Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 26 gru 2015, 00:08
klaudek, ;)

cyklopka, wyluzuj ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 26 gru 2015, 00:11
:papa:

odniosę się do ogółu, bo chwilę mi zajęło zanim wszystko przeczytałam :roll:

też jestem najedzona, wręcz przejedzona, i mam lekki samolot w głowie po winie :D
mój dzień był jak najbardziej udany, spędzony w gronie różnych zabawnych ludzi :lol:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 gru 2015, 00:11
cyklopka napisał(a):Ḍryāgan, Ḍryāgan, kontynuuj o tych kosmitach. Ja to tylko dinozaury widywałam swego czasu.

W temacie widywania, to mój doktore mi opowiedział historię swojego pacjenta, notabene profesor jednej z poznańskich uczelni, który zabarykadował się w budce telefonicznej, bo kosmici chcieli go uprowadzić.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 00:18
Carica Milica napisał(a):
cyklopka napisał(a):Ḍryāgan, Ḍryāgan, kontynuuj o tych kosmitach. Ja to tylko dinozaury widywałam swego czasu.

W temacie widywania, to mój doktore mi opowiedział historię swojego pacjenta, notabene profesor jednej z poznańskich uczelni, który zabarykadował się w budce telefonicznej, bo kosmici chcieli go uprowadzić.

No właśnie mnie też chcieli. Znaczy chcieli mnie zabić. I robili eksperymenty medyczne.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2015, 00:23
Ale chyba widzenie, a przekonanie, że ktoś nas chce skrzywdzić, to dwa różne objawy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 00:26
cyklopka, no ja podejrzewałem różnych ludzi, że są kosmitami. Albo, że z nimi współpracują. Nie wiem czy to oznacza widzenie czy przekonanie.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 gru 2015, 00:29
Ḍryāgan napisał(a):
Carica Milica napisał(a):

No właśnie mnie też chcieli. Znaczy chcieli mnie zabić. I robili eksperymenty medyczne.

Ale coś tam Ci majsterkowali przy głowie? :>
To jest dopiero czad. Przy Tobie, to ja jestem nudnym, niewinnym świrem. :P
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 00:38
Carica Milica, no tak wyszło. Bo u mnie manie psychotyczne zawsze z pełnym odlotem były :) Majstrowali ogólnie, bo to w szpitalu było po wypadku. Bolało to myślałem, że eksperymentują. A poza tym miałem wizje, że mnie chcą otruć podrzucając truciznę do czajnika, albo wrzucając dym przez wywietrzniki w kuchni i łazience. Mówili do mnie przez tv.

Spamowa wyspa

przez khaleesi 26 gru 2015, 00:52
Ḍryāgan, ale jakie eksperymenty medyczne?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 00:53
khaleesi, byłem po wypadku i mnie bolało,to myślałem, że mi coś robią.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez khaleesi 26 gru 2015, 01:00
Ḍryāgan napisał(a): miałem wizje, że mnie chcą otruć podrzucając truciznę do czajnika, albo wrzucając dym przez wywietrzniki w kuchni i łazience. Mówili do mnie przez tv.
brzmi to jak jazdy przy schizofrenii
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 01:08
khaleesi, to tylko mania psychotyczna. Ja teraz wszak wiem, że to nieprawda, chociaż wtedy wierzyłem w to święcie. czasem tak bywa w tej cholernej ChAD. I nie wmawiaj mi schizofrenii. Już się kiedyś o to kłóciliśmy w sumie. Ja nie mam takich jazd ani w depresji ani w czasie remisji. Tylko w pełnej manii.

Spamowa wyspa

przez khaleesi 26 gru 2015, 01:19
Ḍryāgan napisał(a):khaleesi, to tylko mania psychotyczna. Ja teraz wszak wiem, że to nieprawda, chociaż wtedy wierzyłem w to święcie. czasem tak bywa w tej cholernej ChAD. I nie wmawiaj mi schizofrenii. Już się kiedyś o to kłóciliśmy w sumie. Ja nie mam takich jazd ani w depresji ani w czasie remisji. Tylko w pełnej manii.
nie twierdzę, że masz schizofrenie tylko napisałam, że przy schizofrenii tak jest, że ludzie mają obawy, ze ich otrują i, że do nich mówią w tv. Czytaj uważnie.
Ostatnio edytowano 26 gru 2015, 01:25 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 01:23
khaleesi, nie tylko przy schizofrenii. A piszesz tak właśnie, jakby dotyczyło tylko tej jednej choroby

Sortuj wg