Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 gru 2015, 15:18
Little Red Fox, A nie dostałaś? :shock: ;)

cyklopka, Kochana jak się dziś czujesz? Jakoś tak się zrobiło, że jak masz wolne, czy chorobowe to Cię dopada...
Ja zawsze mam nastawiony budzik, bo jak się nie obudzę i za długo śpię, to potem zamulona chodzę cały dzień.

Ḍryāgan, Może jednak szał remontowy wcześniej Cię opęta... ;) Ja tak często mam, że leń i brak energii, a potem nagle pstryk, wstaję jak sprężyna i do roboty.

mirunia, Kochana dobrze Cię słyszeć! Zmiana pogody nastąpiła, przyszedł mrozik to i głowa może boleć. Mam nadzieję, że piguła pomoże. Nie martw się raną, miejsce zakryte, podatne na jakieś mikrourazy to i ciut dłużej się goi. Gdyby się babrało, lekarz by zauważył.

Zrobiłam na błysk kuchnię, byłam w bibliotece i na fajnym słonecznym spacerze z psem. Nawet szczypiący mrozik nie przeszkadzał. Teraz kawka, odsapnięcie i robię łazienkę.
Dziś na obiad risotto z krewetkami. :yeah:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 gru 2015, 15:19
cyklopka, hej hej. Wiesz, że to nie chodzi o światło tylko brak motywacji :D
Idziesz jutro do pracy?
kosmostrada, byle to tylko nie był szał manijny, bo wtedy nie wiadomo co zmaluję :D sam chaty własnej nie poznam.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 29 gru 2015, 15:25
kosmostrada, nie, na dodatek do 16:oo mam czekać na wyniki, a już powoli wariuję z niecierpliwości, zaraz się chyba do biedronki przejadę, zrobię drobne zakupy, to czas szybciej minie, oby... :pirate: po drodze wymyślę co zrobić jutro na obiad...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 gru 2015, 15:26
Little Red Fox, a co to za badania robiłaś?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 gru 2015, 15:33
Little Red Fox, a ja trzymam kciuki bo chyba wiem co to za badanie :) :great: :great:

kosmostrada , mirunia tulaski Kochane:******** i prosze o przepis na rissotto z krewetami.

Witajcie Wszyscy :papa: :papa: i zycze spokojnego dnia!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 gru 2015, 15:41
kosmostrada, a Ty co się wzięłaś za robotę... chcesz Nowy Rok przywitać w błysku?
Zapewne słoń zlazł z piersi i Cię energia rozsadza... super! No to dzień Ci się rozwinął energetycznie.
Masz rację z tym moim gojeniem, bo mikrourazy jednak są... śpię pewnie na plecach, choć usypiam na boku, poza tym ruch, pochylanie itp.
Ale sama wiesz, jak lękowcy reagują na wszelkie niedogodności swego ciała/ducha też.
A obiadek będziesz miała pyszny. :105: Ja kupiłam wczoraj szpinak, to może naleśniki machnę, jak będę miała siłę.
Zaraz zmykam do domu, po drodze małe zakupki.

:papa:

Hej, witam wszystkich niewitanych! Platek rozy, co tam u Ciebie, jak się czujesz?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 gru 2015, 15:49
Little Red Fox napisał(a):powinnam dostać naklejkę dzielny pacjent! :lol:

Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 gru 2015, 15:52
Witam
Tez chce nalesniki ;) moze malza namowie
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 gru 2015, 16:08
tosia_j, a sama nie umiesz zrobić? Mąż musi?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 gru 2015, 16:10
mirunia, Hey Kochana:********* ja to sie mecze z ubokami solka a efektow poki co tych leczniczych zadnych :bezradny: :bezradny: chodze strasznie senna po tym lekarstwie i nawet ostatnio sobie siniaka nabilam na twarzy bo weszlam w tym otepieniu w polke a tak poza tym to w sumie juz nic :bezradny: Dzis nie mialam warsztatow , za to jutro do pracy na pol dnia wiec bedzie ciezko.
O robicie mi smaka nalesniczkami ze szpinakiem :105: u mnie dzis rybka z warzywami --- taka zapiekana w piekarniku , wlasnie ja wlozylam i sie zaczela piec.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 gru 2015, 16:20
U nas ja chodze do pracy a maz gotuje i to bardzo smacznie
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 gru 2015, 16:22
tosia_j, a dziś pracujesz?

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 gru 2015, 16:30
Nie, dopiero od 7 stycznia
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 gru 2015, 16:42
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Kochana jak się dziś czujesz? Jakoś tak się zrobiło, że jak masz wolne, czy chorobowe to Cię dopada...
Ja zawsze mam nastawiony budzik, bo jak się nie obudzę i za długo śpię, to potem zamulona chodzę cały dzień.

Raczej nie jestem zachorowana, tylko wolne dni mi trochę rozregulowują spanko. A że mnie mdliło, to albo z nerwów, albo jeszcze się regenerowałam po imprezie.

Ale znalazłam fajne zdjęcia pana trenera, warto było w nocy grzebać w telefonie. Mogę na pół minuty pokazać :twisted:

Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, hej hej. Wiesz, że to nie chodzi o światło tylko brak motywacji :D
Idziesz jutro do pracy?

Mam nadzieję, że ci motywacja wróci szybciej.
Ja do pracy dopiero po nowym roku.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg