Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 20:32
misty-eyed, Właśnie ją przeglądam, tą książkę ze słodkościami ... :D A ja chyba upiekę amarretti, na bazie tych migdałów co je dziś dostałam. :105: Zobaczę te cynamonowe, może na Nowy Rok je zrobię, bo już bez przesady z tą ilością ciastek na Święta. ;)
Fajna jest ta rybna książka też. Można się zainspirować.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 20:36
platek rozy, O przegapiłam Twojego posta. Kurczę, no nie wiadomo co robić. Może faktycznie poczekać do wizyty u tej drugiej lekarki... :bezradny:
Jak pisałam wyżej, uważam , że książka fajna. Znów pięknie wydana, aż się chce gotować. Inspiracji dużo.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 gru 2015, 20:44
platek rozy, to je Amisulpryd czyli b. podobny do Sulpirydu. No nie jest to kiler na schizofrenię, to jest prosty przeciwlękowiec przeciwmdłościowiec.

kosmostrada, mi się wydaje, że każdego faceta boli na tym punkcie, choby nie wiem ile miał innych zalet. A to czy ktoś sam się uważa za ciacho nie musi być skorelowane z opinią mojej mamy, mojej psychiatry i 80% forum :mrgreen: A swoją drogą ja się ostatnio lubię na siebie patrzeć w lustrze, zwłaszcza w okularach i bluzkach koszulowych :105:
Przytoczę przykład, kolega Znany Aktor, ciacho #2, ma metr siedemdziesiąt parę i jest szczupły raczej. W fanklubie jest kilku kolegów w podobnym wieku i podobnego wzrostu, i jeden kolega trochę młodszy, który kończył gimnazjum jak oni zaczynali studia. Więc mimo że byli bdb kolegami bezczelnie ich wszystkich przerósł bez pytania o pozwolenie, teraz ma ponad 1,90. I śmiałam się okrutnie porównując zdjęcia, jak on się zdążył zmienić przez te dwa lata (od I do III klasy liceum) co ja ich znałam, na co kolega Znany Aktor, ciacho #2, zaczął szeptem "Boże mój, Boże, ach, czemuż ja nie mogę być taki jak on". *Kurtyna*

#faceci

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 20:46
kosmostrada, poczekam do 12 stycznia a ksiazka tez mi sie podoba :105: mam juz nawet pomysl z niej na rybke ktora zrobie na nowy rok :)
A w drugi dzien swiat ide do dobrej koolezanki na oblanie nowego mieszkanka , i mam pytanie , co kupic w prezencie ????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 15 gru 2015, 20:46
Witajcie :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 20:47
cyklopka, Slonce ale jak tam pisze ze nie wolno przy nowotworach??? to co ja mamz robic???? :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 20:53
platek rozy, Platuś, jak to jest amisulpiryd to może spróbować? To taka udoskonalona wersja Suliprydu. Ja też miałam wersję przejścia na amisulpiryd od lekarza, ale ten mój jest taniutki, poza tym już rozbujany, to nie ma co zmieniać. Uboków na wejściu raczej większych mieć nie będziesz.
Ja podejrzewam, że z tym nowotworem to przy bardzo długim braniu, dużych dawkach...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 gru 2015, 20:58
platek rozy napisał(a):cyklopka, Slonce ale jak tam pisze ze nie wolno przy nowotworach??? to co ja mamz robic???? :why:

Jako farmaceuta czy jako koleżanka? :hide: Nawet bym nie wykupiła :zonk:

Na jakiejś stronie z meme'ami o korpo był tekst: "Niezobowiązujący prezent na parapetówkę? Dizajnerska solniczka za 400 zł." :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 21:04
cyklopka, no doradz mi tak jako kolezanka farmaceutka bo ja zglupialam :(
O na taki prezent to mnie nie stac :D:D

kosmostrada, no to wdzisz co cyklopka pisze , a Boshe zdechne w tej derealce do polowy stycznia no! :why:

Spamowa wyspa

przez filip133 15 gru 2015, 21:08
A mi psychiatra odstawił sulpiryd :P I w tydzień odstawiam efevelon, a potem będę brał nowy lek - escitalopram actavis... Ciekawe jak to będzie na nim...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 21:10
filip133, czyli esci dostales :)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 21:10
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, witaj :D Czytałam, że jest Ci trudno. Nie myślałeś o oddziale w Warszawie, bo chyba nie obowiązuje już rejonizacja?

Rejonizacja już na pewno nie obowiązuję, bo trzy pierwsze razy byłem na oddziale w Warszawie.
Na ten moment bardziej myślałem o Łukowie, bo jest dużo bliżej niż Warszawa, plus to że ten szpital ma naprawdę dobrą opinię, plus to że w tym szpitalu się urodziłem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 21:10
platek rozy, Kochana każdy tabs to w sumie trucizna i w każdej ulotce będzie sryliard przeciwwskazań i skutków ubocznych. Do Ciebie należy decyzja, Twoja decyzja - nie biorę nic i twardo daję sobie radę sama, albo - nie wyrabiam, nie mogę funkcjonować, sięgam po chemię. Nie ma raczej nic pośrodku.
Jeśli masz opory znaczy nie jest z Tobą tak źle, człowiek w strasznym stanie łyknie wszystko co mu podsuną, w nadziei na ulgę. Prowadząc takie wnioskowanie - posłuchaj Cyklopki.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 21:12
kosmostrada, ale ja sie nawrotu tego raka bojam :zonk: :zonk: i znow zabiegu :( no moze zadzwonie do mojej ogolnej i ja zapytam co sadzi.

Sortuj wg