Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 sty 2016, 12:54
jetodik, śmiej się, śmiej...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez jetodik 06 sty 2016, 12:55
wcale sie nie śmieje :angel:
prawda jest taka, ze to Tosia sie smieje najbardziej z nas wszystkich :evil:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sty 2016, 13:06
Baranim glosem
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 sty 2016, 13:06
jetodik, ja to wiem. Tosia zawsze się ze mnie śmieje :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 06 sty 2016, 13:12
dzeto co dzis pijemy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sty 2016, 13:22
Hey Witajcie :********
Ja obtluczona po wczorajszym upadku chodze polamana . Wczoraj mialam przemyslenia odnosnie terapii i doszlam do wniosku ze nawet teraz jak mam dluzsza przerwe bo moja T na urlopie nie czuje specjalnie duzej roznicy niz gdy chodzilam na terapie co tydzien. Chyba juz co mialam przepracowac - przepracowalam . czego sie mialam nauczyc --- nauczylam .I nie wiem czy to jest dobrze czy zle ale pomyslalam ze juz lepiej nie bedzie.... Radze sobie jakos w zyciu , lepiej czy gorzej no ale stresy zawsze beda a po stresach zawsze bede miala spadki i dolinowanie.
Pewnie tez je mialam jako zdrowa tyle ze wtedy na nie az tak nie zwracalam uwagi a teraz mnie przerazaja.

Co dzis porabiacie?

ja mialam sie wybrac na chokolade ale chyba zamknieta moja chokoladownia ... :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jetodik 06 sty 2016, 13:30
Marcin2013, dzisiaj pijemy to co wczoraj nie dopilismy bo padlismy jak Drygent na sylwka ;)
ale jeszcze nie zaczalem, a Ty?

platek rozy, witam :*********** napisz mi prosze coś miłego bo mam zły humorek :-|
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sty 2016, 13:38
Dzień dobry!

Co Wy piszecie, jaki śnieg, jakie -4 ... U mnie znów polarnie (dostałam rano szczękościsku z zimna na spacerze z psem) i zero białości. :why: Słonko świeci to fakt, ale co z tego.
Poogarniałam z rana, pralkę zapuściłam, teraz kawkuję. Lubię takie niespieszne dni... Spokojnie czekam na wiosnę. ;)

abrakadabra xx napisał(a):Ja nie rozumiem ludzi, którzy mają swoje miłości, przyjaciół, pomimo choroby, czego więcej chcieć od życia?

To niestety nie jest takie proste... :bezradny: Pomaga się podnieść, trwać, owszem.

cyklopka, Kochana czekałam na Twoją relację ze spotkania wczoraj, ale nie doczekałam. :smile:
Ty mówiłaś o hardcorze zadanych rozmów przez moją terapeutkę, a Twoja nie lepsza... ;) Widocznie uważa, że jesteś gotowa na taki krok, jak zaproponowanie spotkania?

platek rozy, Ja kończę terapię w marcu. Za namową terapeutki. Dokładnie tak jak mówisz, nie ma co wałkować w kółko tego samego, bo przestaje to być naprawcze, a wręcz przeciwnie. Człowiek zaczyna się doszukiwać, rozdrapywać, wkręcać sobie... I zamiast wyrywać się z choroby, to wciąż w niej się tapla. Za mnie terapeuta nic nie zrobi. Trzeba spróbować.
I co, nadal muli Cię po tabsie?

jetodik, Może to nie zły humorek tylko kac? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jetodik 06 sty 2016, 13:40
kosmostrada, może i kac, ale miłe słowa by sie przydały tak czy tak :-|

uciekam kochani, jade w podróż, bede wieczorkiem :papa: :*

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 sty 2016, 13:56
jetodik, uwazaj bo slisko
outsider

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 06 sty 2016, 14:05
kosmostrada, u mnie przepięknie biało na dworze :105:
po obiedzie idę biegać :)

miałam tyle planów na dziś, ale lenię się :D
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sty 2016, 14:51
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Kochana czekałam na Twoją relację ze spotkania wczoraj, ale nie doczekałam. :smile:
Ty mówiłaś o hardcorze zadanych rozmów przez moją terapeutkę, a Twoja nie lepsza... ;) Widocznie uważa, że jesteś gotowa na taki krok, jak zaproponowanie spotkania?

No trochę mi zeszło wieczorem na wyklepanie posta.

Ja to rozumiem tak, ja się z nim chcę spotkać, nie terapeutka.
Ona tylko uważa, że jeśli się chcę z nim spotkać, to zdrowsze jest jeśli go wezmę za bary i powiem "ej, chodźmy gdzieś, no", niż jak będę czekać aż on się domyśli, albo badać grunt i odliczać na kalendarzu dni do kolejnej okazji, żeby go pogłaskać po plecach. <problem z wyborem emotki>
A czy już jestem gotowa, żeby nie traktować potencjalnej odmowy, do której każdy wolny człowiek ma moralne prawo, jako odrzucenia? No tego nie jestem na 100% pewna. Ale jak inaczej się tego nauczyć, jeśli nie w prawdziwych sytuacjach z żywymi ludźmi :bezradny:
Niemniej jednak podkreślam, ja już spotkanie proponowałam, raz brakło czasu, wcześniej konkretu, ale - HELOŁ - odmowy nie było, tylko uśmiechnięta buzia.

Zosia_89, ulepimy dziś bałwana?

Ja muszę dzisiaj poćwiczyć, od tygodnia nie ćwiczyłam. Mieliście mnie pilnować. :mhm: Brak kontroli nad ciałem, nie jestem w stanie o siebie zadbać tak jakbym chciała :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sty 2016, 14:54
kosmostrada, Kochana u mnie minus 2 i pelno snieguuu :**********
Przymulenie dalej mam na leku ale jest tak ze zlapie mnie od razu , trzyma albo czasami zlapie mnie rozedrganie i jakos ciezko mi to wyposrodkowac , chociaaz to rozedrganie mam dopiero od dwoch dni . Moze mi lek sie przeistacza w aktywizacyjny? Nosz sama nie umiem go rozgryzc. Wczoraj jednak czulam sie gorzej psychicznie i mialam lęki . Wiec nie wiem czy to ostatnie samopoczucie troszke lepsze wynikalo z brania leku czy samo z siebie :bezradny: 12 mam lekarke to bedziemy to analizowaly.

A Ty Kochane jak sie czujesz? Ten dziwny obcy w brzuszku znikl?

Ja kuleje bo jednak sie potluklam bardziej niz sadzilam :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 sty 2016, 15:06
Dzień dobry...

U mnie ślicznie, ok.-5, opady śniegu niewielkie...
Muszę sama wyjść na spacer, bo piesek jest niestety wynoszony...nie jest dobrze :( Brakuje mi naszych wspólnych wyjść, eh, czy będzie jeszcze dobrze? NIe wiem, serce i gardło mam ściśnięte. Kto ma zwierzaka- przyjaciela, rozumie mnie.
Wczoraj powróciłam do intensywniejszych ćwiczeń, jestem obolała, jak platek rozy, po upadku...współczuję Kamilko!!!

Jeszcze nie mam obiadu, ani też pomysłu mi brak...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg