Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez guernone 02 sty 2016, 05:12
AnissemSirch napisał(a):Ktoś tu w ogóle jest?

Ano ja jestem

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 10:24
Witajcie :********
Brrrr wlasnie mam za oknem minus 15 stopni a z sie wychodzic nie chce nigdzie.
Zreszta ja dzis na kuriera czekam z telefonem mym.
I mam faze ze znow mnie wszystko przeraza.

Za chwile wezme tablete i z now bede spiaca krolewna na prochach. :roll: :roll:

Co na dzis planujecie???
Ja po kurierze chcialabym skoczyc na wyprzedaze w poszukiwaniu stanika , chociaz juz widze jak ebdzie mi trudno znalezc cos ladnego w sensownej cenie.

Na jutro mam zaproszenie na mecz hokejowy. :angel:
Kiedyz ten lek zacznie dzialac :uklon: :uklon: ??? i kiedy ten mroz zelzy??? :bezradny:

No to tyle .

Milej soboty!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 10:49
platek rozy, dzień dobry... i powodzenia. U mnie też duży mróz za oknem. Nie chce się wychodzić. Ale muszę, żeby coś do żarcia kupić, bo w lodówce tylko światło a jednak trzeba od czasu do czasu coś zjeść. W sumie można by się odzwyczaić :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 02 sty 2016, 10:54
cześć łobuzy, ja zaraz jadę na badania, później jakieś zakupy i coś lekkiego na obiad muszę wymyślić, może rosołek? :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 10:56
Little Red Fox, też bym zjadł rosołek, ale nie umiem ugotować
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 10:59
Ḍryāgan, hey :) w necie tyle przepisow na potrawy , nic tylko korzystac :) Ja mialam 17 lat jak sie musialam nauczyc gotowac ... Boze jakie paskudztwa gotowalam na poczatku :? a z czasem tylko swoja sztuke kulinarna doskonalilam i cenie w facetach to ze sa zaradni na kazdej plaszczyznie , w kuchni tez ;)

Little Red Fox, ja mam barszczyk , bo mialam jeszcze sliwy wedzone no i gotowalam do paszteckow na sylwka .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez zalezna 02 sty 2016, 11:03
Ḍryāgan napisał(a):Little Red Fox, też bym zjadł rosołek, ale nie umiem ugotować

rosołu nie trzeba umieć gotować, on sam sie gotuje ;) to najprotsza zupa swiata.
zalezna

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 11:07
zalezna, to powiedz co trzeba zrobić...
platek rozy, no jakoś nigdy nie próbowałem samemu gotować, tylko odgrzewałem. Może czas zacząć i zostać mistrzem sztuki kulinarnej

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 11:09
Ḍryāgan, pewnie , zawsze to jest przydatna umiejetnosc. Ja jak na kobiete to tez umiem rozne "meskie " rzeczy robic typu sama sobie kompa zlozyc czy zainstalowac syfon w kibelku ;)
Dlatego dla mnie wszechstronnosc w zyciu jest imponujaca :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 11:15
Dzień dobry! :papa:

Piękne słońce, ale nawet nie wiem jaka temp. za oknem, bo latem zepsuł mi się termometr. Szron na samochodach, więc jest mróz.
Może później wyjdę do sklepu, na razie siedzę w domu i dobudzam się. Coś małego zjem na śniadanie i też wezmę esci.

platek rozy, biorę esci już ponad rok i też mnie czasami zamuli, tak ze 2 godz. po wzięciu i trochę potrzyma to zamulenie.
Ale wtedy wszystko mi dynda i powiewa, jestem wyciszona.
Co porabiałaś wczoraj wieczorkiem? Ja wypoczywałam, trochę szwendałam się po domu i jakoś zleciał dzionek.

Ḍryāgan, to łatwe, spróbuj: http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/1,8 ... acych.html

Little Red Fox, hej! :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 11:26
mirunia, Kochana:******** no mi to nie mija ale trzyma konkretnie - tak ze mi slowa uciekaja , nie wiem co chcialam powoedziec, napsac ,z robic ... :(
Wczoraj najpierw ta herbatka na miescie --- pilam lawendowa z pomarancza i korzennymi przyprawami :105: a jak wrocilam to sie ukapalam i kolorowalam . Poznej pomazialam sobie pazuraski i ogladalam Wladce Pierscieni jednoczesnie czytalam ksiazke "Najgorszy czlowiek na swiecie" Malgorzaty Halber.Mocna rzecz!

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 11:48
platek rozy, też fajny wieczór, dopieszczałaś się i super! Ja muszę dzisiaj zrobić sobie paznokcie, ale to później i głowę umyć. Będę wychodziła na zewnątrz, to pod czapę schowam te niewyjściowe włosy. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 12:10
mirunia, Kochana ja sporo wieczorami czytam :) teraz moze mniej na tym leku i przez te przygotowania do swiat no i prace ale zawsze cos jednak staram sie poczytac . Mam jeszcze kilka z bibloteki w domku , we czwartek ide oddac " Kasacje" i "najgorszego czloweka na swiecie" oraz "Mroczny zakatek "to dobiore znow inne :********
A Ty co bedziesz dzis porabiala?

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 12:42
platek rozy, za chwilę wychodzę na małe zakupy, może wstąpię do fajnego lumpka w poszukiwaniu ciepłych spodni. Mam kilka par zimowych, ale zrobiły się za ciasne, jak po mircie przytyło mi się. :D W dżinsach za zimno w mrozy, lubię wełnianą jodełkę lub sztruksy. Może coś upoluję? ;)
A później ogarnę trochę chałupkę i też coś poczytam...

Sortuj wg