Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sty 2016, 16:12
kosmostrada napisał(a): Wiecie, że wciąż siedzę z brudnym łbem... Dlaczego ja tak nie lubię mycia głowy? :shock: W swetrzysku, zawinięta szalem, bez makijażu, z głową jakby mnie piorun trzasnął, no obraz nędzy i rozpaczy. :P

Kosmuniu do łazienki marsz!!! :D :D :D Im wcześniej umyjesz, tym lepiej, bo przecież chcesz wyjść... a tu mróz. Trzeba trochę odsiedzieć w cieple.
Też nie lubię mycia głowy i się ociągam. Za to lubię jak mi fryzjerka myje i cudny masaż robi. :P :P

Grochówka się gotuje, pachnie już w całej chałupie wędzonymi żeberkami, wkroiłam ziemniaki i tylko doprawić. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sty 2016, 16:14
kosmostrada, tak tlumow nie bylo , nie wiem jak teraz ale tak do obiadu bylo calkiem znosnie jesli idzie o ludzi.
Loo ja mam to samo z myciem wlosow :shock: nienawidze a dawniej calkiem lubilam ... od czasu chorej glowy tak mam :? :?

JERZY62, Si ;) Szekspir :D

cyklopka, ale jak trudno mi cos kupic ,w iec czy ja wiem czy to takie szczescie z tymi gabarytami ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Saszka 03 sty 2016, 16:14
kosmostrada to jade do Ciebie na kawe:)
Nie mam ekspresu :) taka 2 warstwa zrobie, 3 probowałam ale zaraz siada i wychodza 2 warstwy

Cos wiecej o sobie? ojej. Znaczy o samopoczuciu tak ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 sty 2016, 16:15
kosmostrada, w miarę ciepło ale cholernie nie chce mi się palić :bezradny:

Purpurowy, na żerty Ci się zbiera z tym oddziałem dziecięcym :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sty 2016, 16:17
JERZY62 napisał(a): Purpurowy, na żery Ci się zbiera z tym oddziałem dziecięcym :smile:

Oj nie. Mam 21 lat a nie miałem mutacji głosu i mam głos jak 10-cio latek. A jak kiedyś zadzwoniłem po pizzę, to się zapytali "czy może pani jeszcze raz podać adres?" I to przelało czarę goryczy.

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 sty 2016, 16:31
kosmostrada, z polewą czekoladową, zostały z sylwestrowego świętowania (koleżanka zrobiła). Były jeszcze z lukrem i owocami, ale szybciutko zeszły.
Muszę wrócić do gotowania (i do wielu innych rzeczy), ale jakoś motywacji brak...
takie tam

Spamowa wyspa

przez Saszka 03 sty 2016, 16:52
Kobiecie nie idzie dogodzic. Ma duze piersi, zle. Ma male zle. Ma dlugie nogi , zle ma krotkie zle, ma krecone wlosy - zle , ma proste - kreci by miec loki itp :lol:

:8):

Takie tam
uwielbiam gotowac, ale piec bardziej. :) Szczegolnie ciasta i mufinki

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sty 2016, 16:53
Saszka, a no ja mam akurat straszny klppot zeby kupic stanik bo mam 70 G albo 65 H i kupuje tylko semi softy ;) Wiec sprawa prosta nie jest . :time:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sty 2016, 16:54
takie tam, Pożarłabym taką babeczkę, z czymkolwiek... :why: Fajnie kombinowałeś z tym gotowaniem, nie jakieś tam banalne obiadki. Dla nas tu to też była frajda to Twoje kucharzenie. Fajnie by było, gdybyś wrócił do tematu.

mirunia, Już głowę umyłam psze Pani... :D Podsuszyłam, olejek wtarłam i czekam aż doschnie.
Też uwielbiam masaż głowy, ale koleżanko- fryzjerka nie ma takiego zwyczaju, bo ma za dużo klientek na masowanie głów.
Ech przypomniałaś mi o odrostach, czas się umówić, co by nie straszyć.

Purpurowy, To przecież nie Twój problem, że Ci lat odejmują, czy płci nie odróżniają. Ty po prostu taki masz głos i tyle. Po prostu dzwoń.

Saszka, Pisz o wszystkim, to Cię lepiej poznamy. Sama widzisz jak tu mielimy ozorami. :D
A gotowanie to jeden z naszych tematów kluczowych. :great:

No dobra, etap wylaszczenia pierwszy zaliczony, teraz makijaż. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sty 2016, 16:58
Z Dalii i byl ten tylko z czarnych ale cena 170 wiec za d rogi ale piekny :)

Obrazek

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sty 2016, 16:59
Purpurowy, :D Próbuj ćwiczyć swój głos, obniżać tonację... czytaj na głos i ćwicz. Cosik z hormonami było nie tak podczas dojrzewania i stąd pewnie brak całkowitej mutacji, ale można to wyćwiczyć- zejść niżej.

Saszka, tak, napisz więcej o objawach i samopoczuciu. Kiedy i w jakich sytuacjach czujesz się najgorzej i z czym masz problemy. Sam niepokój i kołatanie serducha to jakby początki nerwicy. Czy masz lęki i w jakich chwilach?

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 sty 2016, 17:00
Saszka, marzy mi się spotkanie połączone z wspólnym gotowaniem.

kosmostrada :D
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 17:03
platek rozy, ty to wiesz jak poprawić humor facetowi. Dziewczyny możecie gadać o stanikach jak będziecie wrzucać takie foty
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sty 2016, 17:04
Ḍryāgan, sama uwielbiam piekna bielizne to i fote moge zarzucic jak cos mi w oko wpadlo , szkoda tylkoz e teraz to on nie na moja kieszen .

Sortuj wg