Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Bluepb 24 gru 2015, 18:58
tosia_j napisał(a):Niech ktos cytuje ten post to Cyklopka zobaczy że sobie zycze aby zdjela ze mnie ignor :)
[/quote]

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 gru 2015, 19:22
kto po kolaci

Spamowa wyspa

przez Bluepb 24 gru 2015, 19:23
Marcin2013 napisał(a):kto po kolaci

kolacji* :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 gru 2015, 21:52
Wszystkim Spamowiczom składam najlepsze, najpiękniejsze, najserdeczniejsze życzenia - spokojnych, ciepłych, przyjemnych Świąt!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 24 gru 2015, 21:55
Moi drodzy spamowicze, Wesołych Świąt! :** Życzę Wam dużo zdrowi, tonę szczęścia i powodzenia w nowym roku.

Aurora, wszystkiego dobrego!

P.S. Też mam dzisiaj imieniny, tylko nigdy nie ma ich w kalendarzu. :(

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 gru 2015, 23:58
Witam wieczornie ;)

Jak tam? Objedzeni? Prezenty rozpakowane? ;)

Ja również dołączam się do życzeń ;) Święta to dobry czas by zacząć być miłym i wyrozumiałym nie tylko dla innych, ale też dla siebie.
Szkoda złości i krzyków, niech będzie tylko miłość i uśmiechy ❤

Zosia_89, ja też się wybieram na pasterkę ;) i dlatego twardo siedzę i się nie kładę, bo wiem, że jakbym się położyła to już bym nie wstała :lol:

Tak w ogóle pomimo, że jestem w domu i jest mi dobrze i mega się cieszę, że wypuszczono mnie na przepustkę z Kliniki, to cały czas gdzieś w głowie mam te osoby, które tam zostały i te święta spędzają w szpitalnych murach :roll: a także te, które wyszły i zastanawiam się jak sobie radzą :bezradny: chciałabym, żeby na poniedziałkowej wizycie wszyscy powiedzieli, że przepustka minęła dobrze :105: , bo jakby nie patrzeć jest to jakiś test skuteczności leczenia ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 gru 2015, 00:26
Jednak miałam wybitnie głupi pomysł z tymi smsami, na 10 miło odpisały 2 osoby, plus 2 z pytaniem "kim ty, k***, jesteś, pajacu?" (nie tymi słowami, ale wiadomo). A z własnej inicjatywy napisała jedna osoba. W. nie napisał, pewnie uważa, że wszystkim "Grażynom z pracy" już złożył życzenia na wigilii nauczycielskiej, to co się będzie. Oczywiście sama bym mogła napisać, ale nie będę się narzucać, skoro on jak widać o mnie nie myśli nawet przez 5 minut :bezradny: Jeśli się nie zgadamy do końca przerwy świątecznej, to serio mi będzie przykro.

Dziś, jutro i może pojutrze będę oglądać filmy świąteczne i nie tylko, dla dzieci i dla dorosłych, dobre i głupie, i nie będę z nikim gadać :(

Człowiek tak z sercem do wszystkich, a jak nie otagujesz na fejsie, to nikt życzeń nie złoży :evil:

A ja mam tylko 3 życzenia w te święta :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez zalezna 25 gru 2015, 01:28
acherontia-styx napisał(a): to cały czas gdzieś w głowie mam te osoby, które tam zostały i te święta spędzają w szpitalnych murach :roll:

oddałabym całą forsę jaką mam na koncie gdybym mogla cofnac czas i spędzić ta popieprzona wigilie i reszte swiat w szpitalu jak rok temu.
niestety jest inaczej , ten dzien wyprał mnie ze wszystkiego.

(sorry za spam ale nie wytrzymuje)
zalezna

Spamowa wyspa

przez Nortt 25 gru 2015, 03:08
ja piedole, kiedyś taka dyskusja szła że aż przeglądarka płoneła errorami od ciagłych odświeżeń, a teraz, ćóż, to już chyba panie ordynatorze, to już tylko zgon obwieścić
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 gru 2015, 09:28
Witam :papa:

Jak tam u Was po wigilii?
®

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 25 gru 2015, 09:37
Witajcie, ja jestem okrutnie przejedzona 8)
czas odpocząć, po tych długich i ciężkich przygotowywaniach!
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 gru 2015, 10:20
Witajcie :********
ja przezylam ale czulam sie na poczatku fatalnie , mdlilo mnie tak ze marzylam o powrocie do domu , do tego mialam bujania , derealae , dopiero za jakis czas minelo i do wieczora byl wzgledny spokoj. Wzelam afka ale ja nie wiem czy tylko ja tak mam czy inni tez z e on na mnie dziala ze dwie godziny i kaput , po dzialaniu tabletki :bezradny: :bezradny: powiem mojej lekarce jak pojde 12 stycznia zeby mi na doraznie zapisala jakies nie wiem inne benzo? bo to jest paranoja , 2 godziny :shock: :shock: :shock: inne tabsy mnie kurde trzymaja po dwa dni a to co trzeba to 2 godziny :? :?

Dzis moze na spacer pojde jak mi sie uda bo zamierzam wziac ten solian zaraz po sniadaniu.
Doszlam do wniosku ze moje zawroty to moze nie sa jednak od nerwow i pojde jeszcze raz do laryngolozki moze ten blednik mi siada znow??? Bo normalnie mnie odrealnia jak ruszam glowa w gore i w dol... Mial cos ktos podobnie?

A dzis jak bede w stanie to zamierzam spacerek a jak nie bede w stanie to bede ogladac filmy tak jak cyklopka. Generalnie swieta mnie stresuja , za bardzo.

Co dzis planujecie? jaka forma odpoczynku???

Milego dnia !

Pochwale sie bombka ktora robilam trzy dni !
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 gru 2015, 10:25
platek rozy, dzień dobry.

Ja to dzisiaj i jutro siedzę w domu. Gdyby nie to że wigilia była u mnie w domu, to w ogóle bym nie obchodził świąt.
Jeszcze tylko wywieszę kartkę "kolędnikom dziękujemy" i po sprawie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 gru 2015, 10:46
Purpurowy, :papa: :papa: dla mnie od kiedy choruje swieta sa za duzym stresem :(

A pochwale sie ze moja rybka po grecku i bigos wigilijny wszytskim smakowal bardzo i nawet brat P wzial dokladke :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg