Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez zalezna 02 sty 2016, 11:03
Ḍryāgan napisał(a):Little Red Fox, też bym zjadł rosołek, ale nie umiem ugotować

rosołu nie trzeba umieć gotować, on sam sie gotuje ;) to najprotsza zupa swiata.
zalezna

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 11:07
zalezna, to powiedz co trzeba zrobić...
platek rozy, no jakoś nigdy nie próbowałem samemu gotować, tylko odgrzewałem. Może czas zacząć i zostać mistrzem sztuki kulinarnej
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 11:09
Ḍryāgan, pewnie , zawsze to jest przydatna umiejetnosc. Ja jak na kobiete to tez umiem rozne "meskie " rzeczy robic typu sama sobie kompa zlozyc czy zainstalowac syfon w kibelku ;)
Dlatego dla mnie wszechstronnosc w zyciu jest imponujaca :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 11:15
Dzień dobry! :papa:

Piękne słońce, ale nawet nie wiem jaka temp. za oknem, bo latem zepsuł mi się termometr. Szron na samochodach, więc jest mróz.
Może później wyjdę do sklepu, na razie siedzę w domu i dobudzam się. Coś małego zjem na śniadanie i też wezmę esci.

platek rozy, biorę esci już ponad rok i też mnie czasami zamuli, tak ze 2 godz. po wzięciu i trochę potrzyma to zamulenie.
Ale wtedy wszystko mi dynda i powiewa, jestem wyciszona.
Co porabiałaś wczoraj wieczorkiem? Ja wypoczywałam, trochę szwendałam się po domu i jakoś zleciał dzionek.

Ḍryāgan, to łatwe, spróbuj: http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/1,8 ... acych.html

Little Red Fox, hej! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 11:26
mirunia, Kochana:******** no mi to nie mija ale trzyma konkretnie - tak ze mi slowa uciekaja , nie wiem co chcialam powoedziec, napsac ,z robic ... :(
Wczoraj najpierw ta herbatka na miescie --- pilam lawendowa z pomarancza i korzennymi przyprawami :105: a jak wrocilam to sie ukapalam i kolorowalam . Poznej pomazialam sobie pazuraski i ogladalam Wladce Pierscieni jednoczesnie czytalam ksiazke "Najgorszy czlowiek na swiecie" Malgorzaty Halber.Mocna rzecz!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 11:48
platek rozy, też fajny wieczór, dopieszczałaś się i super! Ja muszę dzisiaj zrobić sobie paznokcie, ale to później i głowę umyć. Będę wychodziła na zewnątrz, to pod czapę schowam te niewyjściowe włosy. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 12:10
mirunia, Kochana ja sporo wieczorami czytam :) teraz moze mniej na tym leku i przez te przygotowania do swiat no i prace ale zawsze cos jednak staram sie poczytac . Mam jeszcze kilka z bibloteki w domku , we czwartek ide oddac " Kasacje" i "najgorszego czloweka na swiecie" oraz "Mroczny zakatek "to dobiore znow inne :********
A Ty co bedziesz dzis porabiala?

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2016, 12:42
platek rozy, za chwilę wychodzę na małe zakupy, może wstąpię do fajnego lumpka w poszukiwaniu ciepłych spodni. Mam kilka par zimowych, ale zrobiły się za ciasne, jak po mircie przytyło mi się. :D W dżinsach za zimno w mrozy, lubię wełnianą jodełkę lub sztruksy. Może coś upoluję? ;)
A później ogarnę trochę chałupkę i też coś poczytam...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 sty 2016, 13:17
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 13:28
mirunia, o pochwal sie Kochana jak cos zakupisz ! Ja mialam raz takie fajne spodnie , szare z grubego materialu , byly bardzo fajne do pracy i lubilam je nosic do kozaczkow . Niestety mialy rozmiar 34 i teraz sa za male . To znaczy dobrze ze ja juz nie mam takiego rozmiaru ale spodenek troche szkoda :pirate:

Nastawilam pranie i troche pozmywalam . Kurierze przybywaj! Bo chce isc po ten stanik :angel:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 sty 2016, 13:37
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 sty 2016, 13:39
Kurcze prawie wszystkie sklepy w okolicy pozamykane, z napisem "remanent". Raczej nie ma z czego ugotować rosołku :( pozostaje jak zwykle makaron z keczupem
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sty 2016, 13:40
zalezna napisał(a):
cyklopka napisał(a): Chyba nie zasnę, bo jest gorąco jak w czerwcu. Chyba się walnę przy otwartym oknie.

tez nie moge spac. jest ci goraco jak na zewnatrz -10 stopni? :shock:

Im zimniej na polu, tym mocniej grzeją w kaloryferach w budynku, a budynek jest pokryty warstwą izolacji, więc ciepło nie uchodzi. Takie są prawidła przyrody.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2016, 13:45
Ḍryāgan, markety otwarte, Lidle , Biedronki pootwierane, zabki . ... Nie wiem gdzie meiszkasz ale u idzie cos kupic lepszego niz makaron z keczupem .

Sortuj wg