Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 11:32
No i zostałem zignorowany, nawet się panie ze mną nie przywitały :zonk:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 03 sty 2016, 11:34
To przez to ze nie nosisz stanika
outsider

Spamowa wyspa

przez Saszka 03 sty 2016, 11:42
Mirunia ta Melisane bym mogla sprobowac, tylko ze ona na alko i nie wiem jak moimi lekami, musialabym dopytac lekarza

Dryagana hej, jak tam malowanie:P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 11:51
tosia_j napisał(a):To przez to ze nie nosisz stanika
to założę jak trzeba :D
Saszka, jakie malowanie? przecież nie maluję... poczekam do wiosny
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 03 sty 2016, 12:15
to już będzie mój cholerny siódmy lot do anglii.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 12:16
nieboszczyk, po co lecisz do Anglii?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 03 sty 2016, 12:33
Ḍryāgan napisał(a):nieboszczyk, po co lecisz do Anglii?

na wakacje.mam zaproszenie.tyle że po raz kolejny musze lecieć sam i przejść przez te obczyzniane lotnisko 2 razy

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 12:38
nieboszczyk, lecisz na wakacje i uważasz, że jest to powód do marudzenia? To po co lecisz jak nie masz ochoty?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 03 sty 2016, 12:40
mam ochote ale sie boje.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 12:43
nieboszczyk, a czego konkretnie? nie lecisz pierwszy raz w sumie, to masz wprawę

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 sty 2016, 13:16
cyklopka napisał(a):[ takie tam, ja chyba już ostatnią taką głupią noc mam, bo w poniedziałek do pracy.
Ciężko mi z tym brakiem żarcia w nocy :mhm:

U mnie praca dopiero w piątek się zacznie. Może jakieś zlecenie jeszcze wpadnie (sądzę, że miło by było)?
Jeżeli o jedzenie chodzi, cóż... Rozumiem Cię, brzuch mi chyba urósł i czuję się z tym... nieciekawie. Na szczęście chęć ćwiczeń mnie nie opuszcza ;)
A teraz idę pokrzyczeć :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sty 2016, 13:23
Dzień dobry Kochani!!!

Już będąc na dworzu zorientowałam się, że nic pod spodnie nie włożyłam. Ale myślę - mam kozaki, długą puchówę, bez przesady. No. To teraz nie mam czucia w udach. :roll: Jest okrutnie zimno, chociaż piękne słońce świeci. Pies dziś wystąpił pierwszy raz w tym sezonie w kurtce na misiu. :P
Mam dziś w planie rodzinne wyjście do pierogarni wieczorem, a tak to zobaczę co popołudniu będę porabiać, zdecydowanie już nie w plenerze.
Nie no muszę chyba dziabnąć gorącą herbatę, bo cały czas mnie telepie z przemarznięcia. :shock:

platek rozy, To udanych łowów stanikowych, wiem jak mi samej trudno kupić, więc trzeba tu Cię wspierać. :smile:

mirunia, Proch pomógł na główkę? Mówisz chcesz wystawić nogę odważna dziewczyno? ;)

Saszka, Zawsze się czujesz z rana gorzej?

nieboszczyk, dasz radę, bo lubisz tam jeździć.

Ḍryāgan, Co będziesz dziś porabiał?

tosia_j, takie tam, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sty 2016, 13:29
kosmostrada, przepytujesz mnie? czy wstałem z wyrka? No to owszem, wstałem, wykąpałem się i oglądam dalej "Gwiezdne wojny" wszystkie części dla przypomnienia. Może pójdę na spacer, ale trochę zimno. Albo zrobię sobie coś do jedzenia. Nie wiem. Nie mam na nic siły właściwie

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 sty 2016, 13:31
kosmostrada, witaj. U mnie też zimno, aż mi oddech na zaroście wczoraj zamarzał.
Ḍryāgan. dzisiaj bodaj na TVN o 20:00 będzie pierwsza część. Piszę, bo może lubisz reklamy wydłużające film o połowę ;)
takie tam

Sortuj wg