobione-zadziała/ ?/

Co do terapii, ja po zakończeniu przez chwilę czułam się zagubiona, jak sobie poradzę, nie dam rady itd...
Po ok. 2 miesiącach zaczęłam odczuwać zmiany, w myśleniu, działaniu. To było zaskakujące. Do dzisiaj mam w pamięci rozmowy, wskazówki mojej T. Przez rok nie czułam się pewnie, mimo wszystko, ale teraz /minęły 3 lata/, jest już ok, wypracowałam swoje metody panowania nad lękiem, paniką. Jednak często wracam do relaksacji, muzyki chiiloutowej, by wyciszyć się.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sty 2016, 15:30
Purpurowy, :D jak się masz dzisiaj?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sty 2016, 15:31
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, :D jak się masz dzisiaj?

Trzymam się jakoś, chociaż rewelacji nie ma, a można nawet powiedzieć że jest bardziej w dół niż w górę. A jak u Ciebie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2016, 15:33
Dzień dobry! :papa:

Wróciłam z Miejskiego Orszaku Trzech Króli. :D Nie poszłam do końca, skręciłam w drogę powrotną do domu, bo zaczęło być mi zimno. Nie ubrałam kożucha (o ja głupia!) i zaczęło mnie lizać po plecach. Ale była masa ludzi, kolorowe tłumy ludzi, piękne stroje, jeźdźcy na koniach... itp.
U mnie dziś pochmurno niestety i lekko mgliście, ale ciut cieplej i wydawało mi się, że dam radę w długiej pikówce. :bezradny: Teraz gorąca kawka.

misty-eyed, przykro patrzeć jak psinka cierpi i nie może pobiegać, ale miej nadzieję na poprawę, może coś drgnie ku lepszej formie, tulam!
Też nie mam obiadku, ale nastawiłam szybką zupę jarzynową i odmrażam pierś kurczaka na kotlety (najszybciej).

kosmostrada, co porabiasz, kocykujesz? :papa:
platek rozy, już niedługo masz wizytę... myślę, że troszkę Ci ten lek pomaga, a zamulenie minie z biegiem czasu. Ważne, że lęki coraz rzadsze i o mniejszym natężeniu. Fajnie, że dajesz już radę bez T. i wyciągasz wnioski z terapii. :great:

No to po królewsku!!! :D :P :P :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sty 2016, 15:52
mirunia, :papa: zastanawiałam się gdzie jesteś. A Ty dzielnie spacerkowałaś.
No kocykuję. :D Trochę z rana ogarnęłam, poprałam, żeby zatorów nie mieć. Niedługo obiadek zrobię, też cycki kurzęce mam w planie.
Jak tam urlopowiczko, cudnie wiedzieć że masz luzik, co? :smile: To co, jutro na szopping mykasz?

misty-eyed, Właśnie na to liczę, że z terapią będzie tak jak z rehabilitacją, że pozytywne skutki zacznę naprawdę odczuwać będąc już po. Będą na pewno cofki, ale może dam radę, czuję się pewniej. I tak jak Ty, z objawami uczę się żyć.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sty 2016, 15:53
Purpurowy, ja mam trochę smutku, ale jakoś panuję nad tym, póki co :mhm:

mirunia, koniecznie rozgrzej stopy, to od razu będzie Ci cieplej. Wystarczy zwykła maść kamforowa albo amol.
Jesteśmy świadomi problemów psinki, ale jednak... :cry:

Zdecydowaliśmy z Mężem, że makaron z serem będzie wystarczający na dzisiaj, mam soki warzywne fit do tego.
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sty 2016, 16:02
Ogoliłam pachy \o/
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2016, 16:09
kosmostrada, tak, miałam fajny spacer i fajne widowisko. Byłam z koleżanką, wczoraj wieczorem się umówiłyśmy, ale zostawiłam Ją ze znajomymi. Ale koliberżanka ubrała się w długie futro z kapturem, cwana!
A jutro spróbuję faktycznie poszukiwania portek, zacznę od galerii, a skończę pewnie w lumpku. :P No fajnie na urlopiku i leniwym poranku. :yeah:
U mnie śniegu mało, ale jest pobielona burość na dworze. Wczoraj nawet skrzypiało pod butami, dzisiaj już nie. :bezradny:

misty-eyed, tak zrobiłam ze stopami, spirytus kamforowy i wełniane skarpety zdjęte z kaloryfera. ;) :P ciepło...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sty 2016, 16:20
cyklopka napisał(a):Ogoliłam pachy \o/
Ale tak po prostu, nagle Ci się zachciało? :lol:

mirunia, Fajne wyjście... To te chmurki śniegowe Ciebie też omijają... U mnie zrobiło się popołudniu pochmurno, więc może coś z tego sypnie. A może za duży mróz. Czekam. ;)
Jak tam Twoje sikorki, pożarły słoninkę? U mnie wrony usiłowały ukraść połać słoniny, ale w tym roku powiesiłam na żyłce i w takim miejscu, że nie da rady. I maluchy ucztują. A banda wróblasów od rana siedzi i czeka na mnie i dosypanie nowej porcji ziarenek.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2016, 16:36
No ja mam zupę już na talerzu, stygnie wrzątek!

kosmostrada, pochmurno jest od rana, ale jakoś nie chce dzisiaj śnieg padać. Padał w nocy, bo rano był świeży puch na chodnikach.
A sikoreczki dziubią słoninkę, słodkie ptaszki z żółtymi brzuszkami, natomiast wróbli nie widzę, jest ich coraz mniej ostatnio... jak gdyby zanikały gdzieś. :bezradny: A wrony i kawki też gonię od słoninki, poruszam firanką i już ich nie ma. Za to podziurawiły mi dwie reklamówki suchego chleba, które wystawiłam na balkon... wyciągają całe kromki i w nogi. Niech i one się pożywią. :D
Sprytnie zawiesiłaś tę słoninkę, z zaznaczeniem: "tylko dla maluchów"! ;) :angel:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sty 2016, 16:46
Kochani, jakie odprężenie-muzyka chiiloutowa w tle https://www.youtube.com/watch?v=lFI8cPDi4_g a ja buszuję w sklepach internetowych w poszukiwaniu bielizny nocnej...
Chwile zapomnienia...

Ciekawa jestem, czy sikorki dotrą do mnie na 8 p? Mój Wnuczek miałby radość, on uwielbia ptaki, obserwuje ciągle przez okno. U nas jest mnóstwo srok i nawet mewy śmieszki często widuję...
Nie bardzo mamy gdzie powiesić słonkę, ale spróbujemy...
Dalajama XIV

Sortuj wg