Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 sty 2016, 02:33
oskaka, się bierze moździerz i kręci gałą, żadna filozofia.

Tja, wymyśliłam, że nie dostanę pracy w zawodzie, więc trzeba zdobyć drugi zawód. Po roku dostałam pracę w pierwszym zawodzie. I co zrobisz, nic nie zrobisz.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez oskaka 05 sty 2016, 02:34
A jaki masz pierwszy zawod?
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 sty 2016, 09:07
Dzień dobry wszystkim. Ja już w pracy. TV kłamie - powiedzieli, że w moim mieście duży mróz, tymczasem jest tylko -3 i pada lekki śnieg. Bardzo przyjemnie jest.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sty 2016, 12:58
Dzień dobry!!!

A w radiu nie kłamią, bo mówią, że odczuwalność u mnie jest razy dwa. ;)
Chyba nikogo nie zadziwię mówiąc - kurfa zimno, bardzo zimno, -11... Ja też kcę śnieg, ale taki mróz że nawet śnieg nie chce padać.
Naznosiłam różnych herbat do pracy, teraz popijam sobie zieloną cytrynową.
Rano potruchtałam na terapię, a nie chciało mi się wygrzebywać z ciepłego łóżeczka, oj nie chciało. Na ryneczek nie poszłam, bo niby co tam miałam kupić - zamarznięte jajko?
Niewyspana bardzo jestem, więc zamulam z lekka i w ogóle to mam takie dziwne wrażenie w brzuchu i w przełyku, jakby obcy we mnie bytował... :mrgreen: No ale urok somatyków, już to olewam.
Trzyma mnie myśl, że wieczorem widzę się z przyjaciółką, a jutro wolne.

Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sty 2016, 13:37
Dzień dobry! :papa:

Jakoś pusto tu dzisiaj. :bezradny: A ja zakutałam się rano w kożuch, tak jak obiecałam i było całkiem znośnie przelecieć do pracy. Od rana włączyłam grzejnik koło siebie i jest cieplutko dzisiaj.
Na dworze też ciut cieplej, bo -8, a odczuwalna -11. Ale za to poprószyło na biało i było mi trochę ślisko iść, bo człowiek odzwyczaił się po śniegu biegać. :D
Porobiłam sobie trochę w papierach, nawet fajne napisy na nowych segregatorach i teczkach, wszyściutko nowiutkie na dokumenty i mam super porządek na półkach. O! Jest już noworocznie i klarownie.... :lol:
Teraz kawka orzechowa.
kosmostrada, :papa: też się cieszę na dni wolne, ale od 11 stycznia już będzie ciurkiem kierat aż do Świąt Wielkanocnych. :D
Kosmuniu, dlaczego nie spałaś? :?

Ḍryāgan, cześć Pracusiu!

Spamowa wyspa

przez snaefridur 05 sty 2016, 13:57
Ja porządek zrobie chyba dopiero w razie zapowiedzianej kontroli, tak się mi nie chce :|, a z łożka pomaga mi wstac tylko włączona suszarka do włosów.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 sty 2016, 14:07
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 sty 2016, 14:08
z łożka pomaga mi wstac tylko włączona suszarka do włosów

Jak to robisz? Znaczy w jaki sposób Ci to pomaga? Pierwsze słyszę.
Ja jestem w pracy, ale dzisiaj senność mnie ogarnia. Sam już nie wiem, czy to z powodu leków. czy z powodu spadku nastroju, jestem mocno zdekoncentrowany. Wszelka działalność zajmuje mi podwójną ilość czasu. Na razie daję radę, bo jeszcze luzik poświąteczny, połowy ludzi nie ma, bo na urlopach. Ale jak się z tym potem ogarnąć to nie wiem. Znaczy jak poprawić koncentrację, myślenie. Powinienem przestać brać leki, ale wtedy co innego szwankuje. Będzie ciężko
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sty 2016, 14:11
cyklopka napisał(a):Purpurowy, ja się trochę martwię, że 8-letnie dzieci pewnie oglądają teledyski disco polo, które są strasznie wulgarne, w sensie tancerki wyglądają jak prostytutki.

Aaa, w tym kontekście...
To trochę jak na tej dyskotece w podstawówce co puścili dzieciakom Gang Albanii i dzieciarnia wesoło skakała w rytm słów "pi***a nad głową".

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 sty 2016, 14:17
Ḍryāgan, no ja dostałam do moich leków dodatkowo coś na poprawę krążenia mózgowego, bo się skarżyłam na kiepską pamięć.

oskaka napisał(a):A jaki masz pierwszy zawod?

Nauczyciel :lol:

Dzisiaj mam młyn, bo muszę po pracy coś zjeść i zdążyć do biura przed terapią :zonk: A potem już tylko jadę do kolegi i będziemy degustować moją świąteczną naleweczkę :twisted: Kupię plastikowe kieliszki i jakiś dobry soczek do zapity :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 sty 2016, 14:21
Purpurowy, cześć ;) Gang Albanii w nim jest Popek wokalistą? Bo widze tam takiego faceta okaleczonego na twarzy.

Cześć Wszystkim :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sty 2016, 14:22
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, cześć ;) Gang Albanii w nim jest Popek wokalistą? Bo widze tam takiego faceta okaleczonego na twarzy.

Cześć. No tak, to Popek.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 sty 2016, 14:25
Purpurowy, on się tak specjalnie okaleczył? Masz jakąś wiedze na ten temat.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 sty 2016, 14:28
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, on się tak specjalnie okaleczył? Masz jakąś wiedze na ten temat.

Tak, on to celowo zrobił, taki zabieg nazywa się skaryfikacja. Warto też wspomnieć że niedawno pewien młodzian z Kalisza też zrobił sobie skaryfikację, żeby wyglądać jak Popek. Znalazłem nawet nagranie jak robili Popkowi ten zabieg.

Sortuj wg