Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 31 gru 2015, 16:26
Ludzie nie sluchajcie co mowię, Dominikowi leki ustawiają i mam za swoje :(
outsider

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 31 gru 2015, 16:26
tosia_j napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Witam się :D
Kto dziś jak,ja nie idzie na Sylwestra ?

Czesc
Ja nie ide. O 22 klade sie spac

Ja,będę oglądał tv.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 gru 2015, 16:33
tosia_j napisał(a):Ludzie nie sluchajcie co mowię, Dominikowi leki ustawiają i mam za swoje :(

Nie za swoje. To nie Twoja wina że jest jak jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 31 gru 2015, 16:42
Ja wam wszystkim życzę dużo szczęścia. Niech wam się ten nowy rok poukłada jak tam chcecie.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2015, 16:43
platek rozy, misty-eyed, acherontia-styx, dziękuję za życzenia i oby nam się w tym 2016r. ziściły!

platek rozy, fajnie, że masz zaplanowany wieczór sylwestrowy, baw się dobrze!!!
A zamulenie po lekach to normalka. Mnie dzisiaj też wyjątkowo esci zmuliło na 3 godziny, ale już puszcza. To przechodzi. Nie zawsze tak mnie zmuli, nie wiem od czego to zależy. :bezradny:

acherontia-styx, no i znowu jesteś w domku :great: a co to za bunt zrobiłaś wczoraj i jakie masz teraz leki? Szybko minie Ci te 2 tygodnie. :D

tosia_j, Kochana, to masz teraz polkę-rokendrolkę z tymi nowymi lekami Dominika. Oby się ustabilizowało. Tak źle reaguje?

DarkMaster, trzymaj się i głowa do góry, przyjdą lepsze dni. Z nami to tak różnie bywa... raz lepiej, raz gorzej, ale nie daj się!!!

cyklopka, to masz sylwestrowy bal dziennikarzy - z gazetą w łóżku. :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 gru 2015, 17:10
tosia_j, Purpurowy dobrze napisał, żaden Twój udział w reakcjach syna na lek. Trzymaj się i niech się to unormuje jak najszybciej!

mirunia, Domowych flaków to nie jadłam od dzieciństwa... Sama całkiem robisz, czy masz gotową bazę?Oj gryzie dziś mróz w poliki.
I co dziś sympatycznie - kocyk, telewizor, herbatka, czy masz jakiś plan?

acherontia-styx, To życzę miłej przepustki, nie narozrabiaj tylko. ;)

cyklopka, <głask, głask, ścisku, ścisku>

Dziękuje za wszystkie piękne życzenia. Niech nam się spełnią.

Widzę Kochani, że wszyscy mamy po prostu cudny humor i kondycję na Sylwestra... ;) Ja się ostro zmuszam, żeby nie zalec pod kocem z lampką wina. Gdzie to zwierzę imprezowe gdzie? :roll: Chyba to se ne wrati.

Pies nie za bardzo chciał już wychodzić, przekonałam go ( z nikim nie chce dziś wyjść tylko z Superkosmo, Ironkosmo, Kosmoman znaczy superobrońcą :mrgreen: ) ale wracał do domu po małym kółku z takim speedem, że ledwo nadążałam... ;) Po co Ci ludzie walą teraz tymi petardami? :roll:
Wywiesiłam słoninkę i ziarenka dla ptaków, zrobiłam zakupy, ogarnęłam, a teraz sobie liczę wszystkie somatyki które mam, żeby tylko nie wyjść... :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 31 gru 2015, 17:13
Wszystkiego dobrego w nowym roku, moi drodzy. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 31 gru 2015, 17:14
Carica Milica, a gdzie obiecana fota w pełnym makijażu?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 gru 2015, 17:28
Ale spacer mi się udał, póki było jasno i mnie nie bolało. Zostawiłam papierowe kwiaty w miejscu idealnie się do tego nadającym i mam nadzieję, że zarządcy obiektu szybko ich nie wywalą. Turyści się trochę lampili, bo mieli przewodnik nagrany na słuchawkach i stali jak słupki. No nic, zdzierżyłam, przeszłam przez tłum i nic mi się nie stało, nikt nie pobił, nie zaczepił, nie wyśmiał ;)

Chyba lek zaczął działać. Skończę ten durny film i może będę już miała ochotę na bigos. Bo głodna się robię dopiero jak całkiem przejdzie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 gru 2015, 17:35
mirunia napisał(a):acherontia-styx, no i znowu jesteś w domku a co to za bunt zrobiłaś wczoraj i jakie masz teraz leki?

A bo mnie znowu chcieli cofnąć z odcinka sanatoryjnego na wstępny :nono: :nono: :nono: nie zgodziłam się przy okazji mówiąc jednemu lekarzowi, że ma beznadziejne metody leczenia, bo leki nie działają i się doktorek na mnie wkurzył (ale ten lekarz mnie akurat nie prowadzi ;) ) :lol:
Jeśli chodzi o leki to mam:
Rano: Sertalina 50 mg i Xanax SR 0,5 mg
Południe: Xanax 1mg
Wieczór: Karbamazepina 400 mg i Ketrel 25 mg ;)

kosmostrada napisał(a):acherontia-styx, To życzę miłej przepustki, nie narozrabiaj tylko.

Będę grzeczna jak :angel:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2015, 17:47
kosmostrada, kupuję suche, mrożone flaki wołowe w mięsnym, w woreczku 1kg. Są już oprawione, pokrojone i obgotowane. W domu wrzucam je na wrzątek i gotuję jeszcze 1-1,5 godz. odlewając pierwszą wodę i znowu zalewam wrzątkiem. Jak już są miękkie, to odcedzam na durszlaku i wkładam do ugotowanego rosołu (wyjmuję grube warzywa), dodaję tylko pokrojoną drobno marchewkę i doprawiam gałką muszk., mielonym imbirem, pieprzem i majerankiem. Gotuje jeszcze troszkę, żeby się "przegryzło". Trochę jest zabawy z tym, ale w sumie samo się gotuje, tylko połączyć i doprawić. No i flakowy zapach w domu. :D

A sylwestra spędzam tak, jak piszesz.... sympatycznie z herbatką i tv i telefonami. :D Po północy lulu.

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2015, 17:55
acherontia-styx, to nadepnęłaś doktorkowi na odcisk i ambicję :D Sporo dają Ci tego Xanaxu :shock: nie śpisz po tym 1mg? Powoli pewnie będą wycofywać.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 gru 2015, 17:58
mirunia, do tej pory miałam tylko 0,5 mg tego o przedłużonym działaniu. Ten 1mg mam od dzisiaj ;)
ale jak dostałam już raz wcześniej doraźnie 1mg to spałam
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2015, 18:14
mirunia, moze taki dzien dziwny ze nas tak pomulilo? :bezradny:
Ja wlasnie obiadek zjadlam , pozno dzis ale cos nie mialam apetytu. Mdli mnie tez jakos tak po zazywciu leku , pozniej za kilka godzin to mija.

Sie ukapie i wyszykuje ale to pomalusku bo na 20 idziemy :)

Nie wiem co ubrac :angel:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg