Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 15 gru 2015, 12:44
kosmostrada-w niedzielę dostałam od siostry tą książkę o rybach z Lidla,ale nic ciekawego nie znalazłam w niej.
Niedługo Święta....wczoraj rozłożyłam nową choinkę(220cm)żeby ją ubrać będę musiała stanąć na krześle :D Mało czasu,a ja nie jeszcze nie mam pomysłu na dania...

Właśnie parzę sobie melisę,chciałabym umieć się wyluzować i pozbyć lęku
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 12:57
PannaNatalia, Mówisz, że szału nie ma w tej książce? Szkoda, liczyłam na jakieś fajne przepisy. Meliskę popij, może franca odpuści.

Purpurowy, Kiedy się wybierasz na badania, że ta obcesowo spytam?

Marcin2013, Ty też się trzymaj.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 gru 2015, 12:57
jakie zapasy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 gru 2015, 13:00
Marcin2013 napisał(a):cos to wklejil nieboszczyk

jakaś babcia znalazla meteoryt w swoim ogródku.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 15 gru 2015, 13:05
kosmostrada-może znajdziesz coś dla siebie.Ja wolę dania bardziej tradycyjne,a nie jakieś wymyślne.Niektórych nazw ryb z tej książki nigdy nie słyszałam nawet :-)

Dobrze,że nie mam ogródka,bo nie wiem co bym zrobiła z meteorytem ;-)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 13:09
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Kiedy się wybierasz na badania, że ta obcesowo spytam?

To jest właśnie ciężka sprawa. Miałem robić wczoraj, więc nie piłem w nocy i po jakimś czasie takie mnie lęki ogarnęły i głupie myśli że bałem się wyjść z domu. Kiedyś miałem tak po dwóch trzeźwych nocach, teraz po jednej.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 gru 2015, 13:33
Purpurowy, No nic, zrobisz kolejne podejście... :bezradny: Trzymam kciuki! Przegadaj to z psychologiem, przecież do cholery są chyba jakieś sposoby ułatwiające rzucenie tego syfu. Ja rozumiem, że po Twoich doświadczeniach nie bierzesz pod uwagę pójścia gdzieś na detoks? (Wiesiek z benziaków zszedł i sobie chwali przecież, aż przesadnie ;) )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 13:36
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, No nic, zrobisz kolejne podejście... :bezradny: Trzymam kciuki! Przegadaj to z psychologiem, przecież do cholery są chyba jakieś sposoby ułatwiające rzucenie tego syfu. Ja rozumiem, że po Twoich doświadczeniach nie bierzesz pod uwagę pójścia gdzieś na detoks? (Wiesiek z benziaków zszedł i sobie chwali przecież, aż przesadnie ;) )

Z tym detoksem to od jakiegoś czasu się zastanawiam. Gdyby udało się dostać gdzieś poza Siedlcami (bo tutaj jest tylko ten jeden oddział) to w sumie nie było by tak źle. A dzisiaj znowu terapia.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 gru 2015, 13:54
PannaNatalia napisał(a):

Dobrze,że nie mam ogródka,bo nie wiem co bym zrobiła z meteorytem ;-)

byś strzeliła nim w puszkę tak jak kulą z kałasznikowa

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 14:12
Wiatjcie Kochani:********
Ja tez wylekniona na maxa , ide dzis pozniej do tej aktualnej psychiatrki i sie tego bojam bo jak zacznie mi znow gadac glupoty to chyba ja kopne.
Do tego terapie mam dopiero w polowie stycznia bo moja T idzie na urlop. Jak ja to przetrzymam?

Co do ksiazki z Lidla to akurat dla mnie jest kilka naprawde fajnych przepisow i troche ciekawostek tyczacych ryb i ich oprzadzenia , jak najabrdziej jestem za za taka ksiakza . Przepisy nie sa jakies wycudowane ale zalezy co kto pichci . Mnie ksiazka sie przyda :)

Odrealnia mnie dzis bardzo z lęku i moja T stwiwerdzila ze to jest przez to ze stracilam poczucie bezpieczenstwa miedzy innymi przez ten kregoslupowy weekend . No i to to ze nagle tez zostalam wrzucona w prace i musze starac sie sobie radzic na kolejnej plaszczyznie --- sama.

O jeny , jeny jak ja mam dosc. skonczy sie tym ze nie wyjde z domu.

kosmostrada, :********* mnie boli kosc ogonowa :shock: i nie wiem od czego? Moze dostalam kopniaka ktorego nie pamietam????
Co bedziesz za ciacha z migdalami piekla?

:105:

mirunia Slonce trzymam kciuaki z a dalsza czesc zadania :! napisz co i jak po pracy.

PannaNatalia, jak dla mnie tam nie ma wycudowanych potraw a rybki tez sa mi znane wszystkie wiec jak dla mnie ksiazka jak najbardziej ok. :) Lacze sie w lękach i bolu .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 14:13
platek rozy, cześć.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 14:14
Purpurowy, Hey :) mam nadzieje ze Ci sie uda ogarnac ten nalog na terapi i wyjdziesz na prosta.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 gru 2015, 14:17
platek rozy napisał(a):Purpurowy, Hey :) mam nadzieje ze Ci sie uda ogarnac ten nalog na terapi i wyjdziesz na prosta.

Dziękuję. Najważniejsze to coś z tym robić, nie czekać że samo minie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 gru 2015, 14:18
Purpurowy, samo niestety nie minie .... tez nbym chciala zeby moje minelo a tu ciezka praca nad tym...

Sortuj wg