Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 gru 2015, 08:17
Ḍryāgan, ona nie manipuluje, tak tylko gadam...
W tej chwili mi po prostu uwierają dwie sprawy, jedna dotyczy w sumie cudzego życia, ale mi przypomina o sprawach z przeszłości, a jedna aktualna, co to zwyczajnie nie wiem jak się zachować i jakoś nie mam z kim o tym pomówić.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 08:49
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 22 gru 2015, 09:18
Cześć,jadę do pracy..Właśnie leciała mi krew z nosa i. trochę mi słabo.Oczywiscie mam paniczny lęk.Jak dobrze,że od jutra wolne.Życzę Wam spokojnego dnia
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 09:20
Hej Purpurowy
Cyklopka, rozumiem. Tak czasem bywa. Znaczy też ostatnio nie mam z kim pogadać, ale u mnie żadna terapia nie zdawała egzaminu. Raczej komuś obcemu jest trudno mówić o intymnych sprawach. Znaczy mnie jest trudno

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 gru 2015, 09:22
siema wszystkim

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 gru 2015, 09:51
Ḍryāgan napisał(a):Hej Purpurowy
Cyklopka, rozumiem. Tak czasem bywa. Znaczy też ostatnio nie mam z kim pogadać, ale u mnie żadna terapia nie zdawała egzaminu. Raczej komuś obcemu jest trudno mówić o intymnych sprawach. Znaczy mnie jest trudno

O intymnych w sensie pożycia intymnego to nie mówię, natomiast o tym, że czemu ktoś ma z kimś taką relację, jakiej ja nie miałam, to bym bardzo chętnie pomówiła :evil:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 09:54
czemu ktoś ma z kimś taką relację, jakiej ja nie miałam

aha i to wie psycholog???? Dlaczego ten ktoś itd? A nie uważasz, że to nadal będzie tylko interpretacja własna psychologa, wynikająca z jego własnych doświadczeń względnie wiedzy teoretycznej i nijak się będzie to miało do rzeczywistości?
Dla mnie intymne sprawy to nie tylko seks.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 10:10
"A kiedy przyjdzie także po mnie
Zegarmistrz światła Purpurowy"

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 gru 2015, 10:31
Ḍryāgan, w pierwszym rzucie wyszło, że ta osoba po prostu realizuje swoje cele/marzenia, bierze z życia i relacji z innymi dokładnie to, czego potrzebuje, a ja tego w przeszłości nie robiłam prawie wcale i nie jestem pewna czy już zaczynam robić. To akurat jest dość wiarygodna interpretacja i nie trzeba tych osób znać osobiście.
Natomiast związek mojego byłego i jego obecnej wydawał mi się przez długi czas analogiczny to tego jak ja z nim byłam, więc miałam wrażenie, że ona mnie po prostu zastąpiła, wzięła sobie kawałek życia, który miał być mój. Teraz widzę, że on ją traktuje w taki sposób, w jaki nigdy nie traktowałby mnie, nawet jak bym na siłę z nim została - nigdy nie mówił o mnie i o sobie "my", nie chciał kupować domu, "bo domy są drogie", mówił żebym znalazła sobie własnych znajomych u niego w mieście i jakieś własne zainteresowania (chociaż znacie mnie, to uwierzycie, że to raczej była depresja a nie brak zainteresowań). A teraz tylko "jedziemy do rodzinki", "mamy porządek w salonie", "odwiedźcie nas, przyjaciele", "idziemy do kina", "kupiliśmy dom".
A żeby było ciekawiej, jeszcze mi mama tak z samego rana rzekła, że szkoda, że już nie jeżdżę do jego rodziny na święta, bo tam może mają ładniejszą zimę :hide: Bo do niej nie dociera, że to nie był udany związek i że nie ma powrotu. Natomiast mnie jest oczywiście szkoda nadziei jakie z tym wiązałam, ale oczywiście nie były to nawet wypowiedziane plany :roll:

A co do mojej terapii, to uważam, że jest ok. Staram się mówić o wszystkim, jak się da, bo wiem, że wtedy więcej skorzystam. Inna rzecz, nie muszę mówić o wszystkim wszystkim, bo nie wszystko jest istotne dla tego, co jest teraz.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 gru 2015, 11:05
Dzień dobry! :papa:

Ale wieje strasznie dzisiaj, świszczy za oknem... świeci słońce, a po chwili chmurzyska, dobrze, że nie leje.

Jestem osłabiona i zamiast pospać dzisiaj ciut dłużej, to obudziłam się o 6.30 i klops ze spaniem. Poleżałam do 7.
Niedawno zmierzyłam temperaturę i mam 36,2 to nie dziwota, żem słaba.
Będę powoli krzątać się po domu, może jak nabiorę więcej sił i chęci, to wezmę się za coś. :bezradny:

cyklopka, żyj chwilą obecną, tym, co tu i teraz robisz, realizujesz. Masz swoje życie, wypełniaj je planami. Nie rozkminiaj przeszłości, na co Ci to?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 gru 2015, 11:07
mirunia, dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 11:31
Cyklopka, ale to chyba jest jasne, że z dwiema różnymi osobami tworzy się dwie różne relacje. Właśnie dlatego, że są to dwie inne osoby. Nie ma chyba co tego rozkminiać. I to wcale nie musi być tak, że ty popełniłaś gdzieś błąd.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 gru 2015, 11:49
mirunia, ale ja się siebie pytam czy ja bym mogła jeszcze kiedyś mieć kiedyś takie plany, żeby mieć dom, żeby wyjechać na zawsze z tego miasta w jakieś milsze okoliczności przyrody, czy mi się nie należy, czy jestem po prostu za dużym baczem :zonk:

Ḍryāgan, u mnie zawsze wzbudzało lekką zazdrość, ale też trochę przerażało, jak ktoś się dla kogoś potrafi zmienić w związku. Dla mnie nikt się nie zmieniał ani o pół tonu.

Druga rozkmina na dzisiaj, umarła pracownica naszej szkoły i pewnie dużo osób od nas pójdzie, przeszło mi przez myśl, żeby zawiadomić W. jako sezonowego ale jednak współpracownika, ale pogrzeb jest już jutro, więc mi się przestało to wydawać szczególnie zręczne. Dlatego mówiłam, że ja się nie umiem zachowywać w takich sytuacjach. Po ludzku to było by ładnie...
Ale ja nie umiem po ludzku reagować, dopiero się uczę :-|
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 22 gru 2015, 11:55
tosia_j napisał(a):Dobryj wieczier
Pomagam.corce pisac odwolanie od orzeczenia

Jakiego orzeczenia ?

Sortuj wg