Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 gru 2015, 15:49
Little Red Fox napisał(a):powinnam dostać naklejkę dzielny pacjent! :lol:

Obrazek
®

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 gru 2015, 15:52
Witam
Tez chce nalesniki ;) moze malza namowie
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 gru 2015, 16:08
tosia_j, a sama nie umiesz zrobić? Mąż musi?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 gru 2015, 16:10
mirunia, Hey Kochana:********* ja to sie mecze z ubokami solka a efektow poki co tych leczniczych zadnych :bezradny: :bezradny: chodze strasznie senna po tym lekarstwie i nawet ostatnio sobie siniaka nabilam na twarzy bo weszlam w tym otepieniu w polke a tak poza tym to w sumie juz nic :bezradny: Dzis nie mialam warsztatow , za to jutro do pracy na pol dnia wiec bedzie ciezko.
O robicie mi smaka nalesniczkami ze szpinakiem :105: u mnie dzis rybka z warzywami --- taka zapiekana w piekarniku , wlasnie ja wlozylam i sie zaczela piec.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 gru 2015, 16:20
U nas ja chodze do pracy a maz gotuje i to bardzo smacznie
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 gru 2015, 16:22
tosia_j, a dziś pracujesz?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 gru 2015, 16:30
Nie, dopiero od 7 stycznia
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 gru 2015, 16:42
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Kochana jak się dziś czujesz? Jakoś tak się zrobiło, że jak masz wolne, czy chorobowe to Cię dopada...
Ja zawsze mam nastawiony budzik, bo jak się nie obudzę i za długo śpię, to potem zamulona chodzę cały dzień.

Raczej nie jestem zachorowana, tylko wolne dni mi trochę rozregulowują spanko. A że mnie mdliło, to albo z nerwów, albo jeszcze się regenerowałam po imprezie.

Ale znalazłam fajne zdjęcia pana trenera, warto było w nocy grzebać w telefonie. Mogę na pół minuty pokazać :twisted:

Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, hej hej. Wiesz, że to nie chodzi o światło tylko brak motywacji :D
Idziesz jutro do pracy?

Mam nadzieję, że ci motywacja wróci szybciej.
Ja do pracy dopiero po nowym roku.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 gru 2015, 16:56
mirunia, No energia niestety nie rozsadza, ale jak mówisz, chcę w nowy rok wejść z porządkiem. Mam czas, to robię. A i słoneczko motywuje, bo każdą drobinkę kurzu widać... ;)
Naleśniory, szpinak - mniam! Nie znajdziesz siły, to jutro je zrobisz.

platek rozy, Kochana risotto robię klasycznie - czyli specjalny ryż na oliwę, potem podlewam wywarem ze skorupek, dodaję skórkę z cytryny, doprawiam, wrzucam obsmażone z czosnkiem krewety, posypuję pietruchą et voila!

Little Red Fox, jeśli to jest to badanie, o którym myślę, to też trzymam kciukasy!

cyklopka, Życzę Ci dobrej kondycji, bo szkoda wolnego na lichość...

Złamałam kij od mopa... :roll: Czekam tylko na mensza i samochód, zrobimy szybką akcję do sklepu po nowy kij, przy okazji żarcie dla psa. Sephora w pobliżu, to może się psiknę znów czymś nowym pienknym. ;) Muszę kupić prezent świąteczny dla przyjaciółki i w ogóle nie mam pomysłu, może mnie coś najdzie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 gru 2015, 17:26
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Życzę Ci dobrej kondycji, bo szkoda wolnego na lichość...

Ja to nazywam zbieraniem sił :mhm:

Są ludzie, których nie da się nie lubić. Niestety ja do tych ludzi nie należę. Toteż czemu koś, kogo wszyscy lubią, miałby lubić akurat mnie, albo co moje lubienie miało by dla niego znaczyć.

Chyba wracam do grania, bo wtedy nie myślę. :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 29 gru 2015, 18:42
czesc wam

Spamowa wyspa

przez Sigrun 29 gru 2015, 19:44
Dzien dobry:)
Co za smetny i paskudny dzien...
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 gru 2015, 19:57
platek rozy, Płatuś, przejdziesz przez te małe uboki i lek zacznie działać. Senność to normalka po takich lekach, ale też z czasem (ok.2-3tyg.) mija i będzie coraz lepiej. A może można na noc go brać?
Ja tez jutro do pracy, oby mnie głowa nie bolała już, bo od niedzieli mnie te bóle męczą - jakieś nerwobóle, czy migrena? Teraz jest w miarę ok.

kosmostrada, no pyszności robisz dzisiaj, lubię krewetki. :D Ja niestety naleśniory zrobię jutro, nie miałam siły warczeć mikserem i później stać przy patelni z bólem głowy :bezradny: Zrobiłam sobie łazanki z kapustą i grzybami (wigilijna od Bratowej, dostałam zawekowaną w słoiczku) i też pyszne jedzonko. ;)
Super, że masz wolne po świętach, możesz sobie i odpocząć i jednocześnie coś na spokojnie zrobić. Ja niestety tyram, a tak mi się rano nie chce wstawać i ogarniać ten poranek. Ale znowu trochę wolnego będzie i to daje pociechę.

cyklopka , nie rozkminiaj :nono: z lubieniem tak jest... dobre fluidy, empatia, itp.

Ale Wam dobrze na wolnym..........

Sigrun, czemu smętny?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Sigrun 29 gru 2015, 20:18
mirunia, a jakos tak...w nocy przespalam moze godzine...na rano do roboty. Przylazlam i do lozka...pogoda tez nie nastraja optymistycznie...zimno wieje i ciemno...
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg