Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 sty 2016, 13:17
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 13:28
mirunia, o pochwal sie Kochana jak cos zakupisz ! Ja mialam raz takie fajne spodnie , szare z grubego materialu , byly bardzo fajne do pracy i lubilam je nosic do kozaczkow . Niestety mialy rozmiar 34 i teraz sa za male . To znaczy dobrze ze ja juz nie mam takiego rozmiaru ale spodenek troche szkoda :pirate:

Nastawilam pranie i troche pozmywalam . Kurierze przybywaj! Bo chce isc po ten stanik :angel:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 sty 2016, 13:37
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 13:39
Kurcze prawie wszystkie sklepy w okolicy pozamykane, z napisem "remanent". Raczej nie ma z czego ugotować rosołku :( pozostaje jak zwykle makaron z keczupem
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sty 2016, 13:40
zalezna napisał(a):
cyklopka napisał(a): Chyba nie zasnę, bo jest gorąco jak w czerwcu. Chyba się walnę przy otwartym oknie.

tez nie moge spac. jest ci goraco jak na zewnatrz -10 stopni? :shock:

Im zimniej na polu, tym mocniej grzeją w kaloryferach w budynku, a budynek jest pokryty warstwą izolacji, więc ciepło nie uchodzi. Takie są prawidła przyrody.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 13:45
Ḍryāgan, markety otwarte, Lidle , Biedronki pootwierane, zabki . ... Nie wiem gdzie meiszkasz ale u idzie cos kupic lepszego niz makaron z keczupem .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sty 2016, 13:55
platek rozy, ale fajnie, raz w życiu byłam na meczu hokeja, bomba. Chociaż może to były szwedzkie sztuki walki zakrzywionym kijem :mhm:

Ḍryāgan, do wody z łyżeczką soli wkładasz rozcięte na kilka kawałków marchewki (2-3), pietruszkę, plaster selera, plaster kalarepy (jak masz), nać pietruszki i parę liści kapusty zawiązujesz niebarwioną nitką, pół cebuli, parę ziarenek pieprzu, 2-3 kulki ziela angielskiego i liścia laurowego, to się gotuje, potem 2 kawałki mięsa (np. drób i wołowina). Po paru godzinach cedzisz, wywalasz warzywa, wkrawasz tylko marchew i nać pietruszki. Mięso możesz obrać i zjeść osobno.

Albo smolić to i kupić rosołki w kostkach, bulionetkę albo gorący kubek :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 14:09
platek rozy, no wiem że markety, ale ie chce mi się iść, bo to daleko. Mówię o osiedlowych sklepikach, tu tylko żabka otwarta, ale tam niewiele do kupienia jest a już na pewno nie mięso. Rosół ugotuję zatem innym razem :)
Cyklopka, dzięki za przepis, może wykorzystam kiedyś
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 14:19
cyklopka, moze sie wybiore jutro na ten hokej , jeszcze nie wiem :)

Ḍryāgan, wiem z e w zabce miesa sie nie kupi ale mozna np warzywka mrozone kupic na zupe kalafiorowa czy na patelnie i to ejst lepsze niz makaron z kechupem. Poza tym dorosly sam meszkajacy facet powinien kilka dan umiec zrobic a nawet mieszkajacy z kobieta gdzie tera z obydwie strony pracuja to tez taka umiejetnosc w cenie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 sty 2016, 14:57
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 15:19
platek rozy, jestem, oto moje łowy. :D Spodni nie było takich, jakie chciałam, ale te czarne tyż mogą być.
Bezrękawnik ecru do pracy (ciepło w plecy), a tunika do portek. Tunika w kolorze cegły raczej, tu przekłamany kolor. Wszystko za 17zł. :yeah:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 sty 2016, 15:19
cyklopka, tak, trzeba obustronnie dbać. Czasami jednak miło poczuć, że i o nas ktoś dba, a nie że ciągle sami zabiegamy o podtrzymywanie znajomości.
Co do żupana, mam fajny komplet z berdyszem ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez khaleesi 02 sty 2016, 15:20
mirunia, gdzie kupiłaś?

witam spamowiczów :papa:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Saszka 02 sty 2016, 15:24
A np. ja :P jestem sobie

Sortuj wg