Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 gru 2015, 19:09
tosia_j, Tosiu ale ja nie mam Cie na fb :( Szkoda ze tak bo jednak ja mimoz e malo wierzaca to magie swiat lubie :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 gru 2015, 19:28
acherontia-styx, Dobrze cię słyszeć, już ostatnio się martwiłam, że się nie odzywasz.
Dużo entuzjazmu i nadziei słychać w Twoim poście. Ogromnie się cieszę! Wchodzisz w nowy rok z nowym powerem. :great:

Ḍryāgan, Nie mogę poczęstowąć jeszcze sernikiem, bo jak to sernik, musi odleżeć. ;)

platek rozy, No ja dzisiaj też się zastanawiałam, jak ja to robię, że tak działam w lichości ogólnej? :shock: Jesteśmy dzielne babki. Ot i co.

tosia_j, Uff , odetchnęłam. A z tym zapominaniem - to też tak mam, ale zwalam na to, że depresja i ataki lęku zżarły mi połączenia w neuronach... Nie martw się, to niekoniecznie zajawki Alzheimera.
Przykro mi, że takie masz Święta... :(

Purpurowy, JERZY62, Cześć Chłopaki! Jak u Was -spokój, czy przedświateczny amok? ;)

No, jutro sernika będziemy testować, ale wygląda ładnie, pęknięcia zaszpachlowane lukrem, posypany płatkami migdałów i jest cudny.
Obiadek też dałam radę zrobić, a że mi zostało gotowanych ziemniaków z sałatki to do łososia zrobiłam tortillę. Po prostu miszcz pracowitości. ( prawda też taka, że muszę się czymś zająć, aby somatyki przygłuszać, kuchnia bardzo si sposób...)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 gru 2015, 19:29
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, JERZY62, Cześć Chłopaki! Jak u Was -spokój, czy przedświateczny amok? ;)

Cześć. Ja tam leżę praktycznie cały dzień w łóżku i nawet nie chce mi się wstać. Z resztą nie bardzo wiem czemu miałby mnie ogarnąć przedświąteczny amok, skoro nie identyfikuję się z chrześcijaństwem, ani żadną inną religią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 gru 2015, 19:45
Purpurowy, Amok się może udzielać... ;)
A z leżenia cały dzień w łóżku to chyba nic dobrego nie wynika. Chyba cofkę zaliczasz, ale się nie daj, Jeden krok do tyłu, dwa kroczki do przodu.
Ech ciągle Ci gadam, nie chcę być upierdliwa, czy namolna... :bezradny:

Idę coś pogotować, czy posprzątać... :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 gru 2015, 19:47
kosmostrada napisał(a):A z leżenia cały dzień w łóżku to chyba nic dobrego nie wynika. Chyba cofkę zaliczasz, ale się nie daj, Jeden krok do tyłu, dwa kroczki do przodu.

Oj tak, cofka i to naprawdę solidna.

kosmostrada napisał(a):Ech ciągle Ci gadam, nie chcę być upierdliwa, czy namolna... :bezradny:

Nie no, wszystko w porządku. Dziękuję że dajesz mi porady, każda porada jest na wagę złota.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 gru 2015, 19:48
platek rozy napisał(a):A dostalam wczoraj mila przesylke od bonsaia ktory niestety usunal konto i mi brakuje Jego poczucia humoru!

No popacz, nie nadążam za ludźmi :bezradny:

Przyszedł "brat" przyniósł mi zapłatę za pomoc w projekcie na studia (3 Ciechany Miodowe), teraz trochę gadamy o grach, marudzimy na święta i będę robić dudziego Mudzina jak się tylko kuchnia zwolni i ten pieprzony odświeżacz powiecza się wywieczy :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 gru 2015, 20:08
Ḍryāgan, Nie mogę poczęstowąć jeszcze sernikiem, bo jak to sernik, musi odleżeć.

No i już zjadłem sernika pffff :why: i jak mam lubić święta? wszędzie na klatce pachnie jakimś żarciem, tylko u mnie pusta lodówka i niczym nie pachnie :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 gru 2015, 20:19
Ḍryāgan napisał(a):
Ḍryāgan, Nie mogę poczęstowąć jeszcze sernikiem, bo jak to sernik, musi odleżeć.

No i już zjadłem sernika pffff :why: i jak mam lubić święta? wszędzie na klatce pachnie jakimś żarciem, tylko u mnie pusta lodówka i niczym nie pachnie :(

Może chcesz orzechowca lub sernika z kajmakiem i suszonymi śliwkami? ;)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 gru 2015, 20:22
Carica Milica, jak sama zrobiłaś to chcę.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez alone05 23 gru 2015, 20:31
Niech Święta Bożego Narodzenia
i Wigilijny wieczór upłyną Wam
w szczęściu i radości
przy staropolskich kolędach
i zapachu świerkowej gałązki

Wesołych Świąt, kochani :!: :!: :!:

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 gru 2015, 20:33
Dobry wieczór Pracusiom! :papa:

To co miałam w planie zrobić - zrobiłam i jestem już w miarę "obrobiona" ;)
Przed południem gotowałam gar rosołu, zaraz wyjmę z niego kacze udko i obgryzę sobie. Karczek też upieczony, właśnie stygnie.
Sernik smaczny, wilgotny... już zdążyłam zmniejszyć jego ilość, bo coraz próbuję, czy dobry. ;)

Mam już zdjęte szwy. Nie było mojego operatora, jest na zwolnieniu - coś go połamało. Obejrzał mnie inny chirurg, pocieszył, że nic złego się nie dzieje, to tylko płyn surowiczy się sączy, bo w końcu jest tam spora jamka po tym kaszaku. Mam sama sobie zmieniać opatrunki... :shock: ciekawe jak... dobrze, że mam sąsiadkę, a jutro Bratowa po wigilii mi zmieni. Cały arsenał gazików mam i jakoś do poniedziałku dam radę.

platek rozy, nie bojaj się jutrzejszego dnia... w końcu będziesz u boku P, który cię rozumie i wspiera. Będzie dobrze.
A Twoje smakołyki na pewno będą cieszyły Gospodarzy.

kosmostrada, Jesteś faktycznie miszczem kuchni. :great: Jeszcze obiad dzisiejszy wydziergałaś przy tylu innych zajęciach. Robota pali Ci się w rękach. Ale coroczne wigilie u Was to trochę za duże obciążenie i fizyczne i psychiczne dla Ciebie... coś wymyśl na drugi rok!
Przeżyjemy te dwa pierwsze dni świętowania, a następne dwa odpoczywamy pełną parą. :D
Widzę, że serniczek udany i już udekorowany... smakowity cymes.

acherontia-styx, witaj Kochana, fajnie, że jesteś w domku na święta. Relację czytałam z ciekawością, bo dawno nie zaglądałaś do nas.
Humorek Ci dopisuje i tak trzymaj!

Tosia, zapominalstwo to normalka... ja na antydepresantach też jestem z dziurami pamięciowymi, ale jeszcze trafiam do domu i nie mylę lodówki z szafą, tak, że nie jest źle. Spokojnego świętowania!

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 gru 2015, 20:44
Ḍryāgan napisał(a):Carica Milica, jak sama zrobiłaś to chcę.

Yeap, sama robiłam. :)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 gru 2015, 20:47
Carica Milica, królowo... już cię kocham

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 gru 2015, 20:50
Ḍryāgan, a ja Ci pieczony karczek podrzucam i michę rosołu z makaronem!

Sortuj wg