Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 gru 2015, 14:54
Cześć Wam! U mnie weekend nawet przyzwoicie minął.Chyba nie będę stosowała tej Melisany,bo zauważyłam,że po zażyciu na wieczór,w nocy wybudzają mnie ze snu jakieś drgawki...

Sklep w którym pracuję,prowadzi od dziś pewną akcję,zbiórkę i niedawno była u mnie Pani i poprosiła o kilka słów do radia.Coś tam wydukałam,stresuję się,że to źle wyszło i teraz każdy będzie wiedział,że nie umiem się wypowiedzić...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 14 gru 2015, 16:01
Purpurowy, Ḍryāgan, spróbujcie w ciągu dnia choć przez chwilkę się zdrzemnąć i odespać noc

platek rozy, dasz radę kochana, zobaczysz. I cieszę się, że wróciła Twoje lekarka :)

Stakatela, uważam podobnie

kosmostrada, może rzeczywiście dopadł Cię jakiś wirus. W moim przedszkolu zdziesiątkował dzieci, atakuje też dorosłych. Chyba coś jest w powietrzu... i pogładź po listkach Zbyszka ode mnie :)

PannaNatalia, spokojnie, na pewno wypadłaś dobrze. Z resztą nikt nie będzie przysłuchiwał się specjalnie po to, by wychwycić jakieś błędy. Miałaś dziś swoje 5 minut :)

filip133, nieboszczyk, Marcin2013, JERZY62, hej chłopaki

i ja źle się dziś czuję. Płaczę od rana, przy dzieciach musiałam się trochę opamiętać. Po pracy pojechałam do apteki po ziołowe leki. Wzięłam kilka, ale póki co nie pomagają, pewnie trzeba odczekać.
to wszystko trwa od 3 tygodni, boję się, że wraca to co kiedyś

bardzo bym tego nie chciała :-|
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 gru 2015, 16:31
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 gru 2015, 17:21
Dzień dobry! :papa:

Jestem wypompowana po dzisiejszym dniu w pracy. Dziękuję za kciukasy w powodzenie tej mojej "misji", którą zrobiłam dopiero w połowie, jutro dalszy ciąg męczarni... może przeżyję. :shock:
Już wczoraj po południu zaczęłam przeżywać dzisiejszy dzień - łatwy nie był. Mam chaos i szum w głowie, totalne zmęczenie psychiczne i fizyczne z napięcia. Musiałam wykazać się wielką koncentracją i uwagą, co przy ogólnym napięciu było bardzo trudne. Sami wiecie.
Teraz odpoczywam, może później zajmę się czymś w domu, na razie jestem dętka. :bezradny:

platek rozy , jak Tobie minął dzień w pracy, jak się czujesz? Super, że masz swoją dr już na miejscu, będzie Ci łatwiej o szczerą rozmowę i wsparcie. Nie rezygnuj z pracy- my mamy ciągle takie poranki i w pracy też bywa różnie jak widzisz. Noga za nogą wlokę się co dzień do roboty.

kosmostrada, oj, to też nieciekawy miałaś poranek, do tego krwotok z nosa. To chyba z osłabienia po grypie. A jak tam sensacje jelitowe, minęło już?
To chociaż Zbyszek poprawił Ci humor, nie przemarzł chociaż biedak na tej wystawce?

PannaNatalia, wątpię Kochana, czy to po Melisanie, ona przecież uspokaja. :bezradny:

Zosia_89, nie płakuniaj Zosieńko, tulam gorąco! Wszyscy się ostatnio tak słabo czujemy, pogoda nam niestety nie sprzyja, a w dodatku gorący okres przedświąteczny. Ale powoli damy radę.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 gru 2015, 17:45
mirunia, :great: Kochana, dzielności nasza, ten męczący dzień za Tobą. Jedną część zrobiłaś to i druga pójdzie. Myślisz, że jutro skończysz i będzie z głowy?
Odpoczywaj, koniecznie rozpieść się , spraw sobie jakąś nagrodę za ten sukces. Niech to napięcie spokojnie z Ciebie schodzi, masz prawo być sflaczała.
Ja myślę, że to nie jelitówka tylko somatyki, u mnie często z brzucha idą... :bezradny:
Zobaczymy w najbliższych dniach co ze Zbyszkiem, na razie widać że zimno poturbowało najmłodszy delikatny listek, a reszta się okaże. Zależy jak długo stał na zewnątrz.

Zosia_89, Zbyszek wygłaskany, czarowałam go pół dnia w pracy. Dostał też miłe słowa od innych, więc może przetrwa... ;)
Tulam Kochana, nie myśl o tym, że to jakiś nawrót, to może naprawdę być taki niedobry czas. Zobacz, jak wielu z nas się męczy.

PannaNatalia, Na pewno nie było tak źle i tak świetnie, że coś z siebie wydusiłaś. A nawet jeśli, to co z tego, nie dajesz zawodowo wywiadów, masz prawo dukać do mikrofonu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 gru 2015, 18:44
Miałem zrobić te badania dzisiaj, ale nie zrobiłem.

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 gru 2015, 19:01
kosmostrada, Dzięki Kochana za miłe słowa pocieszenia. Myślę, że jeszcze trochę i w środę nad tym popracuję, ale to już będzie pestka.
W ramach rozpieszczenia wyszłam jednak z domu, żeby się natlenić i rozprostować kości po tylu godzinach siedzenia w pracy. Trochę mnie orzeźwiło chłodne powietrze i popatrzyłam na ładne rzeczy w sklepie i na poczcie. Poleciałam jak głupia po przesyłkę, bo miałam awizo w skrzynce, ale jeszcze nie było tego na poczcie, dopiero jutro. Kupiłam tam sobie pieenkny kalendarz: Piękno Ziemi i dziecku pod choinkę książkę- Polscy poeci dzieciom - super wydanie w grubych okładkach i niedrogo. Poczta ma fajne i niedrogie duperele, mnóstwo książek kucharskich.
Wstąpiłam też do delikatesów po moją Nescafe bezkofeinową- szt.2 na zapas.
Pooglądałam pięknie przystrojone świecidełkami skwery i place... i w ten sposób trochę się rozluźniłam. Teraz herbatka.

Co będziesz porabiała wieczorkiem?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 gru 2015, 19:38
mirunia, Kochana ciesze sie ze dalas rade :******** jutro poradzisz sobie jeszcze lepiej , zawsze to co nowe przeraza . Tez tak flaczeje po napieciach .

kosmostrada, jak sie czujesz? lepiej troszke?:******* Kwiatek w pracy zawsze cieszy oko wiec oby Zbyszek przetrwal :105:

U mnie o dziwo nie bylo najgorzej w pracy , nawet ogarnelam wszystko .Za to gdy wyszlam juz do domu to mnie zlapaly mdlosci z nerwow , ledwo dotarlam.
Teraz przed chwila zjadlam obiad i bede odpoczywala.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 gru 2015, 19:45
Zosia_89, :*******
Moze wiecej dla siebie rob rzeczy , odpoczywaj , spotykaj sie ze znajomymi .. sama nie wiem . a Moze terapia?

Zapalilam wosk pachnacy i przegladam fit swiateczne przepisy , Zrobie kilka takich mniej kalorycznych smakolykow.:) Oprocz tych tradycyjnych..

http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/ ... .html#more ten bigos planuje zrobic :105: :105: :105:
Ostatnio edytowano 14 gru 2015, 19:47 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 gru 2015, 19:47
Dobry wieczór. :D

Dzisiaj kolejną noc spędziłam na chodzeniu pustymi ulicami, które bardziej mnie pociąga po zmroku. W z jednej z bocznych uliczek odkryłam cerkiew z X wieku , należącą do autokefalii serbskiej.Muszę tam wpaść na mszę w styczniu.
Chyba z godzinę siedziałam na ławce, słuchałam muzyki (odpaliłam ścieżkę dźwiękową do Drakuli) i patrzyłam w morze. Przeziębiłam się przez to. Z marszu poszłam na zajęcia i kolokwium. Spać mi się nie chce i nie czuję zmęczenia. Jeszcze muszę się zapakować do domu, co mnie bardzo cieszy.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 gru 2015, 20:09
platek rozy, No to odpoczywamy obie... ja już dzisiaj nic nie robię w domu, nie jestem w stanie. Jutro muszę coś upichcić po pracy.
Widzisz jak dzisiaj poszło Ci gładko, a jutro masz wolne, więc odsapniesz. Będzie coraz lepiej, nie ma co się nastawiać pesymistycznie. Na wiosnę będzie jeszcze lepiej, bo dłuższe dni, więcej słońca, świeże listeczki kwietniowe.

Aha, głowę muszę jeszcze umyć. :D

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 gru 2015, 20:13
dobry wieczór ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 gru 2015, 20:14
mirunia, Kochana , ja jutro mam terapie , warsztaty , ta psychiatrke od ktorej sie wynosze do mojejj dawnej ale pojde i zoabcze co ona jutro powie , no i wezme papiery pokseruje zeby miec na wizyte u dawnej pani doktor.
Tez musze glowie wyszorowac a tak mi sie nie chce. :bezradny:

Carica Milica, uwielbiam sciezke dziwiekowa z Draculi :105: swego czasu sluchalam po kilka razy dziennie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 gru 2015, 20:15
mirunia, Fajna nagroda i sposób na odstresowanie! :great: Też muszę iść na pocztę z listem z pracy to popatrzę na książki, może coś dla siostrzenicy wybiorę ( chciała coś o rasach psów).
Też teraz pójdę na wieczorny spacer, z psem, przy okazji zajrzę do rosska.

platek rozy, Kochana jest lepiej, ale jakaś słaba jestem i już nie mogę się doczekać okresu poświątecznego, wolnego z pracy, z obowiązków domowych i regeneracji.
No widzisz, już w pracy było troszkę lepiej. Zobaczysz, że tak to będzie ewoluować, będziesz się coraz lepiej czuła w związku z robotą, jeśli będą jazdy to niezwiązane z chodzeniem do pracy. Jeszcze chwilkę.
Zapisałam przepis na fit bigos!

Purpurowy, Czemu nie poszedłeś na badania?

Carica Milica, Chyba to nie jest taki zły sposób na spędzanie czasu, jeśli to nie wpływa źle na Twój następny dzień, Twoje zdrowie i jeśli na siebie uważasz krążąc samotnie po nocy. Jeszcze z tego książka czy coś urodzi Ci się w głowie... ;) A jak czujesz, co Ci to daje?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg