Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 gru 2015, 16:59
Dobry.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 gru 2015, 18:02
kosmostrada, ja za rok albo będę miała narzeczonego z fajną rodziną, do którego wbiję, albo będę sama i wykupię wczasy w Petersburgu, sama, bo tego co tu się dzieje, to ja nie :hide: Rano był płacz, bo się szklanka rozpuszczonej żelatyny wylała na podłogę.

Lusesita Dolores, Ḍryāgan, na telefonie też nie widzę D.

Zwykle mam proste sny, krążące w najbliższym otoczeniu, słabo je pamiętam, ale to co dzisiaj było mega symboliczne - ośmiornica - osiem lat. Ośmiornice uważam za mądre, to najbardziej rozwinięte mięczaki, przewyższają inteligencją wiele kręgowców.

Pogrzeb się udał, byli wszyscy stali pracownicy, bardzo się ładnie ubrałam (prawie w to samo, co do kina na Star Wars, ale ćśśś), słońce dawało po oczach, ale ja uwielbiam takie słoneczne dni w środku zimy, nie jest szaro i smutno 8) Pana W. nie było, ale bez przesady, czekam na smska jutro :105: I przyrzekam, że już się więcej na ten temat nie odezwę. Do innych ludzi z chęcią też poesemesuję, w ostatnich latach tego nie robiłam. Dwukropek. Zamknij nawias.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 gru 2015, 18:31
A ja wrocilam po 16 bo dzis wyszlam troche wczesniej ale jeszcze ciut mialam zalatwien po drodze. Barszczyk gotuje , pachnie mi wedzonymi sliwami i miodem :105:
Czuje sie strasznie , okropnie i podziwiam sie i zadziwiam jakim cudem ja robie wszystko z takimi lękami :shock: . Nawet w tramwaju jak mnie zlaplo to pomyslalm a ciul i trudno , nie wstaje , nie wysiadam , bo ani nie zemdleje ani nie umre ani nic ... i jechalam dalej z lękiem prawie panicznym.

A propos snow --- snilo mi sie ze ktos mnie zabil i szukalam swoich zwlok :? :roll: nie wiem kad ten sen , moze po grozbie tego pajaca z dolu???

A dostalam wczoraj mila przesylke od bonsaia ktory niestety usunal konto i mi brakuje Jego poczucia humoru!

kosmostrada :********* w pelni popieram Twojego meza co do spedzania swiat w nastepnym roku! :great: :great: w koncu trzeba kiedys odsapnac a Ty i tak masz co piatek szykowania dla rodzinki na zjazdy u Ciebie.
Ostatnio edytowano 23 gru 2015, 18:32 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 gru 2015, 18:32
Witam wszystkich świątecznie i serdecznie po dość długiej przerwie :papa:

Niestety nie dam Was rady nadrobić chociażbym bardzo chciała, bo jednak nie było mnie prawie 2 tygodnie, a tu święta za pasem i trzeba też się aktywnie włączyć w przygotowania świąteczne ;)

Nadal jestem w Klinice Psychiatrii UMP, ale wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli<3 na Sylwestra dostanę następną :P
Co do samej Kliniki… po początkowej załamce i moim płaczu nad obiadem pierwszego dnia, później już poszło dobrze ;)
Poznałam kilka zajebistych osób, w różnym wieku, tylko dość mocno poharatanych przez życie :roll: no i przede wszystkim zajebistych lekarzy <3 pokażcie mi psychiatrów, którzy średnio 3 razy dziennie pojawiają się i zaglądają do swoich pacjentów (nie liczę oficjalnej wizyty, gdzie chodzi ich cała zgraja), praktycznie w każdej chwili do godziny 15 są dostępni i chętni do rozmowy, nieważne co by się działo, a przy tym wszystkim przy jakimś nasileniu objawów potrafią sprawić, że zaczynasz się śmiać z nich w końcu :pirate:
Szczegółów i zasad pobytu tam pisać nie będę, pomyślę nad założeniem osobnego tematu w odpowiednim dziale ;)
a moja lekarka to już w ogóle <3 <3 <3 kobieta co prawda świeżo po studiach, czyli maks 2-3 lata starsza ode mnie, na pierwszym roku specjalizacji z psychiatrii, ale decyzje odnośnie leków i tak podejmuje tam kierownik Kliniki, nie ważne czy prowadzi danego pacjenta młody lekarz, tak jak moja lekarka, czy lekarz z pierdyliardletnim doświadczeniem ;)
Co do samej Kliniki, rzeczywiście selekcja pacjentów i jak nie masz wejść lub nie leczysz się,u któregoś z lekarzy pracujących w Klinice to szanse, że tam się zostanie i całe leczenie odbędzie się tam są niestety małe, ale zdarza się. Dotyczy to zwłaszcza pacjentów przyjętych "na ostro". Praktycznie codziennie jakiś pacjent oczekiwał tylko na transport medyczny i przewiezienie do innego szpitala. Wynikało to też z przepełnienia na oddziale wstępnym.
No i Klinika jak to Kliniki, lubią eksperymentować, sama byłam, powiedzmy, że świadkiem takiego eksperymentu na koleżance z sali jeśli chodzi o leczenie bezsenności i depresji przy tym. O efektach na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo za mało czasu minęło od tej próby ;) ale w przypadku kilku pacjentów profesor łapał się za głowę jak widział ile leków pacjenci dostali od swojego lekarza ambulatoryjnie, i np. na 5 leków, które pacjent brał wcześniej, zostawiał 2 delikatnie modyfikując dawki i szybciej osiągał efekt niż pacjent przez 5 lat lecząc się ambulatoryjnie [autentycznie była taka pacjentka, nawet ze mną na sali].
Ja mam całkowicie zmieniony zestaw leków na czas pobytu tam, bo aktualnie rano Xanax SR (czyli o przedłużonym działaniu), a wieczorem Tegretol 400 i Ketrel 25mg, ale plany są takie, że jak już mnie będą wypisywać na stałe zostanie sam Tegretol ;)
Ostatnio edytowano 23 gru 2015, 18:35 przez acherontia-styx, łącznie edytowano 1 raz
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 gru 2015, 18:32
kosmostrada, pewnie, że jestem łobuz ;-) tylko się zgrywam na intelektualistę. A sernika bym zjadł, dawno nie miałem okazji takiego domowego skosztować.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 gru 2015, 18:34
acherontia-styx, Kochana :******* ciesze sie ze jestes w dobrych rekach i mozno trzymam kciukasy za to by twoj stan sie polepszyl! Super ze na swieta w domku jestes! Odpoczniesz , podjesz dobroci :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 gru 2015, 18:38
platek rozy, a no muszę nadrobić stracone kilogramy ;) bo schudłam 2kg będąc tam, bo żarcie niestety mają fatalne :P
jak widziałam te ich szynki czy mięsa to :nono: :nono: :nono:
na szczęście moja pani doktor wpisała mi dietę wegetariańską :twisted: bo ją poprosiłam i nie musiałam tego jeść :mrgreen: dostawałam coś innego :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 gru 2015, 18:53
Hejka spamowicze :papa:

Jutro kolacja... kto się cieszy?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 gru 2015, 18:54
kosmostrada, nie mam diagnozy tylko strasznie zapominam. Alzheimera mial moj rodzony Dziadek i jego Siostra. A takze Tato ma :(
acherontia-styx, buziaczki dlugo cie nie widzialam
Ostatnio edytowano 23 gru 2015, 18:57 przez tosia_j, łącznie edytowano 1 raz
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 gru 2015, 18:55
JERZY62 napisał(a):Hejka spamowicze :papa:

Jutro kolacja... kto się cieszy?

Cześć.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 gru 2015, 18:58
ja nie ide na Rodzinna Wigile
Ktos musi zostac z synem
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 gru 2015, 19:00
Purpurowy, sześć :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 gru 2015, 19:03
acherontia-styx, to pewnie ze bym tez wolala wegetarianskie :) U mnie tez bylo paskudne ale na szczescie bylam krotko i moglam jeszcze isc cos dokupic to inaczej.

JERZY62, Purpurowy, Witajcie :papa: :papa: :papa:
Ja sie bojam kolacji wigilijnej :P

tosia_j, a u siebie robisz wigilie?

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 gru 2015, 19:06
Plateczku, dominik by tego nie scierpial. Zobacz na fb jaką "choinke" toleruje
outsider

Sortuj wg