Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 11:58
detektywmonk, nie masz tam jakiejś panny dla mnie? Wiek nie gra większej roli, wystarczy że będzie pełnoletnia.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 12:49
cyklopka napisał(a): Ḍryāgan, u mnie zawsze wzbudzało lekką zazdrość, ale też trochę przerażało, jak ktoś się dla kogoś potrafi zmienić w związku. Dla mnie nikt się nie zmieniał ani o pół tonu.

Może jeszcze nie trafiłaś na takiego. A może się znajdzie ktoś kto nie będzie się musiał zmieniać, bo będzie idealny :D Czego Ci życzę na święta

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 13:00
Chciałem sobie obejrzeć bajki w telewizji, a tylko doła złapałem. Nie wiem czy to ja się starzeję, czy te bajki są coraz bardziej (za przeproszeniem) pojebane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 gru 2015, 13:04
Dzień dobry Kochani!

Obudziłam się dzisiaj w nocy przerażona :shock: , bo śniło mi się, że zapomniałam i nie poszłam na terapię. No mam coś z tą głową, co?
Pizgało z rańca okrutnie, aż strach było wyjść z domu. Mensza zagoniłam na ryneczek po warzywa, a sama poszłam na terapię. Wracając siaty z lidla - tony pomarańczy na sok (były po taniości), mleka, masła, takie tam. W sumie został mi tylko do kupienia chleb już na Świeta. Nie wchodzę już do sklepów, chyba, że emergency. :great:

A tak to kręgosłup dziś trochę mniej boli, ale jakaś zakręcona jestem i z nieogarem. Jak przyszłam do pracy to ostateczne piszczenie przypomniało mi o wstukaniu kodu, o mało alarmu nie uruchomiłam. :roll:
Plan prosty na dziś - wysiedzieć w pracy, po powrocie dziergać pasztet.

mirunia, Kochana pewnie antybiol Ci trochę dowala. Odpoczywaj sobie, tak naprawdę to nic absolutnie nie musisz robić.

Ḍryāgan, I jak się czujesz po wczorajszej mini imprezce? ;)

cyklopka, W związku z nieobecnością Twojej T. przypominam Ci jej słowa - mniej rozkminiać. ;)
Oczywiście, że możesz mieć plan na dom i wyjazd, why not? Tylko raczej zakładałabym, że to jest Twój plan, Twoje marzenie i Ty je będziesz realizowała, a nie za Ciebie książę na białym koniu. Ewentualnie wpleciesz go po drodze. Zaczęłabym od wyprowadzenia się od rodziców. ( też chyba zgodnie z pomysłami Twojej T. ;) )

Purpurowy, jak się dziś czujesz, jakie są twoje postanowienia, no wiesz terapia te sprawy?

PannaNatalia, Jak w pracy, lęki troszkę przeszły?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 13:08
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, jak się dziś czujesz, jakie są twoje postanowienia, no wiesz terapia te sprawy?

Cześć.
Jak wstałem, to pomimo kaca było całkiem nieźle, ale przed chwilą znowu dół mnie złapał, przez głupią bajkę w telewizji.
Co do terapii, to na razie chciałbym przerwać tą podstawową, ale kontynuować terapię uzależnień.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 13:17
Hej Kosmostrada, jestem w pracy, lekki szumek w głowie (a wczoraj to nie była impreza tylko zwykłe, pospolite ochlejstwo). Ale wbrew świątecznej atmosferze w pracy, dostałem nowe zadanie, więc mam co robić :)
Życzę wyrobienia się z pracą - w pracy i domową i ogólnie dobrego nastroju.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 gru 2015, 13:30
Ḍryāgan, No "imprezka" to był taki eufemizm... :D
A dziękuję, Tobie też życzę dziś dnia, który nie będziesz chciał zakończyć no hmmm "imprezką"... ;) Dobrze, że masz robotę w pracy.

Purpurowy, Nie wiem, czy w konkursie na powód do doła nie dostałbyś rangi miszcza - dół z powodu bajki, fiu fiu... ;) Trzymaj się tam i kombinuj z tym oddziałem, bo należy Ci się już lepsze życie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 13:33
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Nie wiem, czy w konkursie na powód do doła nie dostałbyś rangi miszcza - dół z powodu bajki, fiu fiu... ;) Trzymaj się tam i kombinuj z tym oddziałem, bo należy Ci się już lepsze życie.

Wiesz, w bajce zakładanie komuś stryczka na szyję może i miało być humorystyczne, ale mi w obecnym stanie do śmiechu nie jest.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 22 gru 2015, 14:31
kosmostrada-w pracy jako tako,spać się chce.Jestem zła na siebie,przed pracą poszłam do Tesco i nie kupiłam wszystkiego co miałam na liście,bo musiałam szybko wyjść.Czułam się zagubiona w tym sklepie,nie mogłam niczego znaleźć.Ogólnie było mi dziwnie i miałam uczucie odrealnienia...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 gru 2015, 15:05
PannaNatalia, :papa: dzisiaj taki dzień śpiący, ale jednocześnie irytujący przez te cholerne wiatry. A w marketach też mi się zdarza takie poczucie zagubienia, szczególnie w lidlu. I to od niedawna tak mam. Ostatnio w galerii, w sklepie z zabawkami kupowałam prezenty dla dzieci... szybko kupiłam, bez długiego łażenia po sklepie i wybierania, byleby jak najprędzej wyjść. :hide:

kosmostrada, właśnie wyłączyłam przed chwilą sernik. Zdecydowałam się jednak dzisiaj go upiec. Jutro piekę karczek i nastawię rosół z kaczki, żeby nie robić sobie apetytu w wigilię tymi zapachami. ;)
Zmierzyłam temp. i mam 36,6 :great: No, przed południem byłam kapeć.

Już niedługo Kochana brykasz do domu... i zmajstrujesz pasztet. :D A choinka ładna? Kiedy ubierasz?

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 22 gru 2015, 15:08
mirunia-jak robisz sernik?Ja jutro będę piekła i zastanawiam się czy zrobić tradycyjny czy czekoladowy

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 gru 2015, 15:16
PannaNatalia, jak zwykle wiedeński - bez spodu. Z rodzynkami i skórką pomarańczową.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 22 gru 2015, 15:33
Ja kiedyś robiłam na kruchym cieście,ale od jakiegoś czasu robię spód z pokruszonych herbatników.Kusi mnie trochę ten czekoladowy sernik,bo jeszcze nigdy go nie robiłam

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 22 gru 2015, 15:38
Kurczę chyba bierze mnie przeziębienie,rano leciała mi krew z nosa,teraz mam temperature 37st.i czuję się jakaś słaba,zimno mi cały czas

Citabax 10mg

Sortuj wg