Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nortt 10 sty 2016, 16:29
Obrazek
Obrazek
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 sty 2016, 17:50
kosmostrada, tak takiego chorobowego wlasnie ... Musze zobaczyc czy u mnie tez przeceny z jedzeniem sa .zzasami warto skorzystac.
Siostra kupila buty , bylo jeszcze troche przecenionych w ccc .Co porabiasz?

mirunia
ja juz dawno ksiedza nie przyjmowalam , w sumie ostatni raz gdy mialam 17 lat. Ojciec jak zwykle zachlany , mama umarla a my z siostra chcialysmy ksiedza przyjac nie majac pieniedzy. Pech chcial ze przyszedl proboszcz ktory byl lasy na kase i stweirdzil w przedpokoju gdy czekal na koperte i sie nie doczekal ze " jak sie pieniedzy nie ma na kolede , to sie ksiedza nie przyjmuje" i tak tez czynie do dzis. Ja wiem ze nie kazdy ksiadz taki ale mam uraz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 sty 2016, 18:32
platek rozy, Rzadko bywamy w galerii, ale jak już jesteśmy późno, to korzystamy. :D To z takich punktów, gdzie sam sobie nakładasz , w tym bioway. Zapłaciłam razem 10 zeta za te 3 kule jaglane i 3 kawałki pieczeni (i trochę kaszy gryczanej dla mnie, bo jako jedyna uwielbiam), wydaje mi się to po taniości.
A coś tam porobiłam w domu, pooglądałam tutoriale o malowaniu, poczytałam i tak dzionek zleciał.
Zaraz idziemy z młodym na spacer, kupić popcorn i wracamy oglądać film, może nareszcie uda mi się obejrzeć tą Zemstę Sithów, nad którą chyba ciąży jakieś fatum. ;)
A Ty jak wieczór spędzisz?
A jutro znów do pracy, ech...A może Platuś jutro będzie dla nas lepszy dzień, nigdy nie wiadomo z czym człowiek się obudzi.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 sty 2016, 18:33
Coś mi dubluje posty...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 sty 2016, 18:45
Dziewczynki, a u mnie taka zima, wciąż sypie! A jutro pewnie będzie chlapa. :bezradny:

Kosmostrada, chyba pozazdroszczę Ci spacerku i sama wyjdę na ten śnieg, poczuć zapach zimy. :D

platek rozy, przykre wspomnienia :(
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 sty 2016, 19:22
Właściwie to mi smutno :-|

Piszcie jest po co klikać "Odśwież"
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 sty 2016, 19:33
JERZY62 napisał(a):Właściwie to mi smutno :-|

Czemu Ci smutno?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 19:38
Witam wieczorem :) ja troszkę sobie pracuję. Ogólnie cały dzień odczuwam podenerwowanie i nawet nie wiem do końca czym się denerwuję. Ale nie jest tak źle jak kilka dni temu. więc jakoś to przeżyję
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 sty 2016, 19:49
Purpurowy, smutno mi, bo żle się czuje i uświadomiłem sobie że to już będzie tak do końca.
Mam też chorobę ucha, szumi mi tak cholernie w tym uchu.

Ḍryāgan, łykasz jakieś leki?
®

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 19:57
JERZY62, no łykam, łykam na razie. Chociaż generalnie jestem antylekowy. Ale bez leków to chyba bym się już witał z aniołkami lub z tym z ciemnej strony mocy :)

A Ty na co chorujesz, bo mi to chyba umknęło?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 sty 2016, 20:03
Wróciłam ze spacerku. :D Fajnie na dworze, przyjemny chłód po policzkach i fajne widoczki zimowe.
Niechcący trafiłam na lodowisko, na którym jeździły dzieciaczki, a rodzice grzali sobie łapki przy koksiaku... muzyczka, kolorowe światła.

Całkiem fajny spacer i mały fotoreportaż. ;) :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 sty 2016, 20:05
Dobry wieczór,
Dzisiaj lepiej, ale nie ogarniam niczego i nie wiem za co mam się chwycić najpierw.
Za oknem mam początek marca. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
lit 750 mg, rysperydon 1,5 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon/prometazyna 25 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 20:10
Carica Milica, najpierw to nic nie ogarniaj tylko idź spać. Bo zaraz dostaniesz lanie koleżanko... I to na gołą... :nono:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 sty 2016, 20:58
Ḍryāgan napisał(a):Carica Milica, najpierw to nic nie ogarniaj tylko idź spać. Bo zaraz dostaniesz lanie koleżanko... I to na gołą... :nono:

Mam kwetę, to zasnę. ;)

Sortuj wg