Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2015, 02:37
Aurora88, mój wykładowca opowiadał o swoich pacjentach prywatnych i młodzieży ze szkoły, gdybym się uparła, to zidentyfikowałabym te osoby :roll:

Teraz jeszcze debatuję, jak pogodzić lub rozdzielić dwa fankluby, bo przyszedł jeden gówniarz i napisał, że nasze spotkania są niefajne i nie jesteśmy prawdziwymi fanami. Lepszy świeży wkurw niż stara nostalgia.

Coś mi się nie chce spać, no to oglądam dalej głupie filmy :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Eragon 26 gru 2015, 03:17
Aurora88 napisał(a):Ja mam wielki gar bigosu, a że święta spędzam samotnie to jem od dwóch dni. Dobry jest.

cyklopka, Gwiezdne Wojny obejrzałam, jestem gotowa iść zobaczyć siódemkę, książki trochę poczytałam, teraz zostają rybki a jak przyjdzie chłopiec to chyba wyciągniemy cydr i nie wiadomo, jak się reszta wieczoru potoczy.

Poryczałam sobie na zemście sithów, a co.
Takie emocjonalne to bardzo.
Ale może jakiś psychofan mi wyjaśni - w powrocie dżedaj Leia opowiada Lukowi wspomnienia dotyczące matki ("była piękna ale smutna") ale przecież Leia nie ma tych wspomnień

Też dzisiaj oglądałem Zemstę Sithów, a potem IV - VI. "Przebudzenie Mocy" absolutnie wymiata!!!

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 26 gru 2015, 03:30
Było cud, miód, malina. Ale czas wrócić do kwetiapiny. Jeszcze muszę poczekać na remisie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 09:46
Dzień dobry,witam wszystkich
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 10:40
Hej Zosieńka, już prawie po świętach. No ja się cieszę, chociaż jeszcze tydzień wolnego. Ciężko wytrzymać. Aha, jutro idę do mojej ex, chyba. Nie wiem czy iść, z jednej strony chcę a z drugiej... nie za bardzo. Mam takie ambiwalentne odczucia

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2015, 10:46
Witajcie moi Drodzy :********
A ja sie nawet za bardzo nie objadlam :) Po prostu jem wszytskiego po troszku , salatki nie robilam zadnej , mam pyszna szynke z chrzanem i pasztet z gesi oraz sledziki no i z obiadowych rzeczy barszcz z uszkami , rybe po grecku i ten bigos , mialam na dzis robic wolowy gulasz ale jeszcze mam full jedzenia , P ma indyka kawal przyniesc bo robi pysznego z nadzieniem ;)

Ide niebawem na chokolade , pozniej obiadek u mnie i idziemy do kolezanki. Pogoda cudna poki co :105:

Milego swietowania i leniuchowania ;)

Wzielam solka , zaraz mnie pewnie zacznie tyrpac :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:00
Zosia_89, no mamy kontakt. Na razie telefoniczny. Nie widziałem jej od tygodnia. Emocje - hmmm, jakby nie te prochy, które łykam to nie wiem jakby było. Ale jakoś trzeba żyć, nie? Nie wiem co dalej... Ale nie będę marudził tutaj, bo po co?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:19
Zosia_89, no zobaczymy... zobaczymy... Skoro tak radzisz, to pójdę. Tylko nie wiem jak się powinienem zachowywać.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 26 gru 2015, 11:28
ja dostałam od brata piękną książkę kucharską, byłam na święta u rodziców, to takie pyszne rzeczy ugotował, że aż nie mogę się doczekać, aż się jedzenie pokończy i będę mogła na nowo coś pichcić :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2015, 11:28
Zadziwiajace , wczoraj solek mnie roztyrpal , dzis zmulil i jestem spiaca :shock: Ciekawe co zrobi ze mna jutro.

Zosia_89, ja z rodzina nie jestem za blisko , blizsze sa mi osoby spoza rodziny , za swoja rodzina to nawet za bardzo nie przepadam . mzoe byloby inaczej jakby zyla moja mama , a tak jest jak jest.

Ḍryāgan, a ja bym radzila zeby po prostu sie nie nastawiac na wiele bo dobrze bedzie jak zostaniecie znajomymi po tym zwiazku. I bym sie tak zachowywala--- jak dobry znajomy i tyle.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 gru 2015, 11:29
Dzień okropny, a nie dobry. :why:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 gru 2015, 11:39
Zosia_89 napisał(a):Purpurowy, dlaczego? co się dzieje?

Znajomy mi pisał że z nim gorzej, a ja zamiast z nim pogadać to jak zwykle się nawaliłem i go zwieźli do szpitala.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:42
I bym sie tak zachowywala--- jak dobry znajomy i tyle.

No niby tak, ale to trudne. Znaczy trudny jest powrót do czasów sprzed... Nie nastawiam się na nic, ale...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:42
Purpurowy napisał(a):
Zosia_89 napisał(a):Purpurowy, dlaczego? co się dzieje?

Znajomy mi pisał że z nim gorzej, a ja zamiast z nim pogadać to jak zwykle się nawaliłem i go zwieźli do szpitala.

Odwyk! Jak najszybciej. Miałeś już nie pić a ty co?

Sortuj wg