Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 20:05
mirunia, ja jestem nieśmiały :(
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Davin 07 sty 2016, 20:05
mirunia, chyba 40W. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2016, 20:11
Davin, no oczywiście Wat, pardon... ech te baby! :mrgreen:

poprawiłam tę fizykę ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 sty 2016, 20:22
Mało nie zasnęłam w autobusie. No nic, odpuszczam grupę zaawansowaną, bo nie spamiętam kroków. Spróbuję w przyszłym semestrze pozamieniać zajęcia i przenieść się na początkującą.

Carica Milica napisał(a):Na łyżwy mnie nikt nie wsadzie. Boję się lodu i oblodzone chodniki/schody są dla mnie walką o przetrwanie. Miałam niemiłe doświadczenie z zamarzniętymi schodami. Planuję kupić karnet na siłownię i więcej się ruszać, bo się trochę zasiedziałam, a swego czasu ćwiczyłam regularnie.

Upadek na lodowisku a upadek na oblodzonym chodniku to zdarzenia, których nie można nijak porównać. Nie jeżdżę na rolkach, bo boję się kontaktu z asfaltem. Dobra tafla nie jest zła.

Już wiem co zrobię. Jeśli W. się pojawi za tydzień to stawiam sprawę jasno - jesteś w ferie w mieście, idziemy na łyżwy/herbatę/wódkę/czo? :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 20:22
Ḍryāgan, Też robię tak jak Mirunia, oczywiście miło i uprzejmie.
Z natury jestem bardzo nieśmiała, ale lata przełamywania tego robią swoje... ;) Następnym razem w dużym sklepie zrób sobie takie wyzwanie, że spytasz kogoś z obsługi , gdzie możesz coś znaleźć. Tego da się nauczyć, mówi Ci to praktyk. ;)
A w ogóle przestań tu pojękiwać o domowym jedzeniu - po prostu naucz się gotować, jeśli tego Ci brakuje. Nie wspomnę o fakcie jak zapunktujesz u płci przeciwnej... ;) Może jakiś mały kurs gotowania, fajne babki tam przychodzą... :D Ale miałbyś branie...

No dobra pogadałam sobie, a teraz niech mnie ktoś kopnie, jak się za bardzo wymądrzam. 8)

Davin, Edison się znalazł... :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 07 sty 2016, 20:26
kosmostrada napisał(a):Davin, Edison się znalazł... :mrgreen:

Ja z fizyki byłem noga a teraz staram się coś tam nadrobić i czytam. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 20:26
cyklopka, Słońce moje, ale czy Ty zrobiłaś research i jesteś pewna, że ten miły Twemu sercu osobnik zajęty nie jest? Bo umknęło mi to, a wydaje mi się to podstawową informacją.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 sty 2016, 20:28
Ḍryāgan, my cię nauczymy gotować.

kosmostrada, ja jeszcze nie mam w zwyczaju pytać obsługi o produkty, ani ogólnie o drogę. Jedyny postęp, że już nie podejrzewam, że się ze mnie śmieją i myślą, że chcę coś ukraść.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 20:30
Może jakiś mały kurs gotowania, fajne babki tam przychodzą...
kosmostrada, oszalałaś???? :hide:
Poza tym ja nie szukam kobiety. Nie mam chcicy jak owsik.
Poza tym chętnie poddam się naukom szanownych koleżanek.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2016, 20:40
Ḍryāgan, nie raz pisalysmy Tobie tutaj zachete na nauke gotowania ale jakos nasze slowa w las ida a Ty nadal jesz co badz . jestes leniuchem i tyle:P

W ogole zauwazylam jedna prawidlowosc. O ile kobiety w chorobie staraj a sie ogarnac i jeszcze dodatkowo znalezc jakas pasje tak jak malowanie czy taniec , ja tworze bizu i duzo czytam do tego fitnesuje sie i uwielbiam gotowac i chodzic na kijach tak mezczyzni --- z wyjatkami !--- albo sie nudza albo sie lenia! Nosz a jestesmy chorzy wszyscy ....
Ja nie mowie ze jak mam gorszy czas to mam to wszystko robic ale jak mam lepszy to staram sie dalej rozwijac.
Jak mam gorszy to tez cos dzialam ale w mniejszym zakresie no ale jednak. Zycie cholera jedno , trzeba dalej isc naprzod a nie nudzic sie czy siedziec pol dnia przy kompie .

Witajcie Wszyscy :*******
Ja rozedgrgana pol dnia bylam , chyba mnie ten lek zle aktywizuje jakos :P no ale wizyta we wtorek dopytam .. jak nie to bede musiala odstawic bo zapomne drogi do domu :D takam odmozdzona ...
Ostatnio edytowano 07 sty 2016, 20:48 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 20:45
No i wyszło, że jestem leniuchem :(

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2016, 20:45
Ḍryāgan, Wydaje mi się to pomysłem życiowym, a nie szalonym. :shock: Bezpiecznie, bo nie trzeba nic mówić, ale można, przy okazji umiejętności i niezobowiązujące znajomości.
My jesteśmy wirtualne, tak samo możesz se filmiki i stronki o gotowaniu otworzyć w kompie, a real czeka proszę Pana. ;)
A kto tu mówi o chcicy? :shock: Chodzi o poznawanie kobiet i nabywanie skillsów związanych z kontaktami z owymi. Czy od razu jak się kogoś pozna to trzeba z nim iść do łóżka, lub też zakładać rodzinę? :roll:

cyklopka, Ja dziś zrobiłam zator w rossku, bo przedyskutowałam z panią w kasie wybór koloru pomadki ( te rzuty kosmetyków Pupy stoją zawsze przy kasach), a następnie przeszukiwałyśmy standa w celu jej znalezienia. Gdybyś mi to opowiedziała jak miałam 18 lat, to bym nie uwierzyła, że to będzie możliwe - spytanie się o cokolwiek, zajęcie komuś czasu, spowodowanie, że ludzie za mną pewnie się denerwują itp. :blabla:

platek rozy, Grunt że tutaj trafiasz. :D Witaj Kochana!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2016, 20:46
Ḍryāgan, no ale czy nie tak? przeciez mnie by pokurwilo za przeproszeniem jesli mialabym jesc makaron z kechupem czy jakies odgrzewane gotowe byle co ze sklepu . Naprawde teraz kobiety cenia facetow partnerow - gotowanie nie hanbi .Davin np dobrze gotuje o!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 sty 2016, 20:52
platek rozy, ok jestem beznadziejnym facetem. Nie potrafię gotować. Co za porażka :( Pewnie z tego powodu zostałem sam. Nigdy nie twierdziłem, że gotowanie hańbi, to nie tak.
kosmostrada, nie nadaję się na pójście na taki kurs. To akurat wiem. Na samą myśl mi niedobrze.
Czy od razu jak się kogoś pozna to trzeba z nim iść do łóżka, lub też zakładać rodzinę?

Nie, nie trzeba.

Sortuj wg