Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 sty 2016, 17:47
Dobry wieczór w tym, jakże nowym dniu! Jak się czujecie? U mnie lekko śpiąco, ale zaraz jakiś film oglądać rodzinnie będę. No i przygotowania do świąt rozpocząć czas ;)
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie (nie, to nie mania, mam dobry humor :D )
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 sty 2016, 17:48
JERZY62, a już myślałam, że mi znowu problemów ze snem zazdrościsz. Książki i gry potrafią mnie wciągnąć na tyle, żeby problemy światów fikcyjnych całkowicie przysłoniły problemy świata rzeczywistego. Filmy tego nie potrafią.

Tęsknię za W., nawet mi przeszło teraz przez myśl, żeby zamiast rozkminiać po prostu mu wysłać miłego smsa noworocznego. Ale wiecie, strach przed odrzuceniem, bo okazywanie przeze mnie sympatii nigdy się dobrze nie kończyło :hide: Znacie, prawda.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 01 sty 2016, 17:48
siema takie tam :tel2:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 sty 2016, 17:49
cyklopka napisał(a):acherontia-styx, ok, to nie muszę ci nic sprawdzać w źródłach. My mamy w pewnym sensie lajtowo, bo testy po każdym dziale, a na egzaminie zawodowym mogą się pojawić pojedyncze pytania.

No my mieliśmy egzamin od razu z całości, plus jeszcze na klinikach byliśmy pytani z leków najczęściej stosowanych w danej specjalności plus te wszystkie durne zamienniki :roll: połowy których do dzisiaj nie umiem :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 sty 2016, 17:49
takie tam, cześć.

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 sty 2016, 17:56
cyklopka napisał(a):Tęsknię za W., nawet mi przeszło teraz przez myśl, żeby zamiast rozkminiać po prostu mu wysłać miłego smsa noworocznego. Ale wiecie, strach przed odrzuceniem, bo okazywanie przeze mnie sympatii nigdy się dobrze nie kończyło :hide: Znacie, prawda.

Wyślij, przynajmniej Ci może troszkę lżej będzie. A jeżeli odrzuci - jest guuuupi ni nie zasługuję na Ciebie, o! Z tego co pamiętam, W. sympatie Twą odwzajemnia? Odrzucić więc nie powinien :smile:

Marcin2013, Purpurowy, cześć chłopaki, miło was czytać :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 sty 2016, 18:05
takie tam, jest bardzo miły, ale on jest ogólnie miły dla koleżanek z pracy i dla wszystkich.
Z jednej strony sytuacja bezpieczna, z drugiej zaś bardzo wolno rozwojowa. Mój kierunek, to żebyśmy się lepiej poznali.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 sty 2016, 18:07
cyklopka, nie nie problemów ze snem nie zazdroszczę i nie będę zazdrościł nigdy... tylko trochę tęsknię za tym czytaniem i za tym odlotem pamiętam swoje zaciekawienie książką... w ogóle za robieniem czegoś a nie czuciem objawów.

Purpurowy, z tym drugim lekiem to nie wiem czy masz brać czy nie :bezradny: Relanium bym sobie zostawił na odstawkę alko. A jak się tak ogólnie czujesz?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 sty 2016, 18:10
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, z tym drugim lekiem to nie wiem czy masz brać czy nie :bezradny: Relanium bym sobie zostawił na odstawkę alko. A jak się tak ogólnie czujesz?

Ogólnie to słabo jest. Jak wziąłem to relanium ten jeden dzień to była rewelka, pełny spokój, zero emocji. A teraz bez relanium znowu to samo co wcześniej - wkurw, smutek, rozdrażnienie itp. i to wszystko co chwilę się zmienia.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 sty 2016, 18:16
Purpurowy, boże :hide: to masz podobny nastrój jak mój... łącze się w bólu trochę mnie teraz na żart zebrało ale czuje się podobnie jak Ty.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 sty 2016, 18:19
JERZY62, masz może pojęcie ile trwa detoks? Szukałem w internecie i różne odpowiedzi padały.

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 sty 2016, 18:20
cyklopka, myślę, że to dobry kierunek :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 sty 2016, 18:23
Ja to się boję, żeby kogoś nie osaczyć, nie zagłaskać, bo się zacznie bronić i może wtedy zranić :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 sty 2016, 18:24
Purpurowy, nie mam pojęcia ile trwa detox. A jakie padał/ły najkrótszy czas detoxu?
♪♪♪

Sortuj wg