Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:29
Tosia cześć cześć - nie wyskakuj z tym barankiem, bo ja teraz jestem smokiem a smoki zjadają baranki
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 10:29
Ḍryāgan napisał(a):
To był mój temat mój ból. a porady które nie działają to nie porady tylko pisanie bajek. Skasowanie, go było czystym chamstwem, Bo ja nikogo nie zmuszałem do czytania tego tematu.

No i założyłeś od nowa. W sumie co za różnica i tak nikt by nie przebrnął tych 250 stron

To jest duża sprawa, bo widać ogromną stronniczość i samowolkę niektórych ludzi. Gnojenie brzydkich i to robią osoby, które rzekomo tak cierpią z powodu własnych chorób. To jest podłość w czystej formie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 gru 2015, 10:31
owsik, no ale 250 sttron marudzic o jednym to naprawdę ..... :hide: nawet kutfa ja az tak nie marudze a pomarudac na moje nieszczescia tez lubie . :roll: Poza tym brzydota to sprawa obiektywna .
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 10:33 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:31
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):
To był mój temat mój ból. a porady które nie działają to nie porady tylko pisanie bajek. Skasowanie, go było czystym chamstwem, Bo ja nikogo nie zmuszałem do czytania tego tematu.

No i założyłeś od nowa. W sumie co za różnica i tak nikt by nie przebrnął tych 250 stron

To jest duża sprawa, bo widać ogromną stronniczość i samowolkę niektórych ludzi. Gnojenie brzydkich i to robią osoby, które rzekomo tak cierpią z powodu własnych chorób. To jest podłość w czystej formie.

Aha, przynajmniej będziesz mógł teraz przez chwilę o czym innym myśleć. Ludzie wszyscy są okropni itd. A wśród psychicznych nie masz co szukać zrozumienia.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 10:36
Nie przestanę myśleć o tym, że jestem brzydki za bardzo utrudnia mi to życie czyli znalezienie partnerki.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:45
owsik napisał(a):Nie przestanę myśleć o tym, że jestem brzydki za bardzo utrudnia mi to życie czyli znalezienie partnerki.

Ale wytłumacz mi co Ci to daje, że cały czas myślisz "jestem brzydki, jestem brzydki", bo ja właśnie tego nie rozumiem. To jest przecież niekonstruktywne i w niczym nie pomaga.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 10:49
Cóż myślenie, że jest ok też nie pomaga i też jest niekonstruktywne, a przynosi więcej rozczarowań.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 gru 2015, 10:50
Ḍryāgan, nie ciagnij tematu bo bedzie tu marudzil a i tak nic z odpowiedzi ludzi do nego nie dotrze. taki typ. Szkoda tutaj wprowadzac taki klimat bo spamowa ma byc z zalozenia wytchnieniem od klopotow i mozna pomarudac , pozalic sie no ale w tym przypadku to jak grochem o sciane jakiekolwiek rady , slowa pocieszenia czy cokolwiek . To osoba ktora po prostu lubi sie plawic w swojej "brzydocie" .

Ide jesc . :papa: :papa:

Ale wieje.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 10:51
platek rozy napisał(a):owsik, no ale 250 sttron marudzic o jednym to naprawdę ..... :hide: nawet kutfa ja az tak nie marudze a pomarudac na moje nieszczescia tez lubie . :roll: Poza tym brzydota to sprawa obiektywna .

To moje marudzenie moje nieszczęście i wiem lepiej od Ciebie co mnie w życiu spotyka. Brzydota jest bardzo obiektywnie odbierana przez kobiety.
Jestem nieatrakcyjny fizycznie w oczach kobiet i tylko z tego powodu odpadam i czy to Ci się podoba czy nie. Wiem za co odpadam lepiej od Ciebie,
To wy piszecie powszechne mitry na temat brzydoty i nawet nie macie ochoty przyjąć do swoich głów, że ktoś może mieć racje.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:54
platek rozy napisał(a):Ḍryāgan, nie ciagnij tematu bo bedzie tu marudzil a i tak nic z odpowiedzi ludzi do nego nie dotrze. taki typ. Szkoda tutaj wprowadzac taki klimat bo spamowa ma byc z zalozenia wytchnieniem od klopotow i mozna pomarudac , pozalic sie no ale w tym przypadku to jak grochem o sciane jakiekolwiek rady , slowa pocieszenia czy cokolwiek . To osoba ktora po prostu lubi sie plawic w swojej "brzydocie" .

Ide jesc . :papa: :papa:

Ale wieje.

Trzeba powiedzieć Arholowi, że skasowanie tematu było błędem, bo teraz on się jak wirus rozprzestrzeni w innych tematach :D

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 10:56
Uwazam ze odpadasz z powodu marudzenia, no ale ty wiesz lepiej
outsider

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 13 gru 2015, 10:59
platek rozy napisał(a):Ale wieje.

wieje jak cholera :shock:
do tego pada, ale czasami lubię taką pogodę - człowiek może odetchnąć

tylko wolałabym śnieeeg :105:
nie wiem czy pisałam, ale kupiłam sobie zajebiaszcze spodnie do jazdy na nartach w kolorze limonkowym, będzie mnie widać na szczycie stoku. Tylko pytanie czy uda mi się w tym roku pojechać na narty :bezradny:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 11:02
tosia_j napisał(a):Uwazam ze odpadasz z powodu marudzenia, no ale ty wiesz lepiej

Wiem lepiej za co odpadam.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 11:05
Ḍryāgan skasowanie mojego tematu było chamstwem, ale rozumiem, że skoro to mi zrobiono to usprawiedliwiasz ten czyn.

Sortuj wg