Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 15:54
Purpurowy, no tak aczkolwiek juz jestem po dwoch kawach i zamula dopiero zaczyna ciut odpuszczac. Esh ... Ale damy rade!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 15:55
platek rozy, cyklopka, cieszę się, że podobają Wam się moje łowy. :D Zaraz będę prać.

platek rozy, a nie masz namiarów na tego kuriera? Pewnie dzisiaj nici z zakupu stanika, bo mniejsze sklepy będą zamknięte, chyba, że jakaś galeria. :bezradny: Ale w galerii drogie są staniczki, oglądałam i mierzyłam nawet, ale za tą cenę wolałam kupić kozaczki. :D

cyklopka, ja rosół zaczynam od gotowania najpierw mięsa i zawsze zalewam go zimną wodą, wtedy wartości smakowe i pożywne przechodzą do rosołu. Po zszumowaniu i obgotowaniu dopiero dodaję przyprawy i warzywa (bez kapusty i kalarepy, ale z porem i przypaloną cebulką). Ale chyba każdy ma swój sposób i patent na gotowanie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 16:02
mirunia, nie mam wlasnie , on ma tylko moj numer ale jeszcze nie dzwonil . Ja do galerii bo sa wyprzedaze a poza tym w malutkim sklepie nie kupie na siebie bo mam maly obwod a duza miske ... Musze miec 70 g albo 65 H :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sty 2016, 16:15
Witam Was :papa:

Mam ochotę teraz napisać kilka słów no i na razie tyle :bezradny:
®

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 sty 2016, 16:17
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sty 2016, 16:21
mirunia, kalarepy ostatnio dużo miałam z pracy, bo przynieśli w ramach akcji "warzywa w szkole", a dzieci nie przeżarły, bo te kawałki były twarde i surowe 8) Listek kapusty często jest w zestawie z włoszczyzną, pora zwykle nie daję (chyba, że jest w domu, to dowiązuję , ale przypaloną cebulkę jak najbardziej, ten magiczny rytuał nad palnikiem :great: A czy najpierw wkładam mięso, czy warzywa, to mi akurat umknęło :mhm:

platek rozy, słyszałam, że na Długiej są sklepy z przecenioną bielizną, np. Triumph :mhm:

Muszę druknąć trochę dokumentów, a potem sobie zamówię te łamigłówki, żeby mi od razu po weekendzie wysłali.

Swoją drogą, gdzie Zosia i Filip? :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 16:23
cyklopka, wlasnie w Triumphie ceny z kosmosu dali i jest przecena tylko na kolorowa bielizne a ja potrzebuje czarny > Bylam u nich mierzylam i jak zobaczylam za czarny stanik cene 179 to oddalam :roll: :roll: :( a bylam zaraz po swietach i juz byla obnizka cen do 50 %.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 16:23
cyklopka, Filip chyba usunal konto. :mhm:

Jerzyku witaj :******

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 sty 2016, 16:38
Witam w sobotę ;)

a ja już spakowana do Kliniki i przed 18 jadem :why: ale tym razem biorę ze sobą laptopa także będę się pojawiać na forum ;)
w ogóle zimno dzisiaj cholernie, ciekawa jestem czy przez ten mróz nie będę miała opóźnionego pociągu :pirate:

mirunia, łowy w lumpku zacne :great: szkoda, że ja nie umiem nigdy nic znaleźć, bo o ile taniej by było :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 sty 2016, 16:38
Heloł Spamoludki!!!

Ja dziś znów się zabrałam za kolejny etap ( przedostatni) wybłyszczania noworocznego chałupy. Zrobiłam też rundkę po lumpkach przede wszystkim za zapasową kurtką dla młodego już na zimowy wyjazd i nic nie kupiłam. :why:
Na obiad, a właściwie obiadokolację będę piekła schab ze śliwką, bo w biedrze dostałam Krakusa już taki nadziany.
Potwornie zimno na dworze, trudno sobie coś fajnego zaplanować, bo z domu się nie chce wyłazić, zostają atrakcje stacjonarne.

mirunia, Kochana zazdraszczam łowów! W taki prosty sposób sobie przyjemność sprawiłaś.
Rosół robię tak jak Ty i to jest chyba klasyka robienia rosołu, bo na gorącą wodę wrzuca się mięcho do potrawek, do podawania z sosem, do galarety no tam gdzie jeszcze to mięso ma mieć smak, a w rosole ma ten smak oddać.

cyklopka, Też nie dodaję kalarepy do rosołu, kalarepa na surowo lub w na ciepło duszona. Kapuchy też nie, mimo że jak mówisz bywa w zestawie.
Cieszę się, że humorek masz lepszy i z odpowiedzi na smsa. :great:

platek rozy, Zobacz w TK maxxie stanik, tam są dobre ceny i są ciekawe rozmiary.
Kochana dziś dużo lepiej brzmisz, może oprócz zamuły jest malutkie polepszenie? Czy to magiczne działanie obecności P.? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 sty 2016, 16:40
acherontia-styx, Trzymaj się tam dzielnie, niech walczą doktory skutecznie i odzywaj się.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 sty 2016, 16:40
kosmostrada, cześć.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 sty 2016, 16:46
Purpurowy, No cześć, czytałam, że specjalnie nie masz humoru. Co postanowiłeś, jedziesz na tym relanium, czy odpuściłeś po porażce sylwestrowej? Ale Ty się nie poddawaj co... Nikt nie mówił, że to będzie proste i uda się przy pierwszym podejściu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 sty 2016, 16:49
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, No cześć, czytałam, że specjalnie nie masz humoru. Co postanowiłeś, jedziesz na tym relanium, czy odpuściłeś po porażce sylwestrowej? Ale Ty się nie poddawaj co... Nikt nie mówił, że to będzie proste i uda się przy pierwszym podejściu.

Odpuściłem i zamierzam podjąć radykalniejsze kroki.

Sortuj wg