Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 sty 2016, 18:01
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Ale co tu w tej historii zawaliłeś? Że w sensie, że pokręciłeś się i wreszcie nigdzie się nie zapisałeś, czy co?

Że jestem takim deklem że nawet nie potrafię przychodni znaleźć.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sty 2016, 18:05
Purpurowy, Nie wszyscy mają GPSa w głowie.
A to nie taki mały autosabotażyk? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 sty 2016, 18:06
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Nie wszyscy mają GPSa w głowie.
A to nie taki mały autosabotażyk? ;)

Żaden autosabotażyk.
Teraz sprawdziłem w google gdzie to dokładnie jest i już będę wiedział. Szkoda że wcześniej nie sprawdziłem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2016, 18:06
Wrocilam wlasnie , mam lipowa herbate z miodem na rozgrzanie i ide nalesniory smazyc.

Saszka ja farsz robie bardzo podobnie jak z tego przepisu co dala mirunia tyle ze daje albo fete albo dwie lyzki mascarpone na 400 gram szpinaku . Z serem zoltym nie robie bo dla mnie za tluste a ja fitka ;)

kosmostrada mam jakby mniejsze odrealnienie czyli moze ono ustepuje? tylko nie wiem czy to kwestia leku czy samoistnie bo jestem spokojniejsza jesli idzie o prace gdyz sie juz w miare oswoilam?
No i biore 25 mg i pozniej dorzucam bo jak wezme cala 50 to dramat nie daje rady nic taka sennosc i zamula ze ledwo wiem jak sie nazywam.

O pokaz psiaczka w misiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :uklon: :uklon: :uklon:

Czekam na kuriera :time: :time:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2016, 18:09
AAA wiecie co , dzis byly nowe grupy i w jednej , tej na sam koniec co ma zajecia przyszedl taki starszy pan , tak smierdzial :shock: :shock: :shock: :shock: ze zasmrodzil mi caly sekretariat i caly pokoj w ktorym sa zajecia , musialysmy wietrzyc w ten mroz :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sty 2016, 18:15
O bardzo Cię przepraszam, mój pies ma kurtkę na misiu i nie marznie... :mrgreen:

:great:

kosmostrada, ano później włączyłam jeszcze grzejnik i było ciut lepiej. Dogrzałam pokój o 2 stopnie więcej, do 18. :mrgreen:
Jutro wkładam kożuch i położę sobie go na kolanach ;) bo po nogach było mi najbardziej zimno. Teraz siedzę właśnie z nogami w misce z gorącą wodą i solą. Wcześniej rozgrzałam się wycieraniem podłóg na mokro, bo jak zobaczyłam jedną plamkę, to ruszyłam ze szmatą na całego. :roll: :lol:
Skorzystałam na tym ja i moja chałupa. ;)

Naleśniory ze srem i wanilią polane słodką śmietanką są pychotą!!! Latem do śmietanki dodaję truskawy. :P

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 sty 2016, 18:19
Jak było ciepło cały grudzień, to ludzie buczeli, jak jest w końcu wyraźnie odczuwalna zima, to też wszyscy buczą.

I jak wy chcecie nie mieć depresji?

Przez takich jak wy Darth Vader rozwalił Alderaan!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Saszka 04 sty 2016, 18:20
platek rozy lipowa dobra i ponoc na przeziebienie i na dobry sen

Kosmo dobilo mnie. Mamy problemy, nasza corcia ma problemy ze zdrowiem, chirurg itp w sumie wiem tyle co nie wiem
Ot zmartwienia

Ja nalesniki uwielbiam i ostatnio robilam waniliowo cynamonowe z sosem kakaowym lub musem z jablek i galka lodzika :P
pychotka

Co do temp. ja wole mroz niz cieplo w grudniu. Za to problem bo z mala do przedszkola na taki mroz strach o 7 wychodzic

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 sty 2016, 18:20
cyklopka napisał(a):Jak było ciepło cały grudzień, to ludzie buczeli, jak jest w końcu wyraźnie odczuwalna zima, to też wszyscy buczą.

Jak ktoś narzeka że jest mu zimno, to pozwolę sobie zacytować to co "szwagier" zawsze mówi w takiej sytuacji - "Dziadek pod Stalingradem miał gorzej."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2016, 18:22
Ja wolalam jak byl cieply grudzien i wtedy nie narzekalam a stac i marznac na przystankach w minus 15 stopniowym mrozie nie lubie ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 sty 2016, 18:23
cyklopka, o przepraszam, ja nie buczałem że jest na polu ciepło :smile: Takie ciepło jak w grudniu to mogłoby być całą zimę ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2016, 18:28
JERZY62 napisał(a):cyklopka, o przepraszam, ja nie buczałem że jest na polu ciepło :smile: Takie ciepło jak w grudniu to mogłoby być całą zimę ;)

Tez jestem za!

Dobra lece smazyc :) wypilam herbatke , rozgrzalam sie !

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sty 2016, 18:30
cyklopka napisał(a):Jak było ciepło cały grudzień, to ludzie buczeli, jak jest w końcu wyraźnie odczuwalna zima, to też wszyscy buczą.
I jak wy chcecie nie mieć depresji?
Przez takich jak wy Darth Vader rozwalił Alderaan!

Dobre! :great:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Infinity 04 sty 2016, 18:32
cyklopka, ja starałam się pokonać diabelstwo. Regularnie biegałam, pół dnia spędzałam na zewnątrz. Jednak i przyszło na mnie. Mroźno jak u wszystkich z tym że mam nie otynkowany dom, raczej lepianka, w podłodze szpary na palec a pod spodem piach. Co chwile biegałam po drewno bo moja mama leżała chora to trzeba podwójnie palić + opieka. Wczoraj szłam po opał to płakałam bo tam nikt mnie nie widział. Też mam gorączkę jestem zmęczona przerażona. Dziś mamę brat odwiózł do szpitala. Zapaliłam pierwszego papierosa po ponad miesięcznej przerwie. Nie wiem co dalej. Nic mi się nie chce a wiem że wyśle ten post i znów muszę donieść opału i wreszcie trzeba dom ogarnąć. We wsi kolejny pogrzeb. Nie ma prawie domu w którym ktoś w przeciągu ostatnich dwóch lat nie umarł. Boję się.

Sortuj wg